• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 aha,no tak to jsem zvedava.holky tak ja se loucim uzijte si vikend,sice a bejt hnus ale tak se dzte z detma sois ve stinu a ja se zas ozvu dekuju za rady a aahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
2. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
@baradisk papa, hezky si ho užiiij :slight_smile:

Jinak, dneska jsem byla v Tescu a maj tam zase 50% výprodeje mimi oblečků! :slight_smile: Tak jsem si, teda matýskovi, udělala radost. Ale už je to větší velikost, aby to měl na zimu :wink: až mi mates sleze s z ruky, tak vyfotím a ukážu :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
jaru ale bys treba neprdankovala kdybys ho pila :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
to bych nekdy potrebovala já, asi si ho koupim :grinning:
2. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
ja uz se tesim na vecer az se ochladi, pujdeme nakoupit a pak nekam cournout ven, v tomhle se courat neda, kdyz ze me hned leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
jinak včera i dnes to tady u nás vypadá, že lid opouští město, takových aut snad není ani o všední den :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
@monika71 jj dneska má Kuba zase takový spokojený usměvavý den :dizzy_face:

@sophiejane triko má z Tesca,bylo za 50kč nekup to :grinning:

@baradisk já dávám fenyklový čajík-je od prvního ukončeného týdne :wink: Nám to teda kojení nijak nenarušuje,teď přímo hlásí,že hrozí i dehydratace a děti to mají teda raz dva.

@jaru30 no máme tam čtyři,jsou po dvou....ale sama vím,že ze zmrzlinek to nemusí být hnedka...a taky to rozmražení nemusí vždy "přežít",tak vím,že to není jen tak...může mi z nich zbýv klidně jen jedno :wink: No a stejně- přeci jim je nenechám :grinning: :grinning:
Téééééda tebe nepozvali,jo?? To je drzost!! Tssss!! Ikdyž je to fakt,jsi mamina,koukej být doma...prosím tě nelez mezi lidi :grinning: :grinning: :grinning:
Tak si alespoň užijete neděličku a úterý na grilovačce :dizzy_face: No a v to pondělí to s "dědečkem" přežij :grinning:
2. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
@baradisk nojo to jsou ty nový "názory",vždyť my i generace před námi vyrůstali na čajích....Má doktorka,teda Kubíkova je naštěstí v pohodě a čajík nám přímo říkala,ať klidně dávám,protože z těhle vedech ty dětičky opravdu můžou být dehydrovaný.
Já osobně kdybych dávala jen kozu,tak ho mám na ní snad každou půlhodinu v tomhle počasí!!!!
Taky dělám vlažný,Kuba už vidí flašku a klepe se...no a mě chutná taky,tak si ho dělám s vodou taky a piju...Je fakt,že už jsme bez kapek na prdíky a prdí si krásně,bříško ho nebolí :wink:
2. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
@sophiejane toť. Nebudu prďákovat a ještě si vyvalim bok :grinning: :grinning: :grinning:
tady je ten obleček :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
jaruško jak uděláš fotku že předek je ostrý a to v pozadí rozmazané? to se mi hrozně líbí ale neumím to :grinning: asi ruční ostření,ne?
@jaru30 Já snad do Tesca taky budu muset vlítnout :grinning:
veeery sweeeeet a cuuuuuute :grinning:
n ojo marhu jenže ti vloží dvě a dopadneš jak má kámoška že má ke klučinovi ještě dvojčátka holčičku a kluka :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
jaru to by mě taky urazilo, taky nesnáším takový ty názory že matka má s dítětem jen dřepět doma, takovej je můj skorotchán....jak vidí v sedm večer rodinku s kočárkem někde v hospůdce na zahrádce, tak už by vraždil jak to dítě trpí...přitom třeba spokojeně chrní v kočáru a doma třeba mají vedro,neee??? za to bych ho vždycky nakopla :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
jaru a to nevěřím, že jsi koupila jen jeden obleček :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
@sophiejane nojo to já vím,proto bych si asi stejně nechala dát jen jedno...ale však se všechno ještě uvidí...máme je ještě zamraženy na rok,pak to budeme muset prodloužit...no a uvidí se.
2. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
Taky si myslím,že Jaru toho pokoupila víc :grinning:
2. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
nenene, nepokoupila :slight_smile: a víte proč? já vám to teda prozradim, že jste to vy, holky.........protože Mates řval jak když ho na nože berou!!!!!! :grinning: Takže jsem to v rychlosti čapla a mazala ven.. Matýsek prostě nechce abych utrácela, no :sweat_smile: On nějak ty obchody nemá rád.
2. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
:grinning: no chlap no co chceš :slight_smile: mě dnes pobavila kamoška. potkala jsem ji ve městě a jeji synek 9let ma anginu. v pondeli mu pry rika jestli by ho tam nekdy mohla nechat a jit se mnou na kafe a on ji na to rek no co blaznis mami a kdo by se tady o me staral :grinning: no chlap,no...a to ma k němu ještě tříletého :slight_smile: jo a taky mu nechutna jidlo od ni tak mu ted denně vozí poledni jidlo z pizzerky :slight_smile:) no ja bych mu dala previtkovi :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@jaru30 že by typický chlap? Nemá rád obchody? Tak to ten náš Kuba je po tatínkovi a bude asi taky horší než ženská :grinning:
2. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
cože marhu tvůj chlap má rád obchody? no to nekecej :slight_smile: to ty asi nenakupuješ s pořádnou vervou :slight_smile:) takový nákupní centrum a já, to je pro mýho chlapa noční můra, obzvlášt třeba když jsou slevy :grinning:
2. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
jsem udělala salátek, za chvíli tu mám chlapa a pojedeme do kaufu nakoupit jídlo a pak sníme salát a prý chvíli na kolo, no to asi chcípnu teda, ale byl včera večer a prý navečer už je chládek, no nevím :grinning:
2. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
Ženy, právě nám přišel plenkový dort. Ten musíte vidět!!!!
Mám ho v albu. Nejradši bych si ho nechala, ale Matýsek by v růžové vypadal jako "bukvička" :grinning:
2. črc 2010 v 16:25  • Odpověz
jaru já ho viděla u jedne holky v modrem :slight_smile: a dělaly ho nějaké její kamošky...
2. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
2. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
no ten je supeeeer!!! :slight_smile: já jeden taky dostala, taky je v albu, ale neni tak dokonalej :wink:
2. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahojte holky, po dlouhé době zdravím. Vidím, že teď tady nikdo není, tak třeba se objevíte později. Asi jste šli venčit miminka. Já byla s malou jen ráno. Chodím už v osum, protože pak se to nedá. Holky asi vás nestihnu dočíst :frowning2: . Napsali jste tady toho hodně. Sem tam jsem nahlídla. Děti krásně rostou. Jaru s maminkou mě to moc těší. :dizzy_face: . Pokud jsem něco zásadního prošvihla, tak mi to prosím napište ve zkratce. Děkuji :dizzy_face: . Naše maličká už je pěkný cvalík. Na prohlídce po šestinedělí měla 5680 a 64 cm. Přidám nějaké fotečky. Marhu malý je nádherný. Už vypadá úplně jinak. Dad ta terézka je super. Jen závidět. Hned bych si tam dala bazének a koupala se.
2. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak poslušně hlásím // čárky a mám potrvrzené těhu 13. den od ET 1736 Hcg :dizzy_face:
Jen moc prosím, negratulujte, po tom co mám za sebou už mám hrozný strach . . .
2. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
@sophiejane jo můj chlap miluje obchody,nákupy a to nemyslím,že by prolézal nějaké obchodu kutilské a tak :slight_smile: Má to po svém taťkovi...oni s náma klidně budou půl dne chodit po obchodech :grinning: Jsou prostě super a někdy je musíme spíš my popohánět,že už toho máme plné zuby...a oni klidně "jéé pojďte ještě támhle a támhle" Jsou to vzácné výjimky a my si je s mamčou musíme držet zuby nehty :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@sophiejane tak jaké bylo kolo?

@jaru30 jéééé dortík krásný!!! Tak si ho nech pro holčičku :dizzy_face:

@bamsmudla ahooooojky tak jak si to doma s Barborkou užíváte??? Děkuji za Kubu :wink:
2. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.