• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 V tom souhlasím, že ten porod si chce každá nastavající maminka asi prožít, ale myslím, že jak jsi tam těch 15 hodin ležela v bolestech to bylo nejlepší řešení... :slight_smile: jinka Matýsek je nááádhernej, takovej malinkej, roztomilej, už se moc těším, až to budeme mít za sebou :wink:
24. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
@marhulinka Ahojda, jo holka já asi pojedu nakupovat do HK :slight_smile: v H&M je to maličký krámek a drahý, na to, že tam na otevíračku byl Leoš Mareš a udělali z toho mega reklamu tak nic moc.... já nakupuju ráda v C&A :wink:
24. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
@sarik1 vážně?? My právě v HM nakupujeme v Praze a je to tam právě na dětičky levný...a v CA nakupuji taky ráda :dizzy_face: Kdybys třeba jela nakupovat sama,tak u CA si můžeme dát klíďo sťuka :dizzy_face: Nemáme to s Kubou daleko :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
Marhu: Nemají tam ani těhu oblečení, veškeré zboží a větší výběr je v prý v praze na Čerňáku
24. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
Tak Kuba už se hodinu nezastavil a pořád si tu povídá a haleká na hračky a vzteká se,že je nemůže do té pusiny nacpat celé :grinning: Teda nevím,po kom on je tak ukecaný :sweat_smile: :grinning:
24. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
@marhulinka No to by bylo super..... naplánujeme to.... manžílek vypustí pár penízků a půjde se utrácet :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
@sarik1 Nojo tak to bude ono...my byli vždycky jen v Praze,právě na dětičky tam mají suprové akce :dizzy_face: Tak to jistí CA a pak taky v Tescu Cherokee :wink: :slight_smile:
@marhulinka :sweat_smile: no to je šikulka.....
@marhulinka jo jo a C&A je taky bych řekla i větší v Carefouru...
24. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
@jaru30 já tomu taky nemohla uvěřit, že jsem máma a to jsem u toho porodu byla při vědomí. Doma jsem pak dlouho stála s malou před zrcadlem a koukala se na nás, aby mi to docvaklo. :grinning:

@marhulinka ten zbytek musím shodit taky :grinning: :grinning: :grinning:
Marhu, mínus teda fakt nechci :grinning: Tak tady je :slight_smile:
NO jdu se dát do kupy, hodím spršku, dám se do gala a hurá do města... zítra si dáme s manžou rychlé špunty za tyhle výsledky a jdem spolu něco koupit pro miminka...
24. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
@sarik1 jj přesně tam,já si tam kupovala i dost halenek na těhu :dizzy_face: Mají tam i podprdy...
24. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
@jaru30 no to jsou miláčci... jak vůbec berou to, že už tam je Matýsek, žárlí hodně?
24. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
@jaru30 ty jsou krásnííííííííííííí
@jaru30 tak mínus gumuju :grinning: A jak se prcíčkové snášejí?
@marhulinka Díky bohu za to :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
jééé, první co tu vidím jsou krásní papoušáci....já viděla ted o víkendu v praze takového toho co dobře mluví, šedivý,...stál 33tisíc a byla jsem jaru jak ty, říkám mu - ty tady budeš chudinko asi dlouho :frowning2: a málem jsem u něj řvala :grinning: ale v Praze v metropoli zase tak dlouho třeba nebude, tam je to venku samé obří audi a bmw :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
Ten původní, modrej, žárlí jako prase. Už když jsem se vrátila z porodky, tak mě sna vůbec nepoznal a útočil na mě!!! A mimča se bál. Teď už je zvědavej a nejradši by ho okusoval.....ale začal hrozně ale fakt nesnesitelně řvát. Už na něj nemáme tolik času, tak vříská. Proto jsme mu koupili kámoše, aby se od nás odpoutal...ale zatim je každej zvlášť, aby si na sebe zvykli. Někdy se spolu zobáčkujou, ale někdy ten zelenej po něm sekne...tak aby se nám ještě nesežrali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
sari supeeer, že výsledky ok...sari se mnou taky v tom 14tt byla mamina s už fakt břichem a brečela a pak byla i na genetice a pak můj chlap viděl jejího jak jí nesl tašku do nemocnice když jsem tam byla i já, takže asi nutný porod, hrůza...ale měla už dvě holky
24. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
a ted řvou jaru dva, ne ? a ještě mates :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
@sophiejane myslíš žakouna? Ty jsou úžasní!!! Tak můžu říct,že jet tam můj taťka,tak už tam není.... :grinning: On papouchy miluje,vždycky doma měli-až když jsem začala mít šílenou alergii,tak museli papoucha dát pryč no a ten zemřel žalem :frowning2: Do konce života si to budu vyčítat
24. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
@jaru30 oni si zvyknou :grinning:
24. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
to je jak náš kocour, taky je někdy na mě agresivní, prevít...ted nám dělají za okny zateplení, jsou na balkoně, mám zataženo, a kocour blbec mlátil do žaluzií jako že na ně útočí :slight_smile: no ti si musí myslet že tady bydlí nějací trotlové :grinning:

jinak holky nadbytek jahod od babičky, dnes dělám na večer opět jahodové knedle z tvarohového těsta, abych vás trochu namlsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
jojo marhu žako to byl...a pěkně kecal :slight_smile: mě se hrozně líbí loskuták. ten je boží
24. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
holky kdybyste něco chtěly z HM tak já jedu zítra pro konec neschopenky tak vám něco koupím přímo na příkopech v centru, tak je ted předělaný veliký HM
24. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
bych vám to fakt klidně koupila a poslala, kdybyste měly něco vyhlídnuté a u vás to neměli...
24. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
holky a máte tam někde ZARU? tam mají krásný věci na prcky, ale teda dražší...nebo NEXT, to už je teda taky palba, ale ty se koupí dobře z druhé ruky...u nás už otevřeli druhý značkový sekáč dětských věcí, a já nemůžu nakupovat :angry:
24. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
v\ jste mi zdrhly :confounded: nedostanete jahodivý knedlík :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
jahodový ne jahodivý :grinning:
24. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.