• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
normálně začínám zítra 19tt, prcek tak vyrostl, že přeskočil jeden týden.. .)
25. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
@sarik1 to ti nezávidím, ale ta moje mne chodí jenom rozčilovat blbýma rečima, ale bay nás aspon jednou pozvala na obed, nabo se nabídla že navarí tak to ji ani nenapadne, ale co už takový jsou vetšinou tchýne(čest výnimkám), ale já ríkám porád mm já se nevdala za tvou matku ale za tebe, a tak naštestí se vždy postaví na mou stranu :wink:
25. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
@monika71 to my taky jsme týden popredu ale já to nechávam na termín podle PM, jo a taky tak hodne čekám až se hejbne, i když nevím jak to budu cítit, protože už minule jsem mnela takový pocity v bríšku jakoby jemná kreč taková kroutící a jakoby bublinky tam behali, ale bylo to na pár sekund, tak nevím..... :confused:
25. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@sarik1 no to je přeci jasňačka!!! Hurá na nákupy...to bych taky nevydržela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@monika71 nojo ty jsi na ty houby.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty já nepapkám :grinning:

25. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
Tak to já mám "tchýni" druhou mamču...jsem ráda,si to neumím představit :confused: :confused: :fearful: :fearful:
25. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
@monika71 To si píš, že manža stojí na mé straně..... když mě tenkrát vyhodila, tak ji řekl, že vyhodila i jeho... a že vždy bude se mnou, protože jsem jeho manželka kterou miluje a sem pro něj na prvním míste.... to byl nářez.... já fakt od ní nic nechci.... na mě se někdo špatně podívá a já už brečím, ach ty hormony.... tak sem to obrečela.. jak sem šla nahoru, že už bych teda jako mohla konečně něco dělat....ale nemysli si, já se s ní taky nemazlím.... nenechám si nic líbit a proto jsme se téměř 2 roky neviděli, jenže tak vydeptali mého manželka, v naší tenkrát těžké situaci ho tak psychicky zdeptali, že sem za nima po těch dvou letech šla, že sem přišla jen a jen kvůli manžovi a řekla sem jim vše z plných plic a chytli se za nos.
25. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
@monika71 tak to je ono, bublinky... jsou první pohyby
@monika71 já myslím,že už to byly počínající pohyby :grinning: Já pořád cítila bublinky a tak a myslela jsem,že to jsou leda tak prdy :grinning: Tak jsem pak cítila až takový výraznější otírání :grinning:
@marhulinka to jsi Marhu jedna z mála, jenže můj Venda je ze třech kluků a nejmladší, takže ona má k němu tak silné citové pouto, že těžce nesla, že má svůj život..
25. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
Já ještě necítíla nic.... já chci také pohyby.... a ono nic... :( :frowning2:
25. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
@sarik1 tyhle tchýně jsou nejhorší!!! Ale důležité je,že vy držíte při sobě :dizzy_face: :dizzy_face: Ona jde stranou :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeeeeeeee, ano já taky myslela že jsou to jenom prdky, že mne kroutí, to jsem ráda, tak ted budu jenom čekat at je to silnejší, holky jestli je to ono tak mne normálne vyhrkli slzy :cry: :sweat_smile:
25. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
@marhulinka jo jo já se snažila je mít ráda, fakt že jo, ale když i manžel mě řekne, že je nemá rád a jde spíš k mým rodičům na kafe... tak mě to příjde smutný a divný, v moji rodině stojí všichni při sobě...nikdy nebyli rozpře ani kvůli majteku a ani kvůli jiným věcem... říkám, jelikož ten barák je manžela a oni tu maje věcné břemeno tak než platit nájem, tak to tu holt rok a půl vydržím a pak jdeme do svého...
25. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
Moni: jak já ti závidím ty pohyby, já ještě nic, tak mám strach, ale v uterý jsme byli na UZ a ok, máme skoro 250g
25. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
@monika71 no tak to gratuluji maminko!!! To je onoooooooo!!!!!!!!! miminko ti dává o sobě vědět!!!!

@sarik1 to přijde každou chvilku,to je jasňačka...se teď ty dva dohadují,kdo ti dá vědět první :grinning:
25. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@sarik1 u nás je Ferino jedinej kluk, pak má 2 sestry, ale jeho máma mne zas deptá blbýma rečma, ona je takový hypochondr, a pak všechno umí všechno ví, nekdy pomlouvá sveho syna, abych si dávala pozor, že bude jako jeho otec,....je praštená na hlavu, a pak když vidím tu její pretvárku jak jí na mne záleží atd. mje mi zle a mam z toho hororový sny, protože vím že se jenom pretvárí ale že by pomohlôa tak to ne, myslí jenom na sebe. fuj, já jí tak moc nemusím, ale naštestí to vidí i muj muž a ona se neopováží neco udelat nebo ríct na mne, protože v tom momente by jí to nandal a ona by stratila objekt kterým se muže chválit pred sousedkama, fuj je mi z ní na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@sarik1 je vše ok, potvrdilo to i uzv, nezapomen, že jsou dva tak jak píše marhu se tam už ted dohadují, a než se dohodnou....tak si počkej :grinning:

@marhulinka dik, ješte že tady mame maminy skušené co poradí :wink:
25. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
@marhulinka no já doufám, ale fakt že občas mám pravou stranu bříška větší a jindy naopak.. to se tam vrtí určitě, ale pohyby zatím nic... už aby to bylo....
25. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
@monika71 Mě ro řekla tenkrát kamarádka, co má tři děti, že to budou bublinky v bříšku...
25. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
@sarik1 tak takový zmeny tvaru briška mám taky, ale musím ti ríct, že když ho poslouchám na angel soundu, tak tam sebou dost mrská :grinning: bude akční jak táta, jojo tak pak mne čeká teda taky akční život :grinning:
25. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
tak já vas tady holkyn chvíli nechám jdu si navarit, mimčo začína hlasit že bude mít brzo hlad, a jestli mu neco nedám, tak mi obrátí žaludek vzhuru nohama :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
@monika71 tak zatím ahoj
25. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Jsem tu....teď počkáme až se vzbudí Kubík a vyrazíme na nákup. Zítra razíme do Prahy,tak se těšíííííííím...musím něco ke švagrovcům upéct,tak jdu vybrat co :dizzy_face:
25. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoooj ženy
@sarik1 v Tescu se moc dobře nakupuje. My máme odtud skoro všechno :slight_smile: A pak se hned pochlub!
Jo a pohyby cejtí prý prvorodičky pozdějc. Já až někdy od 20.tejdne.
A jinak, tchýně a uzený nejlepší jsou studený.....se říká :wink:

@monika71 gratuluju k bublinkám :slight_smile: To už se hlásí miminko, maminko :dizzy_face:
Taky máš angel sounds? já ho moooc užila. Fakt prima věcička. Vždycky, když jsem byla vyklepaná, už jsem šmírovala :slight_smile:

Holky, začíná to bejt mazec. Když jsme si Matýska přinesli z porodnice, tak buď spal nebo koukal. Teď buď spí, nebo brečí. Přitom je najedenej, přebalenej, břicho ho nebolí....že by se nudil? Takhla vydrží brečet třeba dvě hodiny a uklidní se jen, když ho vezmu do náručí. No nazdar :frowning2: Mi přijde, že máme nějaký moooc obrečený miminko :confused: že by z těch mých stresů?
Včera takhkle brečel od půl devátý večer do čvrt na dvanáct v noci!!!! :confounded: Pak se přítel vrátil z hospůdky a když mě viděl zoufalou a ubrečenou, tak zůstal celou noc s mrňousem v obejváku a vstával k němu, takže já spala od půlnoci spala až do devíti dopoledne. Parááda. Ale řekněte mi, brečí ty vaše miminečka taky tak často? :confused:

25. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
@jaru30 ahoj, tak to máte stejnýho řvouna jako my. V porodce to byl andílek, až mi tam jiné mamči záviděly, ale doma to začlo. Taky vydrží řvát od krmení do krmení a pak znovu. a zmlkne jen v náručí. Jak mi každej říká: to sis ho pěkně naučila! Ale co s ním jiného,viď? :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
kach, to je právě divný. My ho to neučili. Fakt, od začátku si dáváme majzla, aby jsme každý pobreknutí neřešili hned chováním, a stejně ......nechápu to. Je to na prd v tom, že když ho pak budu mít celej den na ruce, tak už nic jiného doma neudělám :pensive:
25. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
a to nemluvím o tom, že nevim, jak budu odsávat mlíko :confounded: to je vždycky minimálně na půl hodiny...několikrát denně :confounded: no, nechci to vidět. V pondělí jde přítel po dovče do práce.....připravim si radši číslo na Chocholouška :sweat_smile:
25. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
já teda musím říct, že teď poslední 3dny to s ní docela jde. Vydrží spát přes den i celou hodinu, občas i déle, takže i něco málo udělam. Takže určo má Matýsek taky jen takové období a zase se zklidní. Já si teď začínám myslet, že se Leuška asi prostě nudí. Protože řve a když na ní promluvím nebo se s ní projdu do jiného pokoje, tak kouká na všechny strany a neřve, že si fakt jen vynucuje pozornost. Večer tu taky řvala, ječela a když na ní manža začal dělat šašky, tak se hned začala smát.
25. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem zpátky z kontroly...
vše je ok, akorát mimi mělo před sebou placentu,takže pohlaví opět nebylo vidět a bylo natočené tak,že to stejně nepoznal.. říkal,že placenta tlačí trošku na dělohu,ale jak se bude děloha zvětšovat tak by to mělo být ok... měří zhruba 12-13cm a termín mi nechává dle PM... na 2.12.
tlak jsem měla 122/73,váhu mám taky stejnou jako před měsícem,tak snad ok.. na další kontrolu k němu jdu až 4.8. mezitím do gennetu na ultrazvuk ve 21tt a naposledy k mrázkovi s výsledkama, takže teď mimi neuvidím až do toho 19.7. kde už nám asi řeknou co to je...
taky sám gyndař říkal,že ten screening v 1.trimestru je nepřesnější,ale ten bohužel pojišťovny nehradí a hradí až ten ve 20-22tt,ale že pokud jsou výsledky z toho 1.dobré,nemuselo by se na ten druhý posílat, prootože ten vychází často falešně pozitivní, prý tak 2 ženské z 5 kvůli němu pak zbytečně posílají na amniocintézu,tak doufám,že nám se to vyhne...a taky se ty výsledky prý nějak slučují z toho 1.a 2. ultrazvuku a dělá se konečné riziko takže snad to bude ok..
dvojčato, vítám tě mezi námi, já jsem měla v jiném caru taky za sebou 2x IVF+ICSI a 3x KET vše bezúspěšně a v iscare to vyšlo hned napoprvé, předtím jsme si tedy zkusili pár IVI a nativů,ale IVF vyšlo hned a to mám ještě 17ks v mrazáku...
genetiku ať vám raději udělají, taky jsme ji měli po 2.IVF i muno...
a ohledně kočárků, mně určitě poradit můžeš, chtěla bych nějaký lehký, dobře ovladatelný,skladný do kufru u auta,ale zároveň stabilní, odpružený a s větší korbičkou, zatím se mi líbí jané slalom, cam cortina - tam mi akorát vadí to vysttrčené kolečko vepředu.,maxi cosi,quinny nebo x-lander..
ráda si vyslechnu tvůj názor a třeba i jiný typ.. zatím jsme nidke koukat nebyli,tak až to v létě půjdeme obhlídnout s mojím,tak uvidím...
25. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.