• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
já jsem ještě chviličku tu, chovám Matese. Se teď tak poblinkal, až mu to vylítlo i z nosu, chudinkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele Sophie, ty mě s těma knedlíkama nelákej!!!! :slight_smile: Až bude jednou ten rodinnej sraz, tak budeš mít bojovej úkol, navařit a přivézt knedle :grinning: a co se nesní, tak poslouží jako munice při rodinné, knedlíkové bitvě :grinning: :grinning: :grinning:

Žakouni jsou supr, chytří na mluvení, ale bohužel dost hajsaví. Jak se jim nevěnuješ, vyškubou si brka. Nesnáší žádné změny, pak se zase oškubou. A hlavně, v drtivý většině případů se upnou na jednoho člověka a ty ostatní napadají, nebo v lepším případě těžce ignorují :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
tyjo...a ty máš jaký druh?
24. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
@sophiejane navečer? No to bych možná stihla tam dojet,co? :grinning:
Jééé to jsi zlatíčko,já teď nakupovala,tak se musím krotit,kupujeme to autíčko,tak aby bylo na chleba :grinning: který teda nejím :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:Tady máme velkou prdlačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Jen se neboj na podzim už budeš nakupovat věcičky :dizzy_face:

24. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
no já se semtam v té Praze vyskytnu takže kdyžtak si fakt řekněte :wink:
24. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
@jaru30 jo a taková byla i našich korela....zamilovala se do našeho taťky,tak se jí ujal /vlítla jim do práce/...no a mamce dělala totální naschvály-jako že když se nedívala,tak schválně uždibovala listy u kytek a jakmile se mamča podívala,tak dělala že nic a prozpěvovala si...měli pěkně oklované čelo u postele,toaletku...prostě žárlila :grinning: :grinning: :grinning: ale jakmile měla mamča krupicovou kaši-tak milá korelka ji náhle taky milovala :grinning:
24. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
marhu ty bys měla kubu přihlásit do nějaké soutěže o nej mimino...fakt...něco takového jsem tu viděla na volné diskuzi :wink:
Taky se v červenci chystáme do Prahy,tak se těším,snad budou nějaké korunky na utrácení :grinning:
no už začaly slevy :wink:
24. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@sophiejane joo to jsem říkala teď,četla jsem časák a byla tam nějaká soutěž,mimča jsou pak na titulní straně :grinning: Že by byl Kuba třeba slavnej. No ikdyž v novinách už byl...to já teda za svůj celý život ne...a on jen pár dní na světě a už se culil na fotografa :grinning:
24. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
@sophiejane slevyyyy to je moje :grinning:
24. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
no vida, Kubulín na titulce, to by bylo :slight_smile:
to moje taky :grinning:
zítra to zase oblezu :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
tady snad bude pršet nějak se tu setmělo :angry: musím se oblíct a vyrazit pro tvaroh jako před týdnem :grinning:
24. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
@sophiejane dneska pro něj ale dojdeš,viď??
24. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
Já uspávám Kubu...už konečně zamhouřil oči,asi půl hodiny ho houpu,pořád byl vykulený a rozesmátý od ucha k uchu :grinning:
24. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Už spííí :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a manža přitáhl od dokyho s antibiotikama :grinning: :grinning: studený pivečko :grinning: :grinning: :grinning: Jako bych to stále neříkala :dizzy_face:
24. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
Už druhý den bere antibiotika /má ty třídenní/ no a je už fit,tak jsem ráda,že se to podchytilo za včasu...
24. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdu pověsit prádýlko,pak tu musím dodělat něco na pc pro kamarádku,tak budu nakukovat :dizzy_face:
24. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
i před týdnem jsem pro něj došla :slight_smile:
24. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
@sophiejane no ale bylo na mále :grinning: :sweat_smile:
Tak přeji na dnešek pěkné šoulení knedlů :grinning:
24. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
máš dobrou paměť :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
@sophiejane jo na některé věci jo :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem naložila další várku...to je teď praního :grinning: Už jsem i po obídku,kdo se teprve chystá,přeju dobrou chuť...já si dala dneska opečené brambory mňaaaam
24. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
Tak jdu něco dělat,dokud Kuba ještě spí :grinning:
24. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
já budu mít šunkofleky :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky, všechny se tady chlubíte svýma miláčkama, tak já se taky musim pochlubit :sweat_smile:
To je naše Kesinka, na 1. fotce malej netopejrek a na 3. je to velká láska s páníčkem :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
jinak dneska peru už druhou pračku a tak ještě tři mě čekají.
sophi, jůůůůůůůů, já chci taky knedle, mam tu jenom ty jahody, ty knedlíky nemá kdo udělat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale zase se těšim na večer, budeme grilovat klobásky a buřtíky, jestli nezačne pršet, žene se to tu celej den :angry:
24. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
jé ta je ale hezká, chytrej kukuč...

já se ted dověděla že můj dobrej kamarád, co je u armády, letí 15.7. na misi do afghánistánu, cvok....měl letět až na podzim ale potřebuje prachy tak se tam nacpal dřív, to je blááááázen....
24. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
sophi, můj kamarád jel do Kosova v době, kdy jeho manželka čekala 2. dítě. Ona ho tam ještě cpala, to fakt nechápu. Já bych ho nepustila ani na krok!!!!!! :grinning:
24. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
tenhle už byl taky v Kosovu asi 3x, ale holt za tohle je víc peněz...jsou to cvoci...
24. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.