• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahooooj Sophie, co to že se neplacatíš někde u vody? :grinning: já bych šla hned :slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
jaru u nás té vody tolik není :slight_smile: a já teda musím přiznat do rybníků a bazénů tady nelezu, já jen do moře :slight_smile: a naši na zahradě bazén nemají, škoda, to bych k nim emigrovala :slight_smile: a navíc se koupat nemůžu měsíc po revizi:frowning2: to už bude v pátek, jsem holky zvědavá, kdy se mi objeví mrcha...snad si nebude dávat dlouho na čas potvora :angry:
29. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
ahoj holky tak jsme doma, zážitek to nebyl buhvíco, ale prežili jsme :confused:
jaru, gratuluji mamce, super správa
marhu, dadus, to vám ty mrnousi začnou za chvíli behat po venku jestli takhle budou pokračovat, rostou jak z vody, co do prostoru, to do krásy :grinning:
barhu, teda ten synátor se má, tolik dárku, jééééééééééé a jak krásny, ale i on je peknej klučina treba uznat :wink:
dando, krásnou dovolenou, a užijte si to :slight_smile:
a ja si du lehnou, musím ležet, zítra už mužu pomalu byt akční :grinning: tak zatím
29. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
@monika71 ahoj moni a kdy budou vysledky
29. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@sophiejane sophi a vy jedete kdy k mori??je ja bych jela hned.my bazen na zahrade mame a vis k cemu me je ted!!!!!!k nicemu!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
bara až přijde nějaká ta mrcha tak podle toho budu pak shánět, počítám tak po půlce července bysme mohli...
29. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jdu nakouknout než vyrazíme na zmrzlinu :slight_smile:
Byli jsme dneska u broučků od S.,kluci mají svátek :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
@monika71 odpočívejte s mimískem :wink:
29. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
@sophiejane k rodičům si kup nafukovací bazének a můžeš se cachtat :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
Tak hezké odpolko...dám si zmrzku i za vás :dizzy_face: A večer nakouknu.
29. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
@sophiejane si predstav ze my mame bazen jak krava velkej a lukas stejne jel na koupalko,to je cvok ze
29. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
no jo tam má asi kámoše,ne?
29. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
@baradisk za tri týdne si mam osobne vyzvednout výsledky, tak déoufam bude vše ok, protože dr. našla malému na hlavičce nejsakou cystičku ale prý se to zvykne vstrebat, ale o jakou cystu se jedná potvrdí až výsledek plodovky, takže jsme ted trošku nervní :frowning2: a prý ješte mám placentu vpredu tak nevím jestli je to v porádku nebo ne. :confused: musím prokouknout net jestli o tom neco nepíšou :fearful:
29. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
tak ted mi babča poslala po tátovi koláče s jahodama, no to je luxus holky, kam se hrabe francouzské pekařství u paula :slight_smile: se od ní musím to její těsto naučit, ona to vše dělá od oka :slight_smile: takže čapnu váhu a až budou borůvky pomkažu je s ní udělat a napíšu si technologický postup :grinning: si tady mlaskááám
29. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
moni jo ty jsi po odběru plodovky? bolelo to? :frowning2:
29. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
mě to asi v příštím těhu taky čeká :frowning2:
29. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
moni placenta vpředu je ok, horší je dole...akorát prý jsou méně cítit pohyby, jak je vpředu...a z těch cyst si nic nedělej, s tím straší doktoři strašně moc mamin a dopadne to pak dobře!! ten UTZ je někdy na škodu, kolikrát to ani nevidí jistě a jsou to jen doměnky...
29. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
@sophiejane ano dnes mi ji brali, ono to celkove bolí malo, spíš více bolí ten celkový postup - pocit celeho prubehu, ted ležím, cítím trošku píchání ale snad to prejde.dik za info se človek uklidní :wink:
29. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
ahoj holky, to je zase vedro k padnutí, Martinka je chudák z toho nějaká otrávená, pobrekává pořád a nemůže ani spát

@marhulinka jo s tím prsem, to když Marťa pobrekává a já si ji vezmu, jako že ji dám prso, tak když už vidí, jak tahám tričko nahoru, tak se začne usmívat a dělá takový ty nedočkavý zvuky :grinning:
29. čer 2010 v 16:55  • Odpověz
jo a zítra jdeme do dětské poradny, tak se domluvím ohledně nějakýho toho očkování, na pneumokoka dáme určitě, ale ty rotaviry asi ne
29. čer 2010 v 16:56  • Odpověz
jé nová jaruš, taková jako letní verze :slight_smile:
29. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
jaru opět krááásnýýý fotky fakt...to se nedá než chválit ten tvůj foto talent...
29. čer 2010 v 17:28  • Odpověz
a moni kdy ty nám vyfotíš jak ti roste pandírko, no?
29. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
děkujuuu Sophie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
@jaru30 no krásný fotečky, Matýsek je rozkošnej :slight_smile:
29. čer 2010 v 18:35  • Odpověz
@yes79 a ty máš prostě cit pro focení :slight_smile:
29. čer 2010 v 18:35  • Odpověz
tak tady mělo být pro Jaru, z toho vedra blbnu :grinning:
29. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahojky všem :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
@monika71 všechno bude v pořádku!!! Jak píše Sophie,doktoři leckdy vůbec nic neví,dost straší...a přitom je vše o.k. :slight_smile: Takže držíme pěstičky,ať ty tři týdny rychle utečou :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
@yes79 :grinning: :grinning: tak je Marťa taky papánek,viď?? To je dobře :wink: Kuba teď v těhle vedrech taky nemůže vůbec zabrat...je to děsný...a já to teda taky nemusím... :angry: Mě stačí tak do 25stupňů.
29. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.