• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
@jaru30 ona začla bejt takova hodnoučka ted kolem toho třetího měsíce :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@monika71 jůůů, tak děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak já vim, rodinný sraz všech mamin, mimin a tatínků bude u Moni doma :grinning:
1. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
@jaru30 to je deka, z jedny starny bavlna a z druhy, ten jemnej flís :dizzy_face:
1. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@jaru30 supr nápad, ja sem za, pro tatínky mame tady na 200 m hospudku "Švejk" a my si budeme hovet tady, co vy na to holky?
1. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
@dadous jej já ti zapomela pochválit tu deku na zahrádku co si Nikče ušila, je fakt perfektní, moc se mi líbí :wink:
1. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@monika71 já jsem pro každou srandu :grinning: Stačí říct, sbalím si čemodan, miminko, přítele a jsme tam všicí jako na koni! :grinning:
Dad, moc pěkná deka, ta by se nám taky líbila! :slight_smile: a moc!
1. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
@jaru30 klidne já budu ráda, i když mame maly bytík, ja ríkám že dobrých lidí se hodne vejde :grinning: a co ten váš plánovaný výletík s maminkou?jo a zapomela jsem, je supr že se jí zlepšil stav, to je tím vnoučkem jiste, dodal jí sílu určite a chuť do života. deti delají zazraky :wink:
1. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
holky já asi zalehnu, padá na mne unava, takže vám preju dobrou noc a hezke sny a jasne to samé miminkám až se jim zdají jenom krásne vecičky :slight_smile: dobrou noc :slight_smile:
1. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
moni krááásná teráska, taky závidím, nemám ani pořádný balkon, jen asi 1,5mx50cm :slight_smile:a ted plnej řemeslníků co zateplují barák,naproti nám ve dvoře si zbudovali nááádhernou terasu a provokují, jsou tam furt, taky bych byla, a dnes grilovali a to taaak vonělo :slight_smile:
1. črc 2010 ve 23:09  • Odpověz
Hezké ránko páteční :dizzy_face:
2. črc 2010 v 07:27  • Odpověz
@monika71 nááááádhera,tywago já se snad spakuju a přijedu :dizzy_face: Teď když ani komáři nežerou :grinning:

@dadous co s te s Nikčou dělali,že tak vytuhla?? :grinning: :sweat_smile:

2. črc 2010 v 07:30  • Odpověz
@jaru30 vždyť máš taky hodňoučký miminečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Všechny jsou hodný,když se někdy zavřou oči :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 07:30  • Odpověz
Tak nám jdu nachystat snídaničku....Kuba ještě chrní :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:31  • Odpověz
ahoj holky, tak zase padám vedrem už u snídaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
ahojda,tak holky jak ja chvalila tomika ze krasne v noci spi,tak dnes me predvedl i tu druhou stranku :angry: :angry: :angry: od pul 1 v noci cysiral az do rana kazdou snad pul hodku chtel kozu,jestli ja nema mliko na prd nevim,nebo jen mel chudak zizu.nevim ale jeste par takovejch noci a je po me :frowning2: :frowning2: a dnes jedu do hk na pohotovost na ocni,ja byla vcera u nas a oni maj dovcu tak musim do hk.sem vam hodim to oko sem ho vyfotila ble
2. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
tak sem tam dala foto tak juknete pak to vymazu nebo adminy budou rychlejsi :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
no, pěkný oko....

já zas mám depku že jsem stoupla na váhu a místo aby mi to šlo dolů tak jsem ještě přibrala sakra, po nemocnici jsem měla kilo a pul dole a ted mám opět skoro dvě nahoře, mám o skoro 4kg víc než na zač.těhu :frowning2: no dneska obědvám melouna :frowning2:
2. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
ale mám takovej pocit, že bych TO mohla dostat, břicho trochu cítím napravo (dnes je to přesně 28dní) tak se budu uklidnovat že jsem opuchlá před mrchou :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
Tak my dneska vyrazili hnedka ráno ven a už byl hicák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nesnáším to...Kuba pak nemůže vůbec zabrat,strašně se mu chce spinkat,ale nejde mu to....
2. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@baradisk ono je teď strašný hic...já myslím,že hodně mají spíš tu žížu :wink:
2. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
@sophiejane já myslím,že ty kilča na tobě nejsou ani vidět!! Ty si to můžeš dovolit :wink: Kašli na to :dizzy_face:
2. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Já mám vařit a vůbec se mi teda v tom hicáku nechce!!!!!!!!
2. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
jezis ja stoho oka chcipnu uz fakt,to je desny.
2. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@baradisk a nebylas alespoň v lékárně? Aby ti na to něco dali? A co u svého dr.?
2. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
@marhulinka marhu byla sem v lekarne dali me naky kapicky ale mam to porad horsi a horsi,na tech fotkach to jeste vypada relativne dobre a rekla me at si skocim na ocni.tak musim jet k vam u nas nejsou
2. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
@baradisk to jo jak to nepomáhá,je lepší,aby se na to podívali na očním!!! Ať pořídíš dobře :wink: :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
@marhulinka diky,sem kurva prace zas dlouho nic nemela ze :angry: :angry: :angry: :angry: fakt me stoho houkne,nemuzu to uz ani otevrit a ted sem vesela pradlo a to slunce jak pali tak sem myslela ze em to oko vytece.
2. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@baradisk na sluníčko vůbec nechoď ...snaž se i ve stínu nosit tmavé brýle :wink:
2. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@marhulinka no ja vubec nevylejzam,ale dnes musime i k tomu advokatoj kvuli to mu bytu jak sme koupili a mame tam bejt ve 4hod odpoledne,nejvetsi parak bude fuj a pak hned na fakultku.
2. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky tak tady je takovej hic. že z toho zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted sme prišli s Happym od mamky a oba jsme hotoví :frowning2:
@marhulinka tak nevar, udelej neco studenýho, my si dávame studenou mísu nebo chlebíčky v hicu, je to lepší než teplý jídlo :wink:
@baradisk ty jo, to je oko, tak na to by si chlapa neulovila :grinning: bež k dr.ať ti na to neco dají nebo s tím neco udelaj
@sophiejane jo grilovat to se tady nedá, škoda a pritom bych tak moc grilovala :frowning2: kašli na kila, na tobe to není videt, a možná ti to ani neuškodí, spíše posilní telo na další boj :wink: :slight_smile: jinak se už teším až tady budeš popisovat co a jak postupuješ, človek si zaspomíná aspon :wink: :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.