• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Nejhorší je,že se teď řeší,co bude,kdyby se nedej bože něco stalo s rodiči....člověk na to nechce moc myslet,ale musí se....přeci jen mají už nějaký věk a děti jsou ještě malý....tak to řeší s právníkem,chtějí to řešit v rodině,ale je to těžké :frowning2:
22. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
@marhulinka no nekecej????on vi ze jsou bez mami a stejne se k nim nema???no to je kurva by potreboval tak do drzky ale tak strasne moc bych mu to prala aby ho nekdo serezal aby se rok nenazral.a na pohrbu byl????
22. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
@marhulinka no to je taky pravda,kolik je rodicum???
22. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
@baradisk jo ví o všem,volal mu to její taťka,aby o tom věděl,dokonce ho pozval na pohřeb-to jsem se modlila,aby se tam neukázal,protože asi spousta by se nás neudržela,chlapi byli připravení,že pak mimo by si s ním chtěli promluvit.Naštěstí se tak nestalo...
22. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
Vím,že mamince je 62 roků a tatínek je o pár let starší.
22. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
Tak jdu taky chrupkat....všem krásné sny...zítra nakouknu až večer,tak přeji i krásný zítřejší den :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
no ženský vy to nějak tady flákáte! :slight_smile:
23. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
sarik tak jedno bude kluuuk, no super...proto je menší, a to druhé bude stopro janička :wink:
23. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
já asi čekala fakt Toníka :frowning2: tahle vada se ze 70% váže na mužské pohlaví :frowning2: :cry:
23. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky,
tento týden moc nestíhám, mám ho hodně pracovní...
Dnes jedu na servisní prohlídku s autem,pak hned do práce, zítra mám kosmetiku,vyzvednutí babičky a dědy od nádraží z dovolené.. a pak práce..., v pátek gyndaře, vyzvednout kámošku z intru a pak opět práce...
Takže je pořád co dělat...
Sarik,takže klučina, to je paráda, a druhé bude opravdu nejspíš holka, ty se víc schovávají... Jsem zvědavá co se ukáže nám,ale je to taky stydlín,tak se to dozvím asi až na tom velkém ultrazvuku ve 21tt.
marhu,tak to je děs ten manžel... zasloužil by, ještě že děti mají obětavé a ochotné prarodiče a kamarády, na které se můžou spolehnout..
bara,budeš si muset jít lehnout spolu s Tomáškem pokud se budeš chtít alespoň trošku vyspat, jinak to asi nepůjde..
moni,tak to je mazec,že ti zapomněli udělat nějaké testy a kvůli tomu se vše odkládá,ale neboj, určitě to bude ok..
A já vám snad nahlásím jen dobré zprávy z páteční kontroly, už se na ni moc těším..
mějte se..
d.
23. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky, tak dnes je streda a já konečne uklid za sebou, ale pračka ješte pere :frowning2:
jsem zvedavá co zítra na te genetice, a biudeme se s mužem asi dohodnout co dál jestliže to bude dobre a na odber jít nebudeme muset, sama nevím jak se rozhodnout, poradte :confused:
jo a chtela jsem se zeptat, jestli nevíte co se tam bude na te genetice dít, abych byla pripravena terba na nejaké otázky :confused:
holky mate krásná detatka, človek se na ne nedokáže vynadívat :wink:
sari, gratulace a velká, holky tady budou mít dost na výber, že?
dando trošku polevit by nezaškodilo, vždyť ty porodíš za behu :grinning: :grinning: :grinning:
tak já si du trošku odpočinout, zatím pa
23. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
moni my jsme vyplnovali dlouhatánský dotazník o chorobách i tet a strýců, děs, strávili jsme tím snad hodinu...pak to s tebou zkonzultují a pak jen berou krev...a proč vlastně musíš na genetiku?
23. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
dandi tebe obdivuju, jak ty to všecko ještě s tím těhu v pohodě zvládáš!
23. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj
tak jsme zpět, nakonec jim servisní prohlídka trvala skoro 3 hodiny, ještě že jsem sebou vzala pesana, šly jsme se projít někam k lesu a do pole,ušly jsme asi 6-7km a teď jsme se teprve vrátily...
udělám si večeři a mažu do práce..
moni, neboj se té genetiky, taky jsme na ní byli, opravdu to je tak,jak píše sophie, chtějí vědět nemoci v celé rodině a z obou stran a pak už jen ta krev...
sophie, právě že si moc nepřipadám ani jako těhu, kdybych už neměla trošku to bříško,tak nic... dělám vše jako dřív a zatím jsem ok,snad to tak vydrží...
asi bude mimi akční po rodičích..
zítra mezi kosmetikou a prací nakouknu...
pěkný večer.
d.
23. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face:
@monika71 moni vam nedělaly genetiku před IVF? :confused: ted bych řekla že je na ni už stejně pozdě :fearful:
23. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojky všem :dizzy_face:
23. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
@danda78 tééééda jestli bude mimčo po mamince,tak bude pěkně akční-to si užijete :grinning:
23. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
@monika71 taky nechápu,proč genetika,ta se dělá před IVF....nejde o genetické vyšetření,jako o tripple testy???
23. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
Cák jste dneska dělaly? Já měla nabitý den,jsem trochu polomrtvá,řekla bych,že od kyčlí necítím dolů ani ň :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
Tak teď si dopřávám pozdní večeřičku a pak pádím do pelechu :dizzy_face:
23. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jaru!! Ty se koukej tady pochlubit ptákem!!! Si ho necháváš jen pro sebe :dizzy_face:
23. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoooj ženyyyy :slight_smile:
Sari, gratuluju k chlapečkovi!!! Taky čuju, že to druhé mimi bude holčička :dizzy_face: Hlavně, aby se oběma dařilo!!!!! :slight_smile:

Marhu, ptáka mám v posledním fotoalbu na facebooku, tak mrkni, facebookařko :slight_smile:
Ve svým profilu klikneš na mojí fotku, co máš mezi přáteli...a hodí tě to rovnou na můj profil...no a pod mým jménem nahoře jsou "fotky" (to kdyby ses náhodou ještě neorientovala :wink: :grinning: )
23. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
@jaru30 Ahojda Jaru... díky moc.... jak říka manža, budeme mít doma bambitku :grinning: chtěla jsme se zeptat na toho císaře, jak na tom jsi? Hodně to bolelo? Je to velký řez?

Jinak mě holky držte palce v 10:00 volám na výsledky tripple testu... tak snad ok, jinak mám na zprávě z UZ u obou miminek VVV není patrná, tak jsem moc ráda..... Dvě holky ten den utekly s pláčem a to už měli bříško, to byl teda depresivní den, čekala jsem od devíti a na řadu šla ve 13:00
24. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
dobre rano vsem !!!!
@sarik1 sari neboj ted uz bude vse ok nic jinyho ani bejt nemuze. :wink: :wink: :wink: drzim palce.
24. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

sarik sice tvá otázka nebyla na mě, ale taky jsem rodila císařem. Měla jsem při tom ten epidurál-píchnutí injekce do zad, takže jsem byla při vědomí. Ta injekce teda trochu bolela, ale nic hroznýho, dá se to v poho vydržet. Pak už jsem necítila nic, až pak velkou radost, když malou vyndali. Asi 3-4 den už jsem chodila celkem v pohodě, až mi sestry připomínaly, že mam rozřízlé břicho. Neboj se toho, není to nic hrozného. Jo a gratuluju k chlapečkovi a moc ti přeju, ať druhé mimi je bambitka.

My teď čekáme na babi s dědou až přijedou, chtějí jezdit s kočárkem a já mám mít volné dopolko. Ale mě se bude po Leušce strááášně stýskat, nejradši bych šla s nima. Ale mám zákaz, mam si užívat volna a taky oholit si nohy, zítra mi končí šestinedělí. :wink: :grinning:
24. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
@kach82 Děkuju za informaci.... jedná známá mě pořád strašila císařem, jak to bolí, že se to nedá vydržet a atd. Jinak já bych si přála páreček, ale je to jedno jen at jsme zdrave..

Holky volala jsem už ted na vysledky a tripple je v normě, nemusím na plodovku, jupííííííí ted konečně můžu začít v klidu nakupovat, protože tripple je takové hrubé síto.... :wink:
24. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
@sarik1 hmm, tak to teda nechápu. Já už na sále prohlásila, že takhle budu rodit klidně několikrát. Nejvíc bolelo vyndavání drenu, ale zase to je jen chvilička. Mě na tom nejvíc mrzelo to, že jsem pak musela být na JIPce, takže bez návštěv a mobilu, to bylo utrpení, že jsem to nemohla probrat s manželem. A samozřejmě to, že jsem neměla malou hned u sebe.
Gratuluju k super výsledkům. :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky,
Sari, já byla při císaři uspaná celá. Řekla bych, že oproti tomu, co zkusí některé maminy při klasickým porodu a jak jsou pak potrhaný a pozašívaný, je císař fajn. Hrozně rychle se to zahojilo a teď už jizvu skoro necejtim :grinning:
Bolelo to první den, kdy jsem musela po 6 hodinách za asistence sestřiček vstát. Ale stejně se divily, jak mi to jde, že takhle šikovnou mamku už tam dlouho neměly :grinning: Ten den jsem dostala injekci proti bolesti a pak pohoda.
Druhej den už mi bylo podstatně líp :slight_smile: A třetí už jsem ani nechtěla injekci, prostě to šlo, sestřičky kroutily hlavama a říkaly, ať klidně řeknu, že to bolí, že je to normální, že mi injekcí uleví :grinning: Ale mě už to fakt skoro nebolelo.
Jen ta jizva je velká, má určitě 30 cm. Ale už se pomalu ztrácí, oni ti jí udělaj tak šikovně, že za čas už nebude vidět :slight_smile:

Jediná nevýhoda císaře a celkového uspání je psychická. Aspoň pro mě byla. Porod je logický vyústění těhu. Když ho prospíš, tak ti tam chybí ta návaznost. Probudíš se bez břicha a najednou ti přinesou miminko a tvrdí, že je tvoje :confused: Navíc, jak jsem nerodila, nemůžu si pořád uvědomit, že jsem máma. Nedochází mi to :pensive:
24. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
sari, gratulace obrovská!!!!! :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Hezké ránko :dizzy_face:

@jaru30 což o to to já vím,ale tady jsi se nepochlubila :angry: Máš míííínus :grinning:

@kach82 tak nezapomeň,že máš zůstat jen u těch nohou :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Tiše závidím :frowning2:

@sarik1 v téhle době je jizva už malá,nemá ženská rozpárané celé břicho jako dřív a když ti řeknu,že kolem mě byly po císaři zahojené dřív jak já /a to o dost dřív/,tak co já bych za něj dala :slight_smile:
Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí nakupováníčko je úžasná věc krásně si to užívej a už víš,že modrou kupovat 100%můžeš :slight_smile: Kampak půjdeš nakupovat,někam u vás v Pardubkách? Já bych se chtěla podívat k vám do PA do HM,ještě jsem se tam nedostala....
24. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.