• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Dobré ráno a hezký den :dizzy_face:

Na to,že bylo teplo,tak Kuba spal celou noc....to jsem se teda divila,já se budila každou chvíli :grinning:

Už se tam zase začíná dělat pařáček...já nechciiii tohle je moooc doma je na padnutí a venku pak ještě hůř... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď dopolko jdeme kočárkovat s kamarádkou,dokud není zase pařec,pak budeme všichni doma relaxovat a odpolko máme návštěvičku,tak musím přichystat nějaké dobrůtky :slight_smile:

Copak máte vy dnes v plánu?

1. črc 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holčiny,
marhu: díky za přání......

Dneska bude zase pařák a mám nějaké lítání po městě takže to vidím, že půjdu zařizovat hned ráno, dokud není pařák.....to je fakt hnus, ani na koupalko nemůžu, tak bych si šla zaplavčit, ale nebudu riskovat, holt sprcha 3x denně mě musí stačit...
1. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme včera byli v poradně na dětským a Martina vyrostla na 62 cm a váží 5,39 kg, pěkně nám roste :grinning:

jinak přeji hezký den, ať se nikdo neuvaří, ale tady u nás sluníčko každou chvíli zalejzá, ale vedro je stejně :frowning2:
1. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahooooj, hezké dopolko :slight_smile:

@marhulinka dneska udu dohánět, co jsem včera nestihla. Snad bude dneska Mates aspoň trochu spinkat. Potřebuju taky do dětskýho obchůdku pro pár věcí od Aventu.

@sarik1 Dodatečně přeju vše nejlepší i já, ať mimísky v pořádku donosíš a jsi spokojená maminka :dizzy_face: Já včera byla tak vyplesklá z toho našeho mláděte, že jsem měla v hlavě jediné, spánek. Tak se omlouvám, že jsem nenapsala....

@yes79 no paráda :slight_smile: to už se taky pronese, viď? Zrovna jsem říkala příteli, že už mě z našeho potomka začínaj pěkně bolet záda a hrbim se jak stařenka. Až bude mít ještě pár kil navíc, tak nevim nevim....to už polezu po zemi, po čtyřech a Matesa budu nosit na zádech, jak vopice.

Přeju hezkej den, maminkám hodně energie a zlatá miminečka a těhulkám klídek :slight_smile:
Já před chvílí porušila svoje pravidlo :wink: a a šoupla jsem Matýska do naší postele. Spíš jak zabitej!!!! tak tohle na něj platí....:grinning:

1. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@sarik1 já si to teď s bříškem neumím ani představit,vždyť mě bylo teplo i v zimě :grinning:
1. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@yes79 téééééééda vy nás snad všichni předrostete!!! No dneska u nás to vidím na totál uvaření...já chci taky,aby alespoň chvilkama slunce zalízalo...tohle je děsný...mě ta kůže štípe snad i doma :grinning:
1. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
@jaru30 tak mě už tu Kuba dvě hodiny chrní!!! Já mám jít kočárkovat...uaaaaaaaa
Ať vše hezky pořídíš..a co jdeš vůbec pořizovat?? Jsem zvědavá,tak šupky :dizzy_face:
1. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, moc Vám děkuju, jsem ráda, že Vás mám. Tak zítra frčím na krev a odpoledne bych měla vědět výsledek, tak pak se Vám určitě ozvu. Mějte se moc fajn :wink:
1. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
@vveru Držííííííííííííííííííííííííím co to jde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
Marhu moc děkuju, mimochodem na té fotečce Ti to mooc sluší :wink:
1. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
no a veru testila jsi?
1. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
je šari taky ještě vše nej nej k svátku, já nějak nekoukám do kalendáře....
1. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@vveru fotka klame :grinning: :sweat_smile: ale děkuji:slight_smile:
1. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@sophiejane copak máš dneska v plánu?? Je u vás taky hic?
1. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
hrrroznej....ani nevím, asi chcípnu vedrem :slight_smile:ale zatahuje se, chci bouřku....
1. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
veru je nějaká v klidu, ta určo testila a má // :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@sophiejane je šíííííííleně a já bych taaaaaaak potřebovala do obchodu,nemám vůbec nic doma k jídlu...jsme jak u snědeného krámu... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky, musim se vám pochlubit, zeď mi přišli lístky na PINK jupppppppíííííííííííííííííí. Už se nemůžu dočkat, až na ní pojedeme, ale zase nechci předbíhat. Zejtra večer razíme do Chorvatska. Teď vás jdu dočíst a pak se jdu na chvíli rozplácnout na deku, abych chytla trochu tý barvy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
tyjo ginak ty se máš, pink a ještě chorvatsko :- ) na jak dlouho? já jsem taky jak sejr to bude u moře šokovka to slunce, budu muset někdy k našim rozplácnout se na zahradě :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
jaru, s tim zavazováním to dělala i moje kamarádka. Malej jí taky nechtěl spát, a pak spal jako dudek :grinning:
1. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
sophi, Chorvatsko je na tejden, do soboty a Pink je v Praze 20.7.. Objednala jsem lístky potají, manža nic nevěděl. Chtěla jsem mu to říct, až lístky přijdou, ale vyblela jsem mu to hned druhej den :grinning:
1. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
On na ní chtěl jet už v listopadu, ale dozvěděli sme se to pozdě. Jenom aby bylo hezky, ono je to venku.
1. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
@ginak jůůůůů užijte si dovčůůůůůůůůůů!!!! Kam razíte do Chorvatska?? My dostali nabídku na příští léto do karavanů...ale mě je líto nechat tu pejsana,tak pojedme určo někde po rodné vlasti...Každopádně na tutovku směr JIH :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@sophiejane jo to zase tutově napsal nějaký chlap,co?? :grinning: Zapomněl připsat,že každodenní nošení manželek,přítelkyň na rukou,uklízení si fuseklí do koše na prádlo-ne vedle!,odnesení si půllitru/skleničky alespoň k dřezu je proti rakovině prostaty...
1. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tak jsem nakoukla a zase jdu pokračovat...Kubíček spinká u nás v obýváčku a já dělám albůmek :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
:slight_smile: marhu to mi poslal můj chlap, ten odkaz...a já mu na to ´hned odepsala že u chlapů je to zase proti rak.prostaty, stejne jsem reagovala jak ty :grinning:
1. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
@marhulinka ježiš, jak to děláte, že spinkáte? u nás už se opět opakuje včerejšek. Řveme a řveme. On si snad vyřve kýlu :angry: :angry: Takže zase nic nestihnu, už jsem třetí den zavřená doma :confounded: Teď tu houpam a houpam a už jsem z toho docela nervní. Proč nemaj miminka vypínač?
1. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@jaru30 Ahoj Jaru tak co.. jak zvládá Matýsek ty tepla..?? Musí to bejt hrozný..
Marhu: tak to je dobře že Kubíček spinká.... docela obdiv, já zívám a mám chut si schrupnout ale v těhle teplech nezaberu ani náhodou natož miminka... bych se svlíkla nejradši z kůže,
1. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahoj sari a jak tobě je? a jak pupík roste? :wink:
1. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.