• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 ahoj, naše cácorka taky měla po třech týdnech o 5 cm víc, a to měla 50cm :sunglasses:
24. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
@yes79 to je mazec, co? se nám za chvilku nevejdou do kočárku :grinning:
24. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
A hlavně, to jsme ty oblečky velikosti 56 moc neunosili :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
ahoj
nedočítám,až za chvíli nebo večer..
jo jinak marhu, pokud malé bude akční po mamince tak to ještě půjde,ale pokud to bude po tatínkovi,tak nevím... je to střelec a dle lunárního kalendáře ještě narozený ve střelci,takže ten není doma skoro vůbec a když chvíli je,tak musí pořád něco dělat, ale spíš jako zábavu, sport..domácí kutil tedy není vůbec...
jinak já mám za sebou opět náročnější den, který ještě nekončí..
ráno jsem šla na kosmetiku, pak do práce,na nákup, do banky.. odpoledne jela k vlaku vyzvednout babičku s dědou kteří se vraceli z dovolené,takže 25km tam a 25zpět, s nima na nákup, protože nebyli doma skoro 14 dní,tak tam nic nemají... a teď jsem doma douklízela, vyprala povlečení, převlíkla postel...
chvíli si dám oraz a pak jdu na 7 do práce, jo vlastně předtím musím jít ještě s pesanem tak na hodinku na procházku,takže toho volna mi už moc nezbývá....
takže tak já trávím těhu...
každý den je něco, zatím mi je ok, tak to jde.. ale až budu mít větší bříško a bude vedro,tak nevím...
kouknu na vás zase zítra..
opatrujte se všechny a ať tady jsou jen dobré zprávy..
d.
24. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
na zítra mi držte pěsti, jdu ke svému gyndaři na kontrole, tak věřím,že vše bude ok, cítím se až podezřele dobře.....
a snad uvidím i mimi..
tak mám dočteno, samé nakupování a jídlo,to není nic pro mě..
já když nemusím,tak bych najraději si nic nekoupila a jídlo taky není moje nejoblíbenější činnost,ale samozřejmě musím dělat obojí..
pěkný večer, zítra se ozvu..
d.
24. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
ahojda,tak sem dnes byla na prvni prohlidce ,tak kdyz jsme sli z porodky tak mel 3105g a dnes po 14 dnech ma 3475g a meri uz 53cm.Jinak je vse ok zdravi miminko :wink: :wink: :wink:
24. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
jo a kamilovi sem koupila zlatej retizek k narozkam,kurva 6400kc je pryc!!!no ale tak to neva on je hodnej tak si to zaslouzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
Hezký večeeeeeeeeer....Kuba dneska podezřele rychle usnul,tak to čekám,kdy se vzbudí :grinning:
24. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
@sophiejane mňam šunkoflíčky já tůůze ráda :dizzy_face: a k nim červenou řepu mňam :dizzy_face:

@ginak Kessinka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: Stejně jsou to miláčkové,viď? Nejvěrnější ze všech :dizzy_face:
Jůůů tak snad vám neprší a už si užíváte grilovačku :dizzy_face:
24. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
@ginak jojo viděla jsem to,už několikrát jsem četla různé články a myslím si o tom teda svoje...

@monika71 tak v úterý ti budu držet pěstičky...pak koukej se šetřit!!! Ležet,ležet,ležet!!!

@kach82 však neva,že přikrmuješ,podle mě je výborný,když dostávají dětičky alespoň trochu mlíčka od mamči k tomu :wink:

@vveru no copak tady,ale jak u tebe??? MOoooooooc na tebe myslím a na tvůj poklad v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:

@jaru30 jůůůů tak Matýsek už je pěkný chlapák :wink: Hele Jaru přiznej se,že ty mu podstrkuješ svíčkovou :grinning: My jsme na třech týdnech měli 53cm a to nám říkají,že se taky pěkně táhneme,tak budou kluci asi habání :grinning:
24. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Já jsem Marhu koukala, že jsem nějaký vytáhlí :grinning: No, bude vysokej po příteli. Ten má skoro metr devadesát. A to je dobře. Mrňaví chlapi se mi nelíbí :grinning: A kolik že měl Kubík, když se narodil? My za tři tejdny narostli o 4 cm.
24. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
@danda78 no takže se máš na co těšit :grinning: nebude nuda :grinning:
Ale taky se trochu šetři,pak na to čas vážně nebude :sweat_smile: :grinning: Na zítra ti držím pěstičky,ať máš krásné pokoukáníčko na mimíska a samé dobré zprávičky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
@baradisk jééé tak koukám,že taky krásně prospíváte!! To je dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Budou to krásný chlapáci,holky by už měly ty svoje princezny čančat a vybírat ženichy :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
@jaru30 Taky nemám ráda mrňavý chlapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: No je fakt,že my v rodině třeba mý bratránci přes dva metry a od manži strejda tak kolem dvou metrů....takže má být po kom...jsem zvědavá...Manža má asi 184,185 tak to je tak akorát :slight_smile:
No Kuba měl 51cm,ze začátku to bylo o 2cm,ale teď se hodně vytáhl...ono je to na něm i vidět :slight_smile: protože nemá zas nějak moc kilo...tak je takový pěknoučký...Jooo a přibýrá normálně přesně jako já jako malá...na 3 měsících jsem měla taky ty kilča co on :grinning: :grinning: ale byla jsem menší
24. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
@marhulinka no vidíííš, tak to jsme měli při porodu stejnou vejšku! :slight_smile: zato teď roste jako blázen, nechápu, kam s tím růstem tak chvátá :grinning:
A váhu má k tý vejšce taky v pořádku, on je pořád taková žížalka hubená :grinning: to se tak někdo mááá :grinning:
24. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
@jaru30 Tak chce teď prostě ukázat,jaký to bude chlapák...neboj však se zarazí...nebude mít tři metry :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tyjo zítra už je zase pátek...taky vám to tak šíleně letí?
24. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
Marhu, mě to vůbec neutíká :sweat_smile: se to vleče jak tejden před vejplatou.....Ale hele, víkendík má bejt slunečnej. Huráááá!!! Pojedeme na výýýlet, pojedeme na výýýlet :grinning:
24. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
@jaru30 fakt?? Tak jakto,že mě to tak utiká?? Hmm tak to za chvíli budu důchodkyně a ty podruhé těhule :grinning: :grinning:
My možná pojedeme do Prahy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
do Ikey?? :grinning:
Ty budeš taky podruhé těhule!!! Já na tebe spolíhám! že mě tu v tom nenecháš samotnou :grinning:
24. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
@jaru30 no pojedeme se podívat na autíčko,takže nevím jestli klapne ta Ikea,ale snad jo...protože manža by mě vyhodil u švagrovců,chlapi by jeli sami /mě se auto líbí a to mi stačí :grinning: to musejí ještě okouknout chlapi/...no a my se švagrovou bychom vyrazily s mimčama do Ikey :wink: Tak uvidíme,zda to všechno klapne...

No a s tou těhulí :frowning2: zatím leda by do mě vstoupil Duch Svatý :grinning:
24. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
A kam vy Jaru vyrazíte na výletík :slight_smile:

24. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Zítra jdu na hrobeček Simče,protože má narozeniny :frowning2: Achjo já tohle nemám ráda,ale zase jsem taková,že tam půjdu,trochu si s ní popovídat,říct jí,jak nám všem chybí a taky povědět o dětech
24. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
určitě do klapne, tak dobře nakup a pak se nezapomeň pochlubit :slight_smile:
Hele, neboj, ono se to vyřeší....A pak budete zase skotačit jak za stara :grinning: Jak to teď vypadá? bude nějakej zákrok?
24. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Marhu, tak hodně síly!!!! :frowning2: mě z toho úplně mrazí, když to čtu :frowning2:
24. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
U dětí jsme byli včera,rodiče jsou opravdu statečný,bála jsem se o mamču,ale drží se kvůli dětem,takže super :dizzy_face: Dětem je smutno,jak jinak,ale mají pořád nějakou zábavu,tak na to asi tak nemyslí...jen prý každý večer pláčou,že u nich mamča není...
24. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
my pojedeme k příbuzným, chtějí vidět Matýska. Mají zahradu, takže jsem ráda, že vypadneme z paneláku...
A druhej den jedeme ke kámošům. Taky mají zahrádku, takže se vyvalíme ven pod slunečník a bude pohůdka. Už se těšiiiim :slight_smile:
Prostě, kdo má zahradu, ten je teď náš velkej kamarád :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: néé, jen ffftipkuju :grinning:
24. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
@jaru30 zatím to musíme nechat dokud kojím,ale zítra mám domluvenou schůzku s dokym,že na mě jukne...nějak mě to začalo zlobit a nefachčí to jak má,takže se zase trochu bojím :frowning2: Ale snad to nebude tak hrozný.
Jinak pak až nebudu kojit,tak by se řešila ta plastika....doky zná doktory v Praze,takže bych se svěřila spíš tam :wink:
24. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
@jaru30 děkuju...ono si popláču,ale to k tomu patří! No a když už tam budu,tak obejdu hrobečky mých babiček a dědečka .

:grinning: :grinning: :grinning: švagrovci mají taky zahradu :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
chudinky malý....teď z toho ještě nemají takovej rozum, ale až to začnou opravdu chápat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.