• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@dadous mě Kuba po tom očkování skoro pořád spinkal a když byl vzhůru,tak pobrekával,takže jsem ho pořád chovala a utěšovala ...měl i zvýšenou teplotku,takže ven na sluníčko určitě chodit nee a koupat taky nee. Druhý den jsme ještě dopolko měli zvýš.teplotu,ale už byl v pohodě :wink:
28. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
aha no tak to my budem pěkně v altanku ve stinku :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
@dadous tojo raději buďte schované :wink: Ježiši závidím,já chci taky altán!!!!!!!
28. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
@marhulinka no počkej my mame jen takovej ten latkovej :grinning:
28. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
@dadous klíďo kdyby byl sešitej z pytlů :grinning: Já nemám žádnej :frowning2: :angry:
28. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
@marhulinka no jo vlastně, vy mate jen ten balkon, no ale aspon něco, někdo nema ani to :dizzy_face: a vy aspon mužete jet na chaloupku :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
@dadous jojo na chaloupce altán máme - to je fakt :grinning: Jenže já mám balkón na prdlačku....leda tak na sušení prádla...celý den nám tam paří slunce,takže tam se být vůbec nedá :angry:
28. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
@marhulinka no tak to je taky na prd, tak si tam dejte nějakou tu markízu, nebo slunečník :dizzy_face: tady je ta dečka co jsem nikče sešila na zahradu :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
@dadous já tam nic dávat nebudu,stejně bychom tam moc pobývat nemohli-protože pod náma jsou tovární huliči :frowning2: :angry: Radši vyjedu ven :grinning:
28. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
@dadous Ježiši obě jsou překrásné!!!!! Jak deka,tak Nikča....Já chci taky takovou deku na zem :slight_smile:
@marhulinka na pikniky:slight_smile:
autor
no jo, ja zapoměla :angry:
28. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: :grinning: no jo jenže to je jen deka z magnetu, ja ji jen sešila na pulku, a našila dospod suchače aby ch ji dala na podlažkovinu :grinning: takže fáákt děsně složity :grinning:
28. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
@dadous to je jedno,stejně jsi šikulka :wink:
28. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
@marhulinka jakym kremikem mažeš kubíka ted na ven? nikča ma docela opalenej ksichtík, né že bych ji opalovala, ale někdy se tomu sluníčku prostě nevyhneš, a ona mi ted ve vaně už druhej den řve a to vanu milovala, tak si myslím jestli ji ten ksichtík ve vodě nepalí?
28. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoooj, jsem na chvíli tu :slight_smile:
děkujuuuu holky moje zlatý, kéž by to šlo takhle krásně dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@danda78 užij si Krkonoše. Tiše závidím. Krkonoše, Šumava atd. to je moje!!!! Pak doufám ukážeš nějaké fotky, myslim ty panoráááámata :slight_smile:

@vveru neboooj, mimísci si dělaj místo :slight_smile: A klidně už můžeš testnout. Těšíme se na pozitivní zprávičku. Těch není nikdy dost :slight_smile: Hele, s tou výpovědí...nedej se. Určo to nejde tak lehce, máš přece nějakou smlouvu, ne? tam se dá leccos zachránit. A když výpověď, tak pádnej důvod, a pokud to neni kvůli nějakému průseru (jakožto že neni), tak pěkně odstupný. Ať můžeš utrácet na mimi :slight_smile:

@dadous mě doktor v Artu říkal, že najít dneska zdravýho chlapa je už pomalu vzácnost, a že v udoucnu už se děti nebudou dělta jinak, než uměle.... :sweat_smile: No co no, aspoň se člověk nemusí v posteli namáhat :wink: ono, když už je to pak z povinnosti, tak je to pěknej opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A očkovat nechat proti čemu všemu? zrovna jsme to tu o víkendu řešily s Yes......
Mimochodem, krásná fotečka. NIkča je kouzelná princezna :dizzy_face:

@sophiejane nebooooj, miminečko bude. Určitě!!!!! Fakt slibuju!!!! :grinning:
Taky dneska skučim. Krční páteř je sviňa. Se mi z toho motá šiška. Řekni si příteli o masáž :wink: Já bych si taky řekla, ale on vytuhnul u tv :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@marhulinka Taky už jsem to četla. Že jdou hlavně po levý kozence, protože tam slyší tlukot srdce. A u nás to tak je :slight_smile:
Moje mlíko má přes den, umělý dostává jen na noc, to už by mě mrsklo odsávat ještě v noci....akorát nevim, jak to dlouho vydržim. Mě přijde, že večer toho "nadojím" mnohem míň. Už fakt nevim, co dělat, abych podpořila dojivost :slight_smile: Možná si hezky otapetuju zeď, nasadim sluchátka a pustim muziku, jako to bylo ve Slunce, seno :grinning:
Nechci ho nechat jen na umělku, i když by to bylo pohodlnější.......

Jo, holky, slyšely jste o tom, že po císaři by se němělo 2 roky otěhotnět? :confused: říkala mi to sousedka...no to se mi nezdá, ale stejně mi to vrtá hlávkou :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
sakra, to jsem se rozepsala....jsem se úplně lekla, když na to koukam :sweat_smile: :grinning:
28. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
@dadous no já Kubu na sluníčko vůbec nedávám,kočár zadělávám plínkou a snažím se aby byl vážně ve stínu....já musím kvůli očičku,protože měl zánět spojivek,tak aby se mu to nevrátilo....
28. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
@jaru30 já mám kamarádky,kterým řekli jen rok...ale někdy asi říkají i dva...kamarádka teda otěhotněla normálně po císaři do roka a v poho
28. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
@jaru30 ted nedavno byl v sama doma doktor a říkal že pauza po císaři stačí rok :dizzy_face: a očkovaní teda nevím , uvidím co mi zítra dr ještě nabídne, ale nechci do ní zas mermomocí cpat každy očkovaní ktery existuje :dizzy_face:
28. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
ahoj devcata,tak sem vam zas nahrnula par foto darku ze soboty,zbytek jindy,leje ze me jak s kravy,mame tu sileny vedro doma. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
@marhulinka marhu ahoj koukam ze ty jsi to uz zjistila :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
ahoj
tak nakukuju jak jsem slíbila..
vveru neboj, myslím že se mimís opravdu zahnizďuje já to měla taky tak,akorát jsem špinila od 6.-10.dne po ET
jaru tak to je paráda, moc gratuluju a určitě se to teď bude jen lepšit..
no ani nevím jestli přítel tu dovču nakonec zamluvil nebo ne, ale my jsme stejně takoví akční,takže se bude pořád něco dít,ale alespoň nebudeme doma..
akorát ty ceny hotelů jsou jako bychom jeli k moři,ale co 1x za rok nebo za 2 si to zasloužíme a na těch pár dnů obětujeme nějakou kačku nejen do stavby,ale i do nás...
pěkný večer všem.
d.
28. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
@baradisk já jsem špionka...vím o všem :grinning:
28. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
Všem hezkou dobrou noc a ráno jsem tu jako na koni :wink:
28. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
dobre rano vsem,holky tak vam pisnu dnesni rekord,vecer v 9hod Tomik jedl o pal 10 totalne odpadnul od kozenky a vzbudil se az ted v 7hod.sem ho v noci az kontrolovala jestli je ok pac se vzdy jednou vzbudi a dnes nic :wink: :wink: no kez by mu to vydrzelo.a jinak asi dnes bude zas vedro uz ted se bojim,my tu mame strasne ,dole jsme to meli dobry ale tady nahore to je katasrofa dnes jedem koupit vetrak ale nakej velikanskej nebo tu chcipnu.
29. čer 2010 v 07:37  • Odpověz
@jaru30 ahou jaru,tad sem se chtela zeptat na mamu jak dopadla a uz to vim ,no to je nadherna zpravickano uz me zas tecou slzy,ja ji tak moc drzim palce moc,jen at dal pokracuje v lecbe ma tu nadhernyho vnoucka ,tak ma motivaci jako blazen.ze ji vzkazuju a preju strasne moc sil do dalsiho boje a at tu snama a hlavne svama je aspon dalsich 50let. :wink: :wink: :wink:
29. čer 2010 v 07:49  • Odpověz
Hezké ránko všem :dizzy_face:
Dneska bude asi pěkný hicák
29. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
@marhulinka ahoj marhu,tak uz si zjistila koukam dalsi fota :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi rychlik teda :grinning: :grinning: dekuju.tak uz sem ho dala na terasu do kociku a spinka a ja jdu trochu pouklizet.
29. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj děvčátka :slight_smile:
29. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.