• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahojky, zdravím i já :slight_smile:
Víkendík byl super, oba dny jsme byli fuč, pěkně na čerstvém vzduchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska jsem tu poprvé sama, přítel je v práci, tak snad se tu z toho neosypu :grinning: Ale zatim dobrý....

Jo a představte si, stal se zázrak, začínáme kojit!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Mates svolil a už několikrát se přicucnul a chlemtal :slight_smile: Ale jenom z jednoho prsu, to nechápu. Druhej nechce ani za boha a ječí jak když ho na nože berou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to mi vysvětlete :slight_smile: Ale aspoň že pije z toho jednoho. Je to totiž docela fuška s tím odstříkáváním, zvlášť když chceme jet pryč....

A dneska čekáme důležitou zprávu. Mamča je na tom rozhodujícím CT. Držte nám palce, prosím.

Moni, ať je vše ok!! :slight_smile:

áááá, řev, tak já zase mažu :slight_smile:
28. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky,
tady se to poslední dobou pěkně fláká,ale to je dobře..
vidím,že jste všechny asi někde venku,když je tam tak krásně....
a má být ještě tepleji..
my jsme strávili víkend s přítelovýma kolegama z práce, měli u nás akci, nejprve v pátek u nás v baru,takže spaní asi až v 5 ráno, v sobotu celý den fotbalový turnaj na místním hřišti a pak diskotéka,té já jsem se už neúčastnila,tak včera jsme spíše relaxovali a nabírali síly na celý týden..
pejsek měl včera narozeniny, byly jí 2 roky, tak dostala dortík z rýže, konzervy a kolem nějaké psí čokoládové kosti, nový pelíšek, hračku do vody a dobrůtky...
dnes jsem byla v práci, v bance, teď teprve obědvám a pak vezmu pesana vykoupat do rybníka..
o víkendu se možná chystáme do Krkonoš, asi od soboty do úterý,na takovou menší dovču, moře si letos nerisknu,tak pojedeme autem i s pesanem... je tam nějaký hotel i s wellness, bazénem,vířivkou, golfem... v ceně tak to se příteli líbí,včera večer tam volal a kupodivu mají ještě volno,tak to máme do dneška zamluvené,tak se musíme rozhodniout..
já z toho teda využiju možná jen ten bazén a masáž leda tak nohou kdyby mi udělali,ale budeme na čerstvém vzduchu, mimo domov, spolu, tak proč ne...
jaru ty to určitě zvládneš i bez manži.. jsi šikula, a mamince přeji,a´t ty výsledky z CT jsou co nejlepší..
moni,na tebe budu myslet zítra, moooc... ale neboj bude to ok.
marhu,ta to zvládá vše jako obvykle..
bara, musím kouknout na fotečky z oslavy... a na tchyni se vyprdni..
kach malá to na tebe zkouší,ale ty se nedáš co?,
a yes vypadá taky spokojeně, to je fan..
přeji pěkné odpolko,večer nakouknu.
d.
28. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
ahoj děvčátka...tak jsem dnes byla do půl jedenácté v práci a zítra jdu zase...
28. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
tak to se dalo ty 3 hodinky vydržet ne?? to já chodím i na dýl..
a v pohodě?? nikdo tě moc nezpovídal a nezkoumal???
28. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
neee. jen jsem si uklidila binec v kabinetě, zítra to dodělám, my jsme naštěstí mimo hlavní chodby a nikdo kolem nechodí :slight_smile:

no a taky mám bloklej krk bolí to jako pes :angry:
28. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás moc poprosit o radu, dneska jsem 9. den od ET a na kalhotkách jsem měla malilinko nahnědlý výtok a teď na toaleťáku trošku takové, jako hnědé žmolečky-špinění, měla jste to taky některá??? Mám strach . . . :pensive: V pátek frčíme na krev na potvrzení, nebo vyvrácení těhu. Jo a dneska mi šéfová oznámila, že až se vrátím tak na mě čeká výpověď.
28. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
veru to může být zahnízďování :wink: a testovat budeš? ten 11.den už by tam něco bylo :wink:
28. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
veru to je děs ta práce a co děláš? to tě může jen tak vykopnout? no u nás je to taky krušný já jak měla zůstat na nemocenský tak už za mě jinou přijali a ted jednoho tedy vyhodili :frowning2: a vlastně kvůli mě :frowning2:

a jedna další kolegyně si vzpomněla že chce druhé dítě a samozřejmě už je v tom....achjo....prostě všechny, co si jwen vzpomenou, a já ho....
28. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
Sophie, vydrž také se dočkáš, uvidíš . . . Doufám, že to nic není, ale mám hrozný strach :frowning2: Testíky zkouším od 7. dne, ale zapřísáhla jsem se, že zatím nebudu dělat žádné závěry. V pátek frčíme na krev tak se dozvím ortel . . .
28. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahooj holky, nestíhám, utíkám od plotny, ale to vám musím napsat,
Jsem šťastná jako blecha!!!!!!! Mamči nádor se výrazně zmenšil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musim to zaťukat, abych to nezakřikla. I doktor prý nevěřícně kroutil hlavou, jak ta bioléčba pomáhá. Hurááááááááááá, juchůůůůůůůů, jupííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen tak dál.
Až přijde přítel a zabaví mrňouse, konečně si vám v klidu dočtu. tak zatím papapapapapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
supeeer jaru tak to je krásná zpráva!!!!
28. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
vveru a jak zatím vypadají testíky?
28. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
@jaru30 Tak to je tak nejkrásnější zpráva.... moc Ti to přeju, aby se maminka uzdravila, je to na dobré cestě, jen tak dál!!!!!! Mám radost :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
zdravím , nestíham dočítat :cry: je něco novyho?
28. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
@marhulinka kampak davaj to očkovaní? zítra nam ho snad už konečně píchnou :sweat_smile:
28. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
@jaru30 bezva , mamča je silna ženska a chce si užít vnoučka, myslím že to je ten nej lek :dizzy_face:
28. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
tak holky postupně zjištuju co je tady u nas miminek z umělyho oplodnění :sweat_smile: to by člověk nevěřil :confused:
28. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
myslím jako tady u nas na maloměstě :sweat_smile:
28. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
Hezký večer,jdu nakouknout :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
@jaru30 dost dětí je takových,že jedno prso vyloženě "nesnáší" :grinning: Ale důležité je to,že alespoň nějaké mlíčko bude od maminky...tak jen tak dál :wink:
Já zase kdybych měla čtyři kozenky,tak Kuba dumlá všechny...on teď normálně jak ji vidí,tak se začne usmívat,pomlaskávat a vztahovat ručky,aby si mě rychle chytil :grinning:
Jůůůůů z maminky mám radost,to je krásná zprávička!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@sophiejane jo tak z těch veder to teď bude samý bolavý krk,stačí trochu studenější pití a je to hnedle.

@vveru mimísek si určitě dělá místečko,tak o tom dává vědět :wink: S tou prací to je strašný,já věřím,že to ale tebe nečeká,protože budeš hezky doma těhulínkovat :dizzy_face:

@dadous očkování do stehýnka,jestli budeš mít i proti pneumokokovi,tak to bude i do druhého stehýnka :wink:
28. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
@marhulinka aha, ja jen nevěděla jestli ji musím sundavat ty řeminky, no tak aspon že ji s tím nbudu muset trapit :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
@dadous a jak to Nikča snáší? Už je to asi lepší,ne? A co jinak,jak válčíte?
28. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
@dadous my to očkování dostáváme vždycky na měsíční kontrole,takže jdeme rovnou nahatý-teda jen Kuba :grinning:
28. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ty wago za 9dní nám jsou čtyři měsíce!!!!!!!! Néééééééé to nějak letí!!!! :frowning2:
28. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ikdyž na druhou stranu zase pak utečou dva tři měsíce a já půjdu na operaci a pak...pak si sice ještě chvíli počkám,ale snad se i konečně už i dočkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
@marhulinka my jsme pravě byly minuly tyden v poradně a nikča měla trochu rymu, tak říkala dr at příjdem tenhle tejden :dizzy_face: no a jinak jsme od rana do večera venku, je ujeta na stromy a na zeleň :grinning:
28. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
@dadous tojo to ono se může očkování odložit...tak teď alespoň nebude muset mít řemínky :wink: Jooooooooo zeleň,to je taky naše :grinning: V sobotu jsme byli s neteřinkou krmit kačeny a Kuba čučel na stromy a za chvíli byl kapůto :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
@marhulinka no přesně nikča nemuže vždycky zabrat a jak jedem pod stromama, tak vytuhne :grinning:
28. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@dadous no mezi náma-já bych teda taky vytuhla :grinning: :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
@marhulinka no hele to kolikrat nikča nemuže venku zabrat a ja jak ji v tom kočaře kodrcam tak zívam o sto šest :grinning: zejtra zkusím dat do bazenku trochu vody, a uvidím co niki na to, ale vlastně asi ne, možna bude po tom očkovaní protivka vid?
28. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.