• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@monika71 cau moni,to verim ze bych nikoho neulovila by i slepej ode me zdrhnul :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@marhulinka marhu koukam a ty fakt vycitis kazdou fotecku :grinning: :grinning: :grinning: ty agente
2. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
@baradisk tak se koukej pořádně maskovat :dizzy_face:

@monika71 to jooo já teď dělám samý těstovinkový a zeleninkový saláty,ale teď musím udělat guláš,protože jedeme pryč a chlapi ho strašně moooooc chtěj :grinning: A ještě něco musím večer upéct,švára miluje sladké :wink:
2. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
@baradisk mě nic neunikne :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
@marhulinka to uz vimmmmmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
jo a jinak devcata sem vam uplne zapomela rict ze jsme toho naseho mrazacka dali teda na darcovstvi a doufam ze to nekomu pomuze,byla bych moc rada.
2. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
vim jak budete reagovat ale neberu to tak ze nekde treba bude nase dite,to ani nemuzu takhle brat protoze kdybych ja potrebovala darce tak bych byla stastne ze nekdo takovej existuje.a aja uz deti nechci a abych jim rekal po telefonu tak to zlikvidujte tak to by me kleplo to bych nechtela.
2. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
@baradisk tééééda tak to klobouk dolů...to jste super,že jste tohle udělali...my bychom to asi neudělali,prostě cítíme,že to jsou naše děti,vždyť z jednoho je náš Kubík...neumím si představit,že by někde chodilo naše mimčo...My tam čtyři zmrzlinky máme a tak když se nezadaří přirozeně,tak si je vyzvednu :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@baradisk :grinning: :grinning: :grinning: Ono záleží opravdu,jak to kdo cítí!!! Koukám,že jsem se trefila :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
@marhulinka to vis ze marhu sem si to taky rekla je a co kdyz nekde se narodi taky tomik ale proste to takhle nemuzu brat.oba jsme se na tom s kamilem dohodli ze to bude nejlepsi nez ho nechat umrit nebo vlastne to.a treba stoho nic nebude ale to uz neresim proste to tak je a konec tecka pro me je to uzavrena vec ale nechtela bych abyste me odoufili ze sem zla to ne ,to vis ze me ukapla slza ale preju komukoliv kdo to dostane aby to dobre dopadlo ameli krasny zdravi miminko.a uz brecim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@baradisk tak jak psala Marhu, klobouk dolu :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
@monika71 moni ono neni pred cim davat kloubouk dolu,ja to tak vedela uz od zacatku ze to udelam.ale ted me je trochu smutno ale to proto ze o tom pisu. :frowning2:
2. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
podle mne je hezká vec pomoci lidem kterí pomoc potrebují, protože tyhle boje o detátko podstupují vetšinou lidi co miminko moc chtejí a budou ho mít rádi protože jsou to moc vytoužená miminka takže vaše bublinka určite skončí v dobrých rukou a bude z ní dobrý človíček, všechny predpoklady na to má, vid tvou rodinu :wink:
2. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
@baradisk já si právě nemyslím,že bys byla zlá-máš můj obdiv,protože já bych to asi nedokázala :dizzy_face: :slight_smile: Udělali jste dobrou věc :slight_smile: A dost už o tom,jo? :wink:
2. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
Copak máte v plánu na to dlouhé volníčko teď??
2. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
Taky nějaké dnešní foto
2. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
jak je ten Kubíček spokojený a krásný chlapeček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@marhulinka k tomu neni co dodat nadhernej :wink: :wink: :wink:
2. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
a má pěkný triko :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
holky ja bych tomikovy nejradej uvarila caj ale to asi nemuzu ze!!!!rikali ze kdyz kojim tak caj neni potreba ale ja uz nevim sakra.
2. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@sophiejane ahoj sophi co to ctu,ty chces hubnout nebo co???a proc vzdyt si akurat ne!!!
2. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoooooj ženy :slight_smile:

@baradisk já bych to taky nedokázala :slight_smile: ještě bych byla svolná darovat vajíčko, ať si ho oplodní ten doytčnej...ale hotový embryjko...to ne :slight_smile: Ale každej je jinej a určo někomu uděláš obrovskou radost :slight_smile:

@marhulinka ty si půjdeš pro 4 zmzlinky? no sakryš, to už bude pořádná parta dětí :wink: zakládáte Klapzubovu jedenáctku? :wink: :grinning:

Jinak my zejtra vcelku nic v plánu nemáme, jen přítel jde zapít mrně od svý nevlastní ségry. A mě nepozvali!!! Přitom jsou to naši dobří kamarádi. Honza si prý myslí, že teď když máme miminko, budu následující roky uvázaná jen a jen u něj a zavřená doma. Já ale taky chci mezi lidi! :sweat_smile: Navíc babička už se těšila, jak pohlídá....no, ale s matkou od miminka se už prostě nepočítá :unamused:
V neděli máme grilování u kámoše...hurááá, aspoň někdo rozumnej.
V pondělí taky - to milostivě přijde i přítelovo tatík, aby taky poprvé viděl mrňouse :angry: to se zase naseru. Jestli si vzpomínáte, tak když jsme mu před pár měsíci slavnostně oznamovali, že čekáme mimi, tak ani nehnul brvou, neřekl ani gratuluju, nic, prostě to přešel :angry: A za celý těhu se ani jednou nezaptal, co dělá matýsek...prostě absolutní nezájem, vůl jeden :angry:
V úterý taky grilujeme, to jedeme pro změnu za mým tátou na chatu. Kolem je krásná příroda a je tam i chladnějc....

Ale jinak jsem docela vyndaná z těch veder. Říkám si, jestli je to vůbec dobrej nápad lízt s mrňouskem venku :pensive: ono mu to očividně nesvědčí, ani v kočárku nespí a horkem brečí...a to jsme šli ven už dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@baradisk já taky dávám čajík. I k mýmu mlíku. Ten fenyklovej, aspoň nám krásně prdí :slight_smile: Ale nedávám ho moc, jen tak trochu cucnout...on se pak většinou zklidní....v těchle vedrech :sweat_smile:
2. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@jaru30 cau jaru no jo rozhodnuti je rozhodnuti.v nedeli ma mates mesic vid!!boze to leti :wink:
2. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@jaru30 a to prodavaj primo nakej sackovanej feniklovej???to ja mu zo taky udelam.
2. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
@baradisk Já koupila od HIPPu. Je granulovanej, stojí cca 90 kč. A může se pít od ukončeného 1.týdne :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@jaru30 aha dik tak myslis ze mu ho muzu udelat???jak casto ho delas ty???a me doktorka rekla ze mu caj delat nemam ze ma mliko a stoho se prej i napije :unamused:
2. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
jasný, že se napije i z mlíka. To "přední" je na žízeň, "zadní" na hlad....ale já mu ho dávám stejně :slight_smile: jak říkám, aspoň krásně prdíííí :grinning:
Denně udělám tu lahvičku. Dám do ní 100 ml a pak během dne upíjíme. Víc toho nedělám :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@jaru30 a teplej ho pije nabo vlaznej???
2. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
vlaznej...ale bacha, některý děcka ho nechtěj :wink: jim nešmakuje, no... on smrdí jako ta...lékořice. Já bych to asi taky nepila :wink: :grinning: ale matesovi nevadí...
2. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.