• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 no teď je to ještě opravdu dobrý,ale co až se budou ptát na tátu??!! To teprve bude...Je to hrozný. Život je hold nespravedlivej,to všechny víme :angry: :frowning2:
24. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Tak ráno na mě myslete...jak se vrátím,tak kdyžtak nakouknu,pak po obídku chci vyrazit na ten hřbitov,taťka bude hlídat :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
ááááá, jsme probuzený a řveme hlady :sweat_smile: Tak já mažu....pozdějc ještě nakouknu, ale to už tu asi nikdo nebude.
Marhu, mě jen děsí, jak to bude, až tu jednou rodiče nebudou. Kdo se o ně bude dál starat? to je hrozný, pak si zase budou muset zvykat na novej domov, chuděrky :frowning2:
@jaru30 jo to je to nejhorší,všichni na to myslíme...řeší to teď s právníkem,jak to všechno bude,až něco...brrrrrrr
Hezký večer a sladké sny :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
tak jsme dogrilovali, manža si ještě skočil naproti na jedno, prej to musí zapláchnout :grinning:
pejsanové jsou fakt mazlíci, ale nevim, jak to budeme dělat, až budeme mít mičo. Ona pořád na něco štěká, to nevim, jak to pak zvládneme :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
24. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
zítra jedu pro konec neschopenky, 4měsíce, fíha...
24. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
sophi, to ti nezávidim, ale budeš mít zachvíli prázdniny, tak to snad nebude tak hrozný. Vim z vlastní zkušenosti jaký to je přijít do práce. Ty soucitný pohledy. A některý lidi se tě ještě tak blbě zeptají, co tam děláš :angry:
24. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
ale ty jsi silná, určitě to zvládneš levou zadní, uvidíš :wink:
24. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Tak ještě nakukuju, abych ráno neměla moc dočítání :slight_smile:
@ginak náš hafan taky pořád štěká a Leontýnce to vůbec nevadí, si už zvykla. Klidně spí a pes štěká vedle ní.

@marhulinka tobě přeji zítra na hřbitově hodně síly, ikdyž určitě si popláčeš. Já si taky vždycky na hřbitově s mamkou popovídám, teď by bývala měla 50. Bych jí chtěla vzít ukázat Leušku, ale pořád váhám - kvůli pověrám.

Tak jdu spát, dobrouuuuu
24. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
gin já tam půjdu na dva dny a už se neučí, takže zalezu do kabinetu, uklidím si stůl a půjdu zase domů, nikoho moc nepotkám :wink:
24. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz
dobre ranko,tak hlasim ze dnes spani bylo uplne uzasny,Tomik jedl vcera v 8hod a vzbudil se dnes ve 4hod rano a pak zas hned usnul a doted spinka.Kez by mu to tak vydrzelo. :wink: :wink: :wink: ale mliko me tece uz proudem doprcic :wink:
25. čer 2010 v 07:35  • Odpověz
@baradisk tak to je moc pěkný, taky se alespon trochu vyspíš :slight_smile: :wink:
25. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojky jsem tu :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
@sarik1 ahoj sari,jo je to super,kdyz si vzpomenu na Lukase a jeho otoceny spani,tak se uplne oklepu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
@marhulinka ahoj my taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
@ginak na mimčo si zvykne,bude ho brát do své smečky :wink: Uvidíš,jak bude hlídat a ochraňovat :dizzy_face:
25. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
@sophiejane to je dobře,ty návraty do práce jsou jinak nejhorší...teď budeš mít volníčko,dovolenou a pak šupky bude miminko :dizzy_face:
25. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdu si pro kávičku a hned jsem tu
25. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
je uz se me konecne budi,taham uz kozenky po zemi skoro :grinning: :grinning: :grinning: tak za chvili jsem tuuuuuuuuuuuuuuuu
25. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
Já už jsem tu...budu tu chvilku,než se Kuba probudí,pak musí dostat baštu...já nachystám obídek a pak vyrazím po o na ten hřbitov.
25. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Nikde nikdo? :confused:
25. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem sama a je straaaaaaašná nuda :frowning2: mm je už v italii v Miláne a ja čučím doma :frowning2: se nekdo má když má tak chápavou manželku jako já, že? :wink:

@marhulinka tak si Simčou popovídej, a mysli na to, že ona se odnekud na tebe dívá a je šťastná že má takovou kámošku na kterou je spoleh :slight_smile:
Jo a kubíče je poradnej chlapík teda, den ze dne roste(i do krásy) :sweat_smile:

@baradisk tak si to materství užíváš se vším všudy co k tomu patrí, že? :wink: :slight_smile:
@sophiejane drž se v te škole, já i tak nechápu, proč ti nemohli dát PN na ty zbylý dny :confused:
@jaru30 včera sme se s mm dívali na fotky, on taky rád fotí a uznal tve foto schopnosti, jsou vážne pekné a o Matyskovi ani nemluvím :sweat_smile:
@ginak neboj my máme taky uštekanýho miláčka, ale verím že mimi si zvyká už ted na ty zvuky :wink:
@sarik1 tak co holka, už nakupuješ? já ešte ne, poverčivost a nekonečné vyšetrení mi zabranují v teto krásné činnosti :frowning2:
@kach, @yes holky jsou krásné, kluci budou mít na výber teda :wink:
25. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
@monika71 tééééda ty jsi hooooooodná manželka :dizzy_face: :dizzy_face:
Můj miláčíneček roste...já chci aby byl pořád maličký :grinning:
25. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
Holky dejte tip co vaříte? Potřebuji inspiraci na příští týden...Dneska jsem udělala těstovinový salát s červ.řepou a ještě bude pizza :dizzy_face:
25. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
@monika71 Ahoj Moni, jo já sem si řekla, že budu po tripplech nakupovat, takže začínám....počkám až manžílek přinese pár papírků a půjdem s mamkou nakupovat.... mamka to chce nechat až na srpen, ale já musím něco koupit, já to nevydržím a obzvlášť když jsme zdraví..
25. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
@marhulinka Mě donesla tchýně čočku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to dám manžovi.... já mám u maminky těstovinky...mnam mlask....nejdřív mě sem jde otravovat nahoru s tím, že už bych si mohla vařit sama a když sem jí řekla, at to nechá na mém uvážení jak se cítím já, a že moje mamča vaří stejne denně tak o ty dvě porce se to už nezblázní, tak sem jí řekla, že si obědy zajistím a at si nedělá starosti, tak se ani nezeptá a nese jako uraženě oběd, tak jak to pak můžu sníst... ještě že stavíme, už jen rok a půl tady a mizíme... doufám.
25. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
@marhulinka to teda jsem :wink: ja si dnes udelám cestovinky smasem a houbovou omáčkou(miluju houby) :slight_smile:

@sarik1 ti závidím já ešte minimálne jeden mesíc budu čekat na výsledky, ale doufám, že ty se pochlubíš tím co jsi porídila, abych nabrala inspiraci(já zatím koukám jenom na netu) :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
@monika71 Já to vidím na C&A a Tesco..
25. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.