• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@sophiejane :grinning: :grinning: no bodejť máme stejné pochodové myšlenky :slight_smile:

@jaru30 no mě Kuba nespal předminulou noc a den to bylo taky žůžo dobrodrůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vypínač jsem taky hledala a nenašla :frowning2: A Kuba se už umí teda pěkně vztekat,když není po jeho :grinning: :grinning: Prostě jakmile ho položím do postýlky,teda skoro ještě ani neleží,ale je nakloněný,tak spustí :grinning:
No a na dnešek spal od osmi do půl šestý,pak mi usnul dopolko na dvě hodiny a teď už spí taky skoro dvě hodiny :confused: :confused: Tak jsou asi nějaký eruuuuuuuupceeeee :grinning: :grinning: Nebo zase nebude spát tuhle noc-a mě šibne :grinning:
1. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
Děti jsou proměnlivější než počasí :grinning: :grinning: Prostě mají různá období...no a teď jsme měli takový to vztekací období,doufám,že už to brzo zkončí,nebo zkončím u Chocholouše:slight_smile: nebo spíš v ZOO,páč budu mít vytahaný ruce jako opice až k zemi,jak ho pořád tahám...-to se totiž nevzteká,jen když je v poloze ležmo...Holomek můj milovaný,mě má ochočenou :grinning:
1. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
@sophiejane Ahojda.... jo jo máme +5kg a budem končit 19tt
1. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: tak tady heic že se mi ani psát nechce, sorry a to mne ješte čeká terasa, pokosím trávu a pak delám postrek proti komárum, hajzlové utočí tak že nemužu sednout ven ani na 10 min :angry: pak poleju a musím naplnit i ty bambusový svítilny(nenapadne mne jak se jim ríká :grinning: )olejem proti komárum a zapojit lampu proti nim, vám reknu, dopolko sem vyrazila na nakup a porádne sem se proti nim vyzbrojila.No poškejte komári...dostanete co vám patrí :grinning:
jo a mm jel na služebku do Slovinska k mori a do hotelu Kempinski, no teda tomu ríkam práce, mu normalne závidím, sem i ríkala že ten jeho šef mu mohl navrhnout aby mne vzal sebou :angry: jel na 5 dní :angry: a já se budu tady parit a koupat ve sprše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
tyjo moni ten se má, kempinski, to mi něco říká...to je nějaký hodně nobl,ne?

taky padám vedrem, můj drahej ted přijede a jedou s kámošem na kolo, no to bych zhebla v tomhle dusnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 16:25  • Odpověz
no sari ja už bych asi začínala zítra 21tt :cry: pořád to v duchu počítám, to je hrůza :cry:
1. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
@marhulinka vy už v noci nekojíte? :confused:
1. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
@sophiejane jj ten se má, a to mne ešte provokoval pres video skype jaký ma pokoj, sem ho málem zrušila :angry: no ale co, jedno je treba uznat jeho šefovi, stará se o nej pekne, a má stejný vymoženosti jako on, protože na nem je jeho život když ho vozí, a to se dnes malo kde vidí :confused:
@dadous ahoj holka. kdes byla, kde se porád couráte? :wink: :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
@monika71 no my jsme furt v tahu, a snažím se občas nakouknout, ale nestíham nějak psat :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdu juknout :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@sarik1 ty jo to letííííí :wink:

@monika71 tak komáři si dovolují na tebe útočit,jo? Dej jim co proto!

@sophiejane na kolo by mě v tomhle hicu nikdo nedostal!! Bych se rozpustila,nehledě na to,že bych asi nemohla vůbec dejchat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@dadous Kuba už někdy spí celou noc,takže to nekojím :grinning: Ale jinak když se budí tak joo :wink:
1. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
@marhulinka no tak to se nam ještě nepovedlo, aby spala celou noc bez kozy :grinning:
1. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
@dadous já poprvé,když Kuba prospal celou noc /9hodin chrněl/ tak jsem byla pořád vzhůru a koukala,jestli dejchá :grinning: :sweat_smile: Druhou noc jsem ho zase kontrolovala a třetí už jsem chrněla taky :grinning: Ono mu to tak vydrželo pár dnů a pak se zase v noci normálka budil...Teď občas dělá to,že se probudí,zakňourá,já ho vezmu na pochování a že mu strčím jako kozu a on zatím usne :grinning: No a dneska spal zase celou noc...což se divím,páč v tom vedru je to šílené
1. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jen teď večer nemůže vůbec zabrat,je mu teplíčko :frowning2:
1. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
no nikča je taky pěkně splavena, než usne :angry: a ma bejt huř :fearful:
1. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
Nééééé já už nechcůůůůů tohle je hnuuuuuuuus....My byli odpolko,ale Kuba si v kočáře liboval a usnul...my si dali točenou zmrzku a splavený přišli domů :slight_smile: Ale Kuba je splavený tady doma,chudák chtěl usnout a vůbec mu to nešlo:(
1. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
tak já ted prišla z terasky, byla tady sousedka, cele odpolko mi pomahala kynožit komáry tak jsme si trošku posedeli, protože jak se zdá vetšinu sme vykynožili a ostatní od faklí na nas nemohli, posílám par foto abych se pochlubila kde si libuju a kde by ste si i vy mohli kdyby ste prijeli, snad vás nalákám :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
no moni, tam se musí krasně sedět :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@dadous tak si to prijed vyskoušet, ja bych vás holky tak ráda privítala :cry: :cry: :cry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
ono to i dalo práce dát to do takoveho stavu, ver a o to víc si tam libuju, protože to je moje práce a to poteší :slight_smile:
1. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
@monika71 no je to krasny :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
@dadous a co moje malá princezna? jak pak se jí vede? privez mi jí na chvilku, ja si jí pujčím a ty si odpočineš :wink: :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: ja ještě nepotřebuju odpočívat, ona je hodna :dizzy_face: jako venku na zahradě je milionova, nevím co budem dělat v zimě :grinning:
1. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
hm, škoda, a ja se tak tešila že prijmeš mou ponuku :confounded:
1. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
ale neva hlavne že je mala šťastná a že jí je fajn, v zime bude mít rada sníh, a zimu a že je vše bíle kolem ní, uvidíš :wink:
1. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
takhle vytuhla po koupaní
1. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@monika71 no tak Moni, to je teda paráda!!! Fakt luxusní teráska!!!!!!! tiše závidím :dizzy_face: tam bych seděla furt, ve dne v noci. No, možná tam i spala :grinning:
@dadous neprovokuj :grinning: :grinning: :grinning: já chci taky hodný, milionový miminečko :grinning:
1. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
zlatííííííííčko malý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@dadous super fotka!!! a v čem to spí? to je príma to proužkatý :slight_smile: deka? spacák?
1. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@jaru30 patríš taky mezi pozvané :wink:
1. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.