• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@vveru tak já jen pro sebe potichounku,jo??????? Pssssssssssssssssssssst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
My zítra ráno odjíždíme...doma budeme až v úterý večer,tak juknu....ale určitě nebude co dočítat :slight_smile:
2. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
To vedro je už šílený,no a bude hůř...Kuba se pořád budí a má žiziňku...
2. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@vveru :slight_smile: pšššt, mlčim!!! a jenom si to myslim :slight_smile:

@marhulinka to je dárek na zítřek, až půjde přítel zapíjet (a já budu tvrdnout doma, se mám). Ten si nemůžu nechat, i když bych tuze ráda :grinning:

@bamsmudla děkuju! Snad to tak dobře půjde dál. I když čtu, že si rakovina časem vybuduje jakousi obranu proti podávanému léku a začne zase růst. A pak už neni pomoci :pensive: brr, radši mlčim, ať to nepřivolam.....

tak já už pomažu chrnět, užijte si prodlouženej víkendík, neupečte se, opatrujte se a dobrou noc :slight_smile:
2. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
ahojda, to byl zase pařak :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky davam nikče čajik od hippu,ale jen si cucne a stejně chce kozu :angry: zejtra už dame ven ten bazenek, tak jsem na ni zvědava :grinning: foto ze dneška
2. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
@jaru30 to neva,tak pak dostaneš taky taaaaak krásný a růůůůůžový :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@jaru30 dobrou a sladké sny...
2. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@dadous tak to Kuba vidí flašku a normálně se klepe jak na kozu :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@dadous krásný fotečky:slight_smile:
2. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
@marhulinka no jo když ta nikča to s flaškou vubec neumí :grinning: aspon že mame tu savičku co sama kape :sweat_smile: jedete na chaloupku?
2. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
ahoj holky tak caj u nas v lekarne nemeli :unamused: :unamused: zitra zajedu do jaraku pro nej.jinak on je celej den u kozy,ja uz sem uplne vyflusana,jestli nemam mliko naprd mebo ma asi zizen.jinak sem dostala kapky antibiotika a masticku antibiotika na noc a mam zanet ale prej velkej a uz se me to dela v druhym oku tak musim kapat do obou.
2. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
a musim si porad mejt ruce je to prenosny a mohl by to tomik chytit a to by me asi kleplo. :angry:
2. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
Kuba je asi zvyklý,jak jsme dávali mlíčko první týden doma...vůbec mu teď neva,že se napije z kozeny a pak z flašky. Hele hlavní je,že do ní něco dostaneč,páč je mít stále na kozenkách,tak je máme až na zem :grinning: :grinning: Jojo razíme na chalupu-ochladit se :grinning: BUdeme tam celá velká rodina,tak se těšííím
2. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
@baradisk jojo jakýkoli zánět takhle je přenosný!!! Pořiď si i antibakteriální mýdlo :slight_smile:
2. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz
@marhulinka jooooo :wink: :wink: diky za radu :wink: jinak ja asi chcipnu mame tu 400stupnu snad a celej vikend ma bejt hrozny vedro fuj to zas nevylezem,jen vecir me kamil pozval na vecu k narozkam tak to pujdu to jo ale jinak ani prd,jen rano do lekarny zajedu a zabednime se.
2. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
@dadous ty jo jak ona si spokojene lezi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
@baradisk my právě odsud zdrháme...to bychom se doma upekli...dneska máme v ložnici 27stupnů!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
@marhulinka no u nas je to stejny,a to jsme dole meli krasne a tady nahore je nachcipnuti.
2. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
Víte kolik je dneska Kubíkovi?? 3měsíce,3týdny a 3dny :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz
Tak jdu dát ledovou sprchu a zalehnout....ráno chceme brzo vyjet :dizzy_face:
Opatrujte se!!!
@marhulinka napodobne auzijte si to ahoj
2. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
dobre ránko holky, tady se to schyluje zase k poradnemu hicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
preji vám všem krásný sobotní sluneční pohodový den, a když se dá vyrazte nekam k vode tam bude jiste lepe než sedet doma jak já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vveru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2010 v 07:49  • Odpověz
@monika71 ahoj moni ,tak k vode bych i sla ale mame jeste smulu :unamused: :unamused: takze to jisti domov jako u tebe,tak bud v klidu nejsi samaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
@baradisk dik, je dobre vedet že je ešte nekdo na svete, kdo musí trčet doma :grinning: :grinning: :grinning: ale ty mužeš aspon k bazenku, tam to prostredí u vody jistí :wink: :grinning: jo ale zas když pomyslím na to jak by na tebe ta vodička volala"Baru, skoč si do mne, schlad se,..."tak takovou provokaci bych snad ani já nevydržela :grinning: :grinning: :grinning: to radši doma se staženýma roletama u tv kde dávají samé blbosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
ahoooj ženyyyy :slight_smile:
Já jsem dnes taky doma, za zataženýma žaluzkama :unamused: Tak nejste samy :slight_smile:
Už se těšim, až skončí šestinedělí a budu se moct koupat!!!!
3. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@jaru30 už to máš za pár, ale co já? všude se píse že tehu by se nemeli koupat kuli riziku nákazy, takže tady riskování nepripadá ani v uvahu :frowning2:
3. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@vveru To máš nějak hodně vysoký HCG ... já měla snad 13.den HCH přes 500 +- a dvojčata... Drž se!!!
3. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
dobre ránko holky, jak vidím tak všechny jste nekde venku, ale to je fajn, je potrební užívat si pekné počasí, takže preji hezký nedelní dníček :wink: :sunglasses:
4. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoooooj, já jsem ještě doma, odsávám :slight_smile:

holky, dneska máme měsíc!!! V tuhle dobu mě akorát chystali na císaře, za pár minut se Matýsek narodí :wink: :grinning:
jééé, v porodce bylo tak krásně :grinning:
Jinak vás všechny moc zdravim, za chvíli jedeme grilovat. No, v tomhle vedru budeme asi ugrilovaní všichni :grinning:

Jo, co ta Baru? nemá ona dneska ty narozeniny? nebo je měla už v pátek? Každopádně vše nejlepší přejeme!!! :slight_smile:
Ať jsi spokojená maminka a smůla ať se ti obloukem vyhýbá!!! :slight_smile:
4. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@jaru30 jaru mě doktorka řekla, že granulovanej dávat nemám, jedině sáčkovej nebo převařenou kojeneckou vodu, nic jinýho, já ho sehnala v DM drogerii, je pro děti od dvou týdnů a dávám ho taky v těhlech vedrech
4. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.