• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 Jsem si taky dala novou fotečku,změna musí být,že :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
čusík, tak mame první očkovaní, a koukala jsem že ho chtěj snad zrušit bo co?prej už do 14ti dnu? :confused: říkaly na nově
29. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
29. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
@marhulinka aha tak jsem to zas poslouchala jedním uchem :sweat_smile: chtěj zrušit očkovani proti TBC u kojencu :dizzy_face: to nam očkovaly už v porodce
29. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
@dadous no proto :grinning: Jo to my už říkala doktorka,když jsme byly na kontrole očkování :slight_smile:
29. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: takhle vznikaj drby :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
@dadous no právě :grinning: :grinning:

A kdepak se všechny toulají??? :fearful:
29. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
Tak všem krásné sny :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tady nikdo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Co děláte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Kuba byl vzhůru,jak je teplo,tak se mu špatně spinušká...no a já jsem totálně vzhůru :fearful: :fearful: :fearful:
30. čer 2010 v 01:51  • Odpověz
dobre rano ,uz je zas vedro na padnuti a to je rano,kam ja se narvu odpoledne to nevim.dnes Tomik taky spal jen tak plus minus ,byl v 1 a pak ve 4hod vzhuru a uplne mel bilou penu u pusinky chudak asi stoho vedra debilniho.
30. čer 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahojky holky, hezké rááno....
u nás je to přesně naopak. Matýsek poslední dny báječně spíííí :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
Dobré ránko, já musím dnes Martinku pochválit, jak hezky spinkala :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
@marhulinka jojo, príma fotečka, jsem si všiml!!!! :slight_smile:
Hele a jak vlastně dopadlo to vaše focení od profi paní? dej sem nějaký fotečkyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
Teda holky stejně je prima, kolik už jsme tu toho spolu zažily... :wink: začínalo to před několika měsícema testíkama a //, pokračovalo celým těhu a teď už jsme tu skoro všechny maminy :grinning: A další brzy rozšíří maminkovský a těhulkovský řady :dizzy_face:
30. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
fíííha, nám už bude měsííííc :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
30. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
@jaru30 jj, přesně tak jak říkáš, je to prima sledovat naše osudy, jsme taková rodina, i když sem třeba já tak často nechodím, ale snažím se, jsem ráda, za ty začátky tady mezi váma, když sem se klepala, jak to všechno dopadne a pak postupně sledovat jak se tu začíná rodit a teď jak už miminka rostou :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
@jaru30 letí to strašně
30. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
@jaru30 ahoj jaru,no jo Matyskovy bude ted v nedeli 1 mesic a me 32let :angry: :angry: to jsme skoro stejne stary vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
ted cekam na Lukase jaky dotahne vysvedceni,jestli se budu rozcilovat ci nikoliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
@baradisk určitě přinese hezký vysvědčení, neboj :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
@yes79 ahoj yes,no uz me ropucha nezapomela zdelit ze se prej zhorsil,ropucha je ucitelka abys pochopila :grinning: :grinning: :grinning: v pololeti mel 2 dvojky tak uvidime co dotahne dneska.
30. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
@baradisk tak na ropuchu kašli, buď nad věcí, snad to nebude tak hrozný :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
@yes79 ne ja si delam srandu,nebudu ho rezat za vyzo,nejsem debil kolik deti takhle zdra pak z domu ze se bojej jit s trojkou domu.ale to vis rikat mu to nemuzu pac by si delal co chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
@yes79 te dti koukam na fota a ona je Martinka podobna tobe vid!!!!
30. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
tak vysvedceni je ok,pohorsil si o jednu dvojku takze ma 3 dvojky,to je dobry jeste docela na treti tridu ale mohlo bejt lip :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím, noc byla hnusná, bolí mne záda a v bríšku píchalo celou noc, ale hned ráno jsem pošmírovala miminko angelsoundem a podle všeho mu srdíčko tluče a sem tam se i prevalí, tak sem se uklidnila :slight_smile: porád odpočívám a myslím na to proč ty výsledky kruci tak dlouho musí trvat, je to na nervy :frowning2:
holky máte krásný fotky miminek, budou to krásné vzpomínky až vyrostou :slight_smile:
sophie hodím bríško do alba, jenom musím ríct mm aby mne vyfotil, protože já mám porád blesky v zrcadle a bez nich to je moc tmavy, holt nejsem profík jak jaru :grinning:
30. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
@baradisk to je ráásný vysvědčení!!!! co mu za to koupíš? :wink:

@monika71 výsledky budou v pořááádku :slight_smile: Hlavně se nestresuj, neb budeš mít ubrečený miminko jako já :wink: :grinning:
A jak jsi psala o té placentě. Já jí měla taky na přední straně a bylo to v pohodě. To je normální :slight_smile: Blbý je, když je placenta dole.
Moni, tak se nefoť u zrcadla, ale kdekoliv jinde. Někam si polož foťák, třeba na nějakou komodu a vyfoť se samospouští :wink:

30. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
Všem hezké dopolko :dizzy_face:

Od rána jsme byli pryč,teď jsme dorazili domů,Kuba se napapkal a už si tu hraje,musíme se schovat před tím hicákem...už to tam začíná pěkně štípat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taťka nám odjel na technickou,já si vypiju v klídku meltičku,když Kuba si tu krásně hraje a juknu co jste písaly :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
@baradisk já bych řekla, že Martince je spíš celej taťka :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
@jaru30 jen co budeme mít novou tiskárnu,tak to sem naskenuju...nám se podělala,tak nemůžu fotečky oskenovat....my si je tam vybraly a paní nám je všechny udělala :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.