• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
mám chvíli času,tak vás jdu dočíst..
jinak dnes kromě své kontroly a ujetí 50km k ní jsem zvládla jet pro kámošku dalších 50km opačným směrem,nakoupit, pak k babičce na oběd, do zveráku vyzvednout pelíšek pro psa, má o víkendu narozeniny,+znovu nákup na víkendovou akci přítele z práce..teď chvíli vegetím doma a večer jdu do práce, dnes to bude dlouhé počítám tak od 20-2 až 3.
25. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
jo tak na pohyby se mě doky taky dnes ptal,ale řekla jsem,že zatím nic a on, no to je ještě brzo....
tak se už taky těším..
a jinak tchýně?? ta¨moje je docela fajn,ale doma je doma... a vidět se každý den taky nemusíme,ale když potřebuju,pomůže, uvaří,zajede...
25. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
tak holky jsem opet tu :slight_smile: pospala jsem si, umyla nadobí, pak koukla na tv, nic moc alr aspon čas nejak ušel :unamused:
Dando je supr že prohlídka vyšla dobre a vše je v porádku :slight_smile:
25. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
@jaru30
@jaru30 tak toho se bojím i já, já nesnesu když mimi pláče, já ho budu tak rozmazlovat a nosit na rukou, že bude mazel jak vyšitej :sweat_smile: no a pak si to odnesu ai já, že? :sweat_smile:
25. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
sorry mnelo být
@jaru30 a
@kach82 :grinning:
25. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak si vás jdu dočíst...Kubíček už spinušká,na zítřek mám vše sbaleno a teď jdu konečně posedět a povečeřet :dizzy_face:
25. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
@jaru30 A nemůže ho opravdu bolet to bříško? Ono je bolí v poloze ležmo,takže jak se vezmou,je jim dobře :wink: Nebo chce prostě jen cítit lásku :dizzy_face: Jooo nejsou to jen pořád ty spící andílci :grinning: :grinning:

@danda78 tak miminko se schovává...já teda tipuji,že to bude holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Mám i napečeno...dodělám tu nějaké věcičky a ještě budu nakukovat,jestli se tu někdo ukáže :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
Tak jen co jsem tady Leontýnku pochválila, že to s ní už docela jde, tak mi předvedla takový divadlo, neskutečný. Ječela tři a půl hodiny v kuse. Teda pardon, dala si přestávku, když se přišel podívat děda. To se smála a valila oči. Je to prostě hérečka! Ale pak zase pokračovala, ječela v jakékoliv poloze, vleže, v náručí, na rameni. No neskutečný. Dvakrát jsem jí přebalila, dávala jí čaj i mlíko z flašky. Pokaždý mi flašku vyrazila. Až se z toho teda vysílila, pak se trochu napila, tak jsem jí vykoupala(dnes poprvé úplně sama!!! :slight_smile: ) a teď se snažíme usnout. Vždycky chvilku spí, pak zjistí, že jsem se vzdálila, tak se ozve, tak musím naklusat a pohoupat. :slight_smile:
25. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
@kach82 nojo zkoušej,jsou to potvůrky :grinning: Ono se jim to mění...a bříško to teda není??
25. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
Tak já přeji hezký večer a krásný sluníčkový víkendík...Když nebudu kapůto,tak juknu v neděli večer...jinak v pondělí ráno u snídaně:slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
@marhulinka nevím, myslím si, že bříško to dneska nebylo. By se jí muselo na chvilku ulevit, když jsem jí měnila polohu. Ale kdybys jí viděla, jak byla vzteklá. Ono to má asi po mně. Já prý taky řvala a neměla jsem proč. :pensive: :grinning:
Ty si taky užij krásný víkendík :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
tak mne až pred chvílí odešla návšteva, oni si snad všichni myslí že když jsem sama tak na mne musí nekdo dávat pozor :confounded: a to já práve nepotrebuju, chci klid a odpočívat :fearful:
tak jak koukám, všechny už spíte, tak vám preji dobrou noc a pekný víkendík :wink:
25. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
dadus a pifina se nejak stratili :confused: holky kde se flákáte?hm?
25. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz
dobre rano vsem ,preju krasn vikend,my dnes mame oslavu na narozeni Tomika to bude mazec,Kamil uz tam jel,mame to v hospode na jedny vesnici na hristi bude tam asi 60lidi no sileny,uz se pece prase atd.ja tam pojedu az odpoledne,se me tam zatim nechce.Jinak jste opet resili tchyni,tak o tom ja bych mohla psat kroniky,krava jedna fuj. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vcera sem byla u kadernice na melirach a ostrihat se,zda se me ze my to vzala moc ale prej je to hezky tak nevim no :unamused: :unamused: :unamused: akurat meliry se me libej .tak se mejte a ja vecer juknu pokud tu nekdo bude.tak zatim pa
26. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky, přeji hezkou slunečnou sobotu.

Holky chtěla sem se zeptat, dávali jste dětičky očkovat proti pneumokokovi i proti rotavirům? Teď nás čeká rozhodování, na pneumokoka jsme rozhodnuti, že očkovat budem,ale ty rotaviry nevíme.
26. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky,

@yes79 zrovna o tom začínám přemejšlet :slight_smile: ale zatim žádný rozhodnutí. Jako já ho chci ochránit, ale na druhou stranu cpát do něj další sra.ku. A trochu mám i pocit, jestli to s těma rotavirama neni uměle vyvolaná panika, tak jako to bylo v případě prasečí chřipky. Pak se ukázalo, že si jen ta farmaceutická firma varábějící vakcíny potřebovala namastit kapsu a že to nbezpečí není tak šílený, jak všude říkali :angry:
26. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
@jaru30 jj, přesně tak, už se i manža ptal kolegy z práce a oni prý malou taky proti rotavirům nenechali očkovat, že to je zbytečný, tak přemýšlím jen o tom pneumokokovi
26. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
mě dr. do toho nenápadně nutí, ale já zatim odolávám. Určitě je od nich podmáznutá :wink: :grinning:
Straší mě, že rotaviry způsobujou těžký průjmy a dehydrataci a že teď hrozně řádí.... :unamused: no nevim, až bude chvilka, asi zapátrám v diskuzích na netu a hin sa ukáže :slight_smile:
26. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
@jaru30 aha, tak pak dej vědět, my právě nevíme, jak se máme rozhodnout, dr říkala, že to je na nás
26. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky všem,my dorazili domů,vykoupala jsem Kubíka,nabaštil se a už chrupká...já jdu udělat nějakou véču a zasedneme k telče. Doufám,že jste všechny měly krásnou sobotu jako my :dizzy_face:
26. čer 2010 v 18:35  • Odpověz
@yes79 my tedy očkování máme :wink: :dizzy_face:
26. čer 2010 v 18:37  • Odpověz
Všem hezký večer :dizzy_face:
26. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
ahoj holciny tak vam sem hodim fota s oslavi :wink: :wink: :wink:
26. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
jeste vam sem pak hodim fota co tomik dostal,krasnej zlatej retizek s priveskem T ALE FAKT KRASNEJ OD MY KAMOSKY Z PRACE A SPOUSTU DALSICH VECICEK
26. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Všem krásný nedělní večer :dizzy_face:

Víkendík byl bájo...užili jste si ho doufám taky všechny :slight_smile:

@baradisk jdu prohlídnout fotečky :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
Tak jdu nakouknout,ale nikde nikdo :confused: :confused: :confused:
27. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
Hezké ránko...no vy to flákáte :grinning:
28. čer 2010 v 07:15  • Odpověz
My máme tento týden spoustu plánů,tak budu nakukovat u snídaně a pak možná večer,jestli nebudu padat za vlast :slight_smile: :wink:

Na kontroly všem přeju jen nej zprávičky...a Moni,na tebe,na vás budu zítra obzvlášť myslet!!! :dizzy_face:
28. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.