• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
cpala ho tam, protože jsou za to ty dobrý peníze...
24. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
.........asi tak. Holky, viděly jste včera v TV o tý ženský, co porodila 8čata a ještě měla 6 dětí? to fakt nechápu
24. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
Taky se to u těch starších pěkně projevilo. Normálně jí její asi osmiletej syn poslal do prdele a hodil jí šroubovák do obličeje. Tohle by fakt neměli dovolit. Co z těch dětí vyroste, že.......
24. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
neviděla...
24. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
bylo to fakt hustý, spala jenom 3 hodiny denně a pořád jí sledovali novináři a dostávala sprosty dopisy
24. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
tak ahoj holky, jsme doma z genetiky, ale nic moc, jenom se ptala, na zamestnástní nás obou, proč sme se rozhodli pro IVF, jak sme prišli o první mimino, jestli se cítím ok, na rodinu a choroby, atd., pak napsala odber plodovky kvuli veku a IVF, takže v uterí na 100 % odber, a pak osobne do Bratislavy za 3 týdny pro výsledky. :confounded:
zastavili sme se v C&A a koupili pár vecí(sleva :grinning: )ja tehu 3/4 rifle, halenku, tričko, a manža 2x 3/4 kalhoty, takže tak.ted uvarím pak pobalím manžu, o pulnoci vyráží do Milána na 3 dny, Alfa romeo má 100 let, tak jdou na velkou akci, puvodne mnela jet i já ale nemužu tak jede za mne jeden známý :frowning2:
musím uznat, že dnes jste se pekne rozepsali :wink: tak a jdu varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatí m papa a ozvu se ale predpokládám až zítra, pekný den preji :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
@kach82 ty jsi nemohla mít mobil na jipce? já tam měla mobil a i tam chodili návštěvy, dokonce manžel přivezl i babičku a jednou přišla návštěva i když nebyli návštěvní hodiny, těsně před vizitou a v pohodě, manžu tam za mnou pustili vlastně hned, jak mě tam převezli, taky sem měla epidurál a bylo to super :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
moni neboj, bude to všechno v nejlepším pořádku :wink:
24. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
já měla zase včera depku, ale jakou. Zase jsem řvala a chudák manža je z toho vždycky hotovej. Ptal se mě, jak často na mimčo myslim . Když jsem řekla, že každej den, tak se upřímně zhrozil. To nečekal :frowning2:
24. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
@yes79 fakt? tak v Plzni návštěvy ani mobil na JIPku nesmí :frowning2:
24. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
@kach82 já rodila v Novým Městě na Moravě a tam to bylo v pohodě, což bylo super, na telefon sem se ptala ještě než sem šla na sál a bylo to samozřejmý, takže si fakt nemůžu stěžovat, jak dlouho si tam ležela na jipce?
24. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
@yes79 tak to jsi měla dobrý. na jipce jsem byla 24h, pak už mě převezli na normální pokoj a tam už mi mobil dali
24. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
@kach82 aha, já tam byla vlastně od čtvrtka po zákroku do soboty dopoledne, pak sem si už přešla po svých na normální pokoj o patro níž, a normálně sem i příjímala hovory a volala, fakt v pohodě
24. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
@kach82 a co Leuška, jak to jde? jak ti spinká?
24. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
@yes79 já si jinak taky nemůžu stěžovat, jen tohle mi bylo líto
24. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
@kach82 to jo, to věřím, to je takový blbý, ale zase si tam nebyla tak dlouho a nosili ti tam malou? na jipku? mě ji nosili asi každý dvě hodiny a proto mě dost drsně rozkousala bradavky
24. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
@yes79 no hodně řve, ale včera nám ji někdo vyměnil, to byla zlatíčko a jen spinkala. Teď mi tu zase trochu pořvává, chce usnout a asi jí nejde zabrat. A v noci k ní vstávám jen jednou, ale 2h trvá, než zase usne. Jak Martinka?
24. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
@kach82 tak to my nemáme problém spát přes den, ale v noci nebo spíš večer to je docela horor, zatím to má pořád otočené, tak uvidíme na jak dlouho
24. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
@yes79 malou sice na jipku nosili, ale když měli čas. Takže to trvalo třeba i 4-5h, než jí přinesli. A teď když o tom tak přemýšlím, tak na jipce mi jí vlastně ještě nepřikládali, to až pak v sobotu na normálním pokoji. :unamused:
24. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
@kach82 tak to mě ji přinesli hned nějak aby vyzkoušeli jestli se přisaje a pak ji nosili pravidelně, nechali ji tam asi půl hodiny někdy i víc a pak si ji zase odnesli
24. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
tak to jsi se určo brzy rozkojila,co?
24. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
@kach82 no hele, ve čtvrtek to provedli a já začala mít mlíko až někdy v pondělí nebo v úterý, bylo to hrozný, Martinka furt brečela hlady, mě ji bylo tak líto, a oni ji nechtěli moc dokrmovat, a nechápali, že mlíko prostě ještě nemám, ale pak už to šlo, ale zase mě strašně boleli bradavky, to byl fakt děs, sem myslela, že to nepřežiju
24. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
@yes79 no tak Leuška se narodila v pátek a v pondělí ráno už jsem jí poprvý nakrmila. V neděli večer ještě řvala hlady a ráno jsem se už vzbudila mokrá. V porodce jsme měli mlíka na rozdávání, za to doma s tím válčíme. Tam taky nechtěli přikrmovat. Jsem měla na pokoji paní, té se mlíko pořád nějak nedělalo, její kluk příšerně řval a oni, že to chce čas. Až když se to už fakt nedalo vydržet, tak mu teda něco dali.
24. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
@kach82 tak to bylo to samý u mě, taky furt říkali, že už to bude a pořád nic, já už byla zoufalá, a některý si tam chodili pro dokrmování jak do krámu několikrát denně, tak já zatim tak nějak mlíko mám a vypadá to, že ji to zatím stačí, tak doufám, že ještě nějakou chvíli bude
24. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoooj holky, tak jak se vede???
24. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
Tak to my musíme přikrmovat. Po ránu kojím a to se i nakrmí, spokojeně odpadne. Ale pak už během dne musím přikrmovat, to už jí nenasytím. Dost mi to mrzí, ale co se dá dělat.

Leuška mi tu teď pěkně nahlas chrápe. :grinning:
24. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
@kach82 já kojím skoro každý dvě až tři hodiny a to pak buď usne nebo leží a kouká na hrazdu a něco si breptá, tak si myslím, že ji to začím stačí

mě se teď pomalu budí, tak přebalím, nakrmím a razíme ven :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
tak si to venku užijte :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahoooj ženy :slight_smile:
Tak jsme zpátky od doktorky.
Teda, Mates nám nějak rychle roste. Asi bude čahoun po tatínkovi. Už máme ve třech tejdnech 55 cm (a to jsme v porodce měli 51 cm) a vážíme 3800 gramů :grinning:

Jinak s tím spaním....my se teď přes noc budíme po třech hodinách. Podle něj bych si mohla řídit hodinky :grinning: Ale přes den toho moc nenaspí...to čumákuje od jídla k dalšímu krmení. Někdy jenom kouká, někdy se nudí a pobrekává. Ale zabavte takový mrně...když ho hračky ještě nezajímaj. Už aby nám přišlo lehátko, aby mohl sledovat okolí a nemusel jen ležet.....:slight_smile:

A s tím krmením. Jsem zjistila, že po umělým mlíku usne hned!!!! (při mým mlíku mu to trvalo i dvě hodiny, než zabral). Usíná už při jeho pití. Jak je hustý, tak se musí víc snažit aby ho vycucnul a to ho unaví...a je i sytější :grinning: Takže celej den odstříkávám svoje mlíko (páč to až tak nevadí, že nespí) a v noci krmíme UM. A pak spíme jak šípková růžena :grinning:
24. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.