• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 fíííííííííha nám čtyři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
@baradisk jo tohle jak se děti bojí je strašný....já už dlouho vím,že nebudu nikdy hubovat,naopak budu chtít,aby se mé děti nebály přijít domů s čímkoli...je to z toho,že u mého brášky na základní škole se spolužák oběsil-měl tak strašný strach co bude doma-táta ho za známky řezal... :angry: :angry: No a kluk se oběsil u táty v garáži :frowning2: Strašný,strašný,strašný...člověk si z toho hned vezme to,že tohle dělat nikdy nebude...tak snad se nám to podaří :wink:
30. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
@monika71 jo to čekání je strašné!!! Ale ty alespoň můžeš mimčo šmírovat :grinning: tak můžeš být v klídku :dizzy_face:
30. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
to jo, ešte že jaru tady opsala ten šmírovák, já bych vážne nevedela dodnes že neco takového existuje :sweat_smile:
jaru, když mm má foták - zrcadlovku a s tou to já moc neumím :confounded: takže radši počkám na nej :unamused:
ja taky nejsem zástance fyzických trestu, je to blbost, podle mne spíš pomuže rozhovor než facka
30. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
@marhulinka ona vám nedala fotky napalený na discu? to je škoda, protože takhle časem vyblednou a stratí se, ale na discu jsou večne a mužeš si udelat kopii kolik chceš :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
@monika71 Já myslím,že vyblednou až tu nebudem :grinning:
30. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak hezký den všem...
30. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
@marhulinka no to joooooooo ale co když do te doby vymyslí lek večného života?hm? :wink: :grinning:
30. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
čus holky, to je hicík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marhu pěkné foto, taky budu muset blejsknout novou
30. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
tyvoe, jsem to asi zakřikla. Tak dnešek je fakt krutopřísnej. Mates řve a řve už od 8 ráno. Zticha je jen, když se krmí. Spal dohromady za celej den asi hodinu. Už mi z toho hrábne :angry: Jsem měla tolik plánů na dnešek, ale nic z toho jsem nestihla.....zlatý těhotenství.
30. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
no jaru, začínám vidět taky kladné stránky bezdětnosti :sweat_smile: tyvoe je taky dobrý, to mluví za vše :grinning:
30. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
Sophie, užívej si to!!!!! Usnul před pouhýma 10 minutama, tak jsem si konečně odfrkla a hádej co teď zase dělá....zase řve :unamused: tak já mažu.
30. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
a čím to? nebolí ho něco? nebo tím horkem?
30. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
ty já nevim. Byl xkrát najedenej, přebalenej, uhoupanej a nic.
Ale bacha, našla jsem během posledního houpání článek o uklidňování miminek zabalením. http://www.babyweb.cz/Clanky/a4091-Uklidnujeme-detatko-zabalenim.aspx
Tak jsem ho "svázala" a zatim už 20 minut spí!!!!!!!!!!! huráááááá, jdu konečně něco uvařit!!!!!! :slight_smile:
30. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
no ty jsi dobrá :grinning: a neupeče se? :grinning:
30. čer 2010 v 17:04  • Odpověz
tyjo jaru to je šikovný, ještě že ten net existuje, vid :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
takže ruce za záda? jako ve škole? no kdo by to řek :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
@baradisk @jaru30 holky všichni říkají, že je Martinka po tátovi a má jen můj nos, tak já nevím, ono se to mění snad každým dnem, ale teď jsme přinesli domů fotky, když byl taťka malej a ten výraz mají doooost podobnej :grinning:

30. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
@baradisk tak to je krásný vysvědčení, to mu koupíš určo nějakej hezkej dáreček, to si zaslouží
30. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
ahoj
dnes jsem měla dopolko pracovní den,odpoledne jsem zavezla babičku s dědöu na zahradu,tak jsem tam s nima zůstala i s pesanem, lenošili jsme na dece ve stínu a navečer si opekli špekáčky.. před chvílí jsme přijeli,bylo to fajn...
jdu dočítat..
pěkný večer všem...
d.
30. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Všem hezký večer... :dizzy_face:

@monika71 to by museli vymyslet teď,protože pak jako stará seschlá bába už to chtít nebudu :grinning:

@sophiejane blejskni blejskni ať se můžeme pokochat novou fotečkou :wink:

@jaru30 já to přikládám tomu vedru,Kuba mi spal jen dvě a půl hodiny ráno v kočáře a usnul až teď...prostě nemůže zabrat,je mu horko :angry:
30. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
No tak úžasný,zase mám v celém bytě smrad z kouře...já snad budu muset vymyslet nějakou pomstičku...protože tohle mě vážně sejří!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
30. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face: holky zejtra to bude přesně rok, co jsme si jeli pro nikču do caru :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
@dadous a bude oslavička? :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
Abych nezapomněla-naší těhulce Šárince přeju k dnešnímu svátečku všechno nejnejnej hlavně zdravíčko :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahoj holky moje poradte,se me udelalo jecny zrno,nevite co se na to dava.nemuzu uz ani otevrit oko. :unamused: :unamused:
30. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
@dadous vy jste si jeli 1.7 presne na zacatek prazdnin??,to je hezky datum :wink: :wink: :wink:
30. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
@baradisk jé to je mi líto...to já neporadím,zkušenosti nemám,ale je na to nějaká mastička...
30. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
@marhulinka ja uz to mela ale to sem byla na ocnim a museli me to pichnout a to uz nechci jestli je naka masticka to nevim ale ja stejne zadnou nemam. :frowning2: :frowning2:
30. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
no jic jdu to zkusit zaspat tak dobrou
30. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.