• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Sophie ráda bych ještě jedno miminko,ale uvidí se :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: Vybíráte jména jo?? My měli naštěstí úplně jasno...manža chtěl vždycky Kubíčka nebo pak ještě Míšánka...nakonec jsme zvolili Jakuba. No a pro holčičku máme v záloze - Terezku :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky, jsem zpět z posledního kurzu.
Teeeda, já snad ani nebudu kojit. Když jsem slyšela, co všechno se v jídle nesmí, tak bych asi zemřela hlady :pensive:
Z ovoce jenom banán, meloun. Čerstvou zeleninu minimálně. Žádnej česnek, cibuli a koření (všechno vaříme na cibuli a česneku a hodně kořeníme). Žádnou čokoládu, granko :unamused: atd atd. No to nepřežiju. Kurňa, co budu jíst???? Co jíte, maminy?
21. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jaru starý chleba s marneládou :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
néééé :frowning2:
Marhu, fakt, co celý dny jíš? opavdu poctivě dodržuješ? :confused:
21. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jaru neboj,musíš to tak nějak vyzkoušet...já třeba teď už jím dost věcí-třeba věci s čokoškou a pohodička :wink:
Jinak jediné co nám nedělá dobře je pečivo-a to klidně i tři dny staré :sweat_smile: Jedině co nám neva je veka :wink:
A co vše jím: bez pepře,koření,cibule,česneku,zelí,brokolice,zeleniny...přírodní plátky zapečené se sýrem a smetanou,žemlovku-mňam tu teď budu žrát asi tak dvakrát týdně :grinning: ,rýžový nákyp,rajskou omajdu,prostě omáčky-ale bez cibulky a koření-není to nic moc,ale když je hlad :sweat_smile: ,zapeč.těstoviny,brambory,rizoto,polívky.
Jím sýry,kvalitní šunku. Cpu se kompotama,dělám puding. Jinak si dávám teď dost často indiánka-nějak mi chutná
21. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
První měsíc byl nejhorší-to jsem byla vážně pomalu o vodě a chlebu s marmeládou....vadilo nám snad všechno.
Teď co už máme kapičky můžu jíst dost věcí :wink: Prý si to má člověk vypozorovat,co mimískovi nedělá dobře...ale to mě teda nějak nešlo...jen u toho pečiva...to bych musela asi jinak žrát celý dny jedno a to samé,abych zjistila,že mu něco vadí :grinning:
21. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
A já se těšila, jak se po porodu konečně pořádně nafutruju, když teď nemůžu :unamused:
Já asi neumim vařit bez cibule, česneku a koření :confused: Cpu ho všude, nám to tak chutná. Bez toho to přeci nebude k jídlu :confused: Chudák přítel......No to bude mazec :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
hned teď půjjdu a udělam si česnekovou pomazánku a zapiju to mlíkem s grankem! tak a bude :grinning:
21. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: třeba prckovi to tak vadit nebude...uvidíš :slight_smile:
No však já taky když vařila guláš,tak jsem se na to vyprdla,abych si to pro sebe dělala stranou bez ingrediencí a radši si dala těstoviny s máslem a cukrem :grinning:
21. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Já teď vařím prostě pro manžu a pro sebe zvlášť...na dnešek jsem třeba dělala rizotko...no a tak já jsem ho měla jen rýži,maso,sůl a k tomu švestkový kompot...ale jak říkám,když je hlad :grinning:
21. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
Granko jsem dneska měla :wink:
a od zejtra se futruju jenom ovocem a zeleninou! :grinning: to mi pak bude chybět asi nejvíc....miluju rajčata, tak se musim nacpat do zásoby :dizzy_face:
a třeba když děláš "základ" do rizota, jako celer, petržel a mrkev (teda pokud to tak děláš), tak to přece neni syrový, ale vařený, tak by to nemělo vadit, no ne?
21. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
dobre rano,dnes koukam prvni,vcera nam nesel pc celej den :frowning2: :frowning2:
22. dub 2010 v 07:35  • Odpověz
dobré ráno, a ja jsem nahore už od 6.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase se mi blbe spalo, teda skoro vubec :frowning2:
včera jsme s manžou našli peknou stránku na kočarky a vlastne celou výbavu pro deti, no ano sme to nestihli dokoukat, tolik vecí je tam :slight_smile: ale aspon máme o zábavu postarané :wink:
http://shop.aladdin-kociky.sk/
22. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
A já jsem taky už vzhůru, ikdyž skoro bych mohla říct, že jsem ještě vzhůru. Dneska jsem spala po kousíčkách tak dvě hodinky. :angry: Já jak lehnu do postele, tak ode mě všechen spánek uteče a to jsem si večer udělala kýbl horkého kakaa a prd platný. Jsem v noci přemýšlela, že bych šla žehlit a utírat prach, ale to by se nevyspal ani manžel a přeci jenom, když musí vydělávat korunky, tak ať se vyspí.
Jinak dneska mam odpolko poradnu, tak jsem zvědavá, jak jsme na tom.
22. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
Jaru to je součást diety, proč myslíš, že se při kojení hubne? :wink: :grinning: Budeme živy o chlebu a vodě a za chvilku budeme štíhlé jako proutek. :grinning:
22. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
holky me je nejak divne,vcera odvezli zas tu moji sestrenku se straslivejma bolestma do nemocnice a hrozne ji nafouklo bricho,teta taaak strasne vecer brecela kdyz sem tam byla,celou noc sem na to myslela.
22. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
Baru to je hrozný :frowning2: :frowning2: Ale ty by ses měla snažit na to tolik nemyslet, já vím, to nejde. Já jen, že ty potřebuješ klid, aby Tomášek byl ještě aspoň chvilku u tebe.
22. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
a byla u me ta kamoska co malimu zjistili tu leukemii tak v pondeli nastupujou do nemocnice do motola v praze,tak taky ma nervi v prdeli,kurva to je nekdy zivot takova svine,
22. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
kach ja vim ale ja tam vcera sla ale ja nevedela ze ji odvezli,sla sem se na ni podivat a koupila sem ji melouna ona uz prestala i jist a jen tak trochu pije,tak sem ji ho koupila a kdyz sem prisla tak uz sanita odjizdela,ale kdybys videla jeji dceru to nejde popsat sedela na posteli a jen tak desne brecela,no je to strasny opravdu jo,ted si teprva rikas ze zdravi je to nej nej a to vse okolo uz se nejak udela.
22. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Jo, zdraví člověk docení, až když ho nemá, bohužel. Ach jo, ty máš kolem sebe taky pořád samý takový věci nepříjemný
22. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
vid,ja sem magnet na takovy hruzy.ja sem zvedava jak dlouho se jeste udrzi,doktor tete rekl ze maj doufat uz jen na nazrak,ze uz ji neumej pomoc,takhle to reknou na rovinu ale ono to je mozna lepsi nez kdyby lhali.ach jo,no nic jdu si umejt vlasy mam je masny jak olej,ble.se me hrozne mastej,ja si je muzu obdem mejt.
22. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
Jo, dr. to říkají na rovinu, ty se s tím nepářou.
Mě se teď taky strašně mastí vlasy, dřív jsem si je mohla mýt klíďo jednou za týden a teď taky obden. Hnus, ble.
22. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahooooj ženy,
Kach, a to mi právě nedošlo. Já celou dobu žila naivně v domnění, že se nesmí jen ty nadýmavé, jako květák, čočka, hrách :sweat_smile: A to hubnutí jsem si vysvětlovala tak, jako že noční vstávání, nevyspání, únava, malej příjem jídla jak ženská nestíhá, zato velká spotřeba energie :grinning: No, je vidět, že jsem prvorodička.....
Ale už jsem to sjížděla na netu a názory jsou takové: každému mimču vadí něco jiného. Je třeba to zkoušet. Některé maminy poctivě dodržovaly dietu a stejně měli potomci koliky a byli osypaní. Další maminy se na to vyprdly a jejich děcka byla ok. A dokonce jsem objevila názory, že když jíš to co v těhu, tak že miminko už je na to zvyklé z bříška, tudíž mu to až tak nevadí. Prej to někde četly, vyzkoušely a joooo....tak nevim. Ale většina doporučuje cvičeníčko, aby se rozhejbala střeva. Doufám, že náš prcek nebude na jídlo tak hajsavej......
22. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Baruuuu, to je hrůza :frowning2: já ti nebudu radit, abys byla v klidu, protože dobře vím, že to prostě nejde. A zvlášť v těhu, kdy si ty homorny dělaj co chtěj. Když jde o blízkého člověka, nedá se nad tím mávnout rukou. Popřeju ti jen, drž se, co to jde!!!!! Jak píše Kach, aby se Tomášek udržel co nejdýl.
Já o tom teď hodně mluvim a už se mi několikrát sešel jeden názor. Zní to jako kravina, ale stejně ho nemůžu vyhnat z hlavy. Jako že aby se mohla narodit nová generace, musí z té staré někdo umřít. Prostě človíček za člověka :frowning2: Brrrrrr :frowning2:
22. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Jaru já si taky myslela, že se hubne hlavně tím vstáváním, nestíháním a tak, přesně jak píšeš, taky jsem prvorodička. :grinning: Ale jak tu píšeš ty názory, cos našla na netu, tak mě se pasuje ten poslední: že miminko je na něco zvyklé z bříška, tak to mu nevadí. Doufam, že to tak bude platit i u nás. :slight_smile: Ale jinak, já tak trochu podobnou stravu musím dodržovat kvůli svým střevům, tak to pro mě až tak hrozné snad nebude.

Jaru to je taky zajímavý názor a něco na tom bude, že prostě někdo musí udělat místo nové generaci. Nooo... :unamused:
22. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, je to smutné, ale přesně to samé jsem taky někde slyšela.
22. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky...
22. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.