• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 taky Martinka dostala plenkový dort, od svého dědečka, přinesl ho rovnou do porodnice :slight_smile:
4. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
@yes79 tak to vidíš, co doktor, to jinej názor :grinning: :grinning: :grinning:
Tak snad ten granulovanej nevadí, když tam i píšou od ukončeného 1.týdne. Říkám si, kdyby to byla nějaká nevhodná břečka, tak by ho přece nemohli prodávat.... :confused: :sweat_smile: přece jen ty miminkovslý věci se vc hlídaj, teda aspoň doufám :grinning:
A copak chystáš na dnešek?
Co Martinka? malej včera spal jak zabitej, celej den. Zato dneska už tu vykřikuje od rána :sweat_smile: už teď hicuje.....
4. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
hlavně doktorka říkala, že tam nesmí být cukr,ale že jsou lepší ty sáčkový, zbytečně nezatěžujou tělíčko, prý, tak nevím, já koupila rovnou jen ten sáčkový :slight_smile:
4. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
@jaru30 teď se chladíme doma, zatím tu máme nádherně a Martina usnula, pak k večeru asi vyrazíme ven, namočím plínu přes kočár, to je prý taky dobrý, že jim to ochladí vzduch uvnitř, já už u kočáru otevřela všechny větrací otvory co jdou :grinning: v pátek sem chtěla jít na gyndu, že bych už měla prohlídku za sebou a mohla se koupak a oni zrovna ten den neordinovali, si vzali dovolenou, tak musím čekat, ach jo
4. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@bamsmudla jůůů bams, krásná fotečka, moc vám to tam sluší :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@jaru30 tak prejeme k prvnimu mesici zivota jen to nej nej zdravi Matyskovy!!!
4. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
@jaru30 jaru dekuju ,jojo mam je dnes
4. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
zdravím :dizzy_face: to zas byl hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: par foteček z koupanda :sweat_smile: jako v teply vodě se chechtala, ale ve studeny byl řev :grinning:
@jaru30 granulovanej je gut :dizzy_face:
4. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
a ještě trochu srandy :grinning:
4. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
zdravím v dalším parném dnu :slight_smile: přes poledne jsme zalezli domů do chládku :slight_smile:
5. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
a takhle větráme prdýlku
5. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
tady se to pěkně zakabonilo a hřmí, tak že by trochu sprchlo a vyčistil se vzduch? :grinning:
5. črc 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
@yes79 áááá, nová slušivá fotečka!!! :dizzy_face:

Krásně větráte!!! :grinning: Já tu plínu nesundávám na dýl než je nezbytně nutný. Poslední dobou má Matásek novou zálibu. Jak mu sundám plínu, tak začne čurat a někdy i dost prdět a střílet všude kolem :grinning:

U nás hodně bouřilo už v noci a trochu i přes den, tak i lebedím, že je dejchatelno :slight_smile:

Já se před chvílí vrátila z dalšího grilování. Tak skoro-tchán zvednul pozadí z lavičky a šel se normálně podívat do kočáru na Matýska a i se zeptal co bysme na něj potřebovali, že to koupí. Tak to mi teda padla čelist. Tolik zájmu najednou :wink: :slight_smile:
Ovšem přítelovo brácha se předvedl. Opět mi hlava nebere, jak někdo může dát miminku jako dárek starou, 15 let používanou a dost jetou věc :confounded: Já bych se styděla. To radši koupim nějakou kravinu, za pár korun, ale novou....než dát někomu očividně hodně jetý chodítko. Krám jeden. Se toho rád zbavil. Zřejmě si myslí, že doma máme skladiště odložených věcí :angry:
5. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahoooooooojky všeeeeeeeeeeem :dizzy_face:
5. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdu si vás hezky přelousknout a zase se věnovat pak rodince:slight_smile:

Baru - dodatečně všechno nejnejnej k narozeninám a ten nejkrásnější dáreček máš v postýlce :dizzy_face:

@jaru30 Matýskovi všechno neeeeej k prvnímu měsíci :dizzy_face:
5. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
@yes79 Jů nová fotečka :wink: A Martinku hezky větrejte,taky to tak děláme...dneska si Kuba ležel hezky nahatý na dece,na tu mu dávám přebal.podložky a paráda,pěkně si lebedil...taky se smočil v bazénku a prostě byl spokojený...však jsme děti hezky utahali a dneska usnuly dřív,než jsme je položili do postýlek :grinning:
5. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@dadous jůůůůů sluší vám to holky...taky koupeme a super :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky dodržujeme pitný režim a taky taháme a taháme :grinning: :grinning:
5. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
@marhulinka a taky je to kubíkovi tak k smíchu? :grinning:
5. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@jaru30 takže dědečka to začíná třeba "chytat" :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: tak tohle znám...od kamarádky-ta od obou švagrových dostala tašku věcí po 4dětech-takže pěkně jetý :grinning: Bílého by člověk nic nenašel...ale dost věcí bylo žluťoučkých /jsme tipovaly,jestli to byly dřív věci bílé :grinning: / :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fak tohle mi taky hlava nebere
5. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@dadous jo je!!! Normálně to chytne dásněma-já děkuju za to,že tam nemá ještě žuby, no a táhne a táhne a staršný výtlem u toho!!!
5. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
@marhulinka no jasný....kdyby přišel a řekl "hele, mám tu chodítko po dceři, chcete ho?", tak je v pohodě.
Ale dát to jako dárek (kdy už člověk nemá možnost ho odmítnout a je donucenej si ho vzít), to je hloupý......
A copak jste s Kubíčkem celej den dělali? :slight_smile:
5. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Marhu a Dad, škoda že sem nejdou dát ty videa, to bych se mrkla :grinning:
Ale na Facebook jdou! Takže Marhu...začni lovit, natáčet a těšim se na vychechtané videjko :slight_smile:
5. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@jaru30 my od soboty trávíme na chaloupkách...vzali jsme to nastřídačku-aby se babičky nehádaly :grinning: Užíváme si to:slight_smile:
5. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@jaru30 Nojo budu muset mít pořád po ruce foťák a nahrávat :grinning:
5. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@marhulinka no to musíš. Jednou na to budete rádi koukat a vzpomínat, až bude Kubíček velkej. Takový chvilky už nebudou opakovat. Vzpomínky jen v paměti časem vyblednou, na videu si to všechno připomeneš :dizzy_face:
Taky všechno dokumentuju, zuřivá reportérka :grinning:
To mi připomíná...koukala jsem na FB, že se ti líbí Ranní show E2 :slight_smile: Tos mi udělala radost :dizzy_face: Tomuhle rádijku jsem věnovala dloooouuuuouhých 10 let. Patrik je suprovej chlapík!!! :dizzy_face: když jsme mívali celofiremní srazy, tak se s nim báječně povídalo a nedělal drahunu. Zato Leoš byl vždycky na pěst, děsně namachrovanej :unamused: A Lucka....to byla častá příčina hádek s mým bejvalým, koketka jedna. Jak já tenkrát žárlila :grinning:
Sakryš, padá na mě nějaká vzpomínací nálada :sweat_smile:
5. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
ahojky holky, tak opet suprový fotečky :grinning:
@dadous sme se mm nasmáli :grinning: :grinning: :grinning: jj bude z ní vyčuraná holčina, už ted si delá prču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jaru30
@marhulinka tak mne už ted nabízeli nejaké obnošené 10 let staré veci, ale já i s mm odmítla a rekla nezlobte se, ale chteli by sme aby naše první díte mnelo nové a pekné veci :wink:
@yes79 krásná mala další princezna
@baradisk , taky dodatečne vešchno nejlepší a ze života jen to nejkrásnejší(to už máš v postýlce :wink: )
6. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
dnes o 10.30 kontrola po odberu plodovky, tak doufám bude vše ok :slight_smile:
6. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
@monika71 Ahoj Moni, tak držím palce, at vše dobře dopadne, hned nám dej vědět.... :grinning:
Jaru: Na té fotce s Partikem Ti to moc sluší... :slight_smile: To že je Leoš namachrovanej, je jasný.. z něj to čiší.... my tenkrát na Seči ve Flamengu pařili s Tomášem Rosickým na Československé párty... ten chudák dopadl... padal jeden Fernet za druhým :slight_smile:, ale je nějakej malinkej.. :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
Bara: také dodatečně vše nejlepší..... dřiv sem se na PC nedostala... :(
6. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
@sarik1 ahoj mamino, já se tehle kontroly ani nebojím, spíš se mi moc pomalu táhnou výsledky plodovky, ešte 2 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co jinak, jak se mate?
ja cítila asi pohyby, 2 x štouchnutí na levém boku bríška, asi to bylo ono :sweat_smile: a ty? už je neco více, krome bublinek?
6. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.