• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 my točíme hodně na kameru,já občas něco na foťáku...tak pak něco vyberu a dám na FB,třeba naší malou Maggienu :grinning: To říkáme Kubíkovi,když si náhodou vezme dudlíka...tahá to a mlaská jako Maggie se Simpsonových :grinning:
6. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@jaru30 jo a E2 je jediné rádio,které se dá poslouchat...ikdyž teď jedině v autě...doma mě to nějak už ani nenapadne zapínat rádio nebo telku... :grinning:
6. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@monika71 ať je dnešní ko v poho...no a ty dva týdny určitě taky utečou...vždyť jeden týden už je fuč :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
6. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
Tak pa pa a já juknu večer až budeme zase doma paaaaaaaaaa a krásný den :dizzy_face:
6. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
@marhulinka no to doufám, fotky jsou zas super, jako obvykle, ja se už nevím dočkat až budu taky fotit :dizzy_face:
6. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
prádlo vyvešeno, telo osprchováno, a ja v celku pripravena za chvíli jít, celkove se teším, zas uvidím mimčo :sweat_smile:
6. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
@monika71 tak at je vše ok mamčo :dizzy_face:
6. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@dadous diky mamčo :grinning: :grinning: :grinning:
tak jak Nikča? porád vychechtaná? :grinning: a co ty?
6. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
@marhulinka týý jo ten ma ale hraček v bazenku :sweat_smile:
6. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
@monika71 jo jo dneska je venku docela chladek, tak tady už od osmi vykecava :grinning: čekam na tu vteřinu, kdy se to otočí a začne řvat :grinning:
6. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@dadous podle mne se jí momentálne líbí že není hic a ma náladu spíše si pokecat než opet se pect na sluníčku :grinning:
6. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
@monika71 to jo ale my nikdy nejsme přímo na slunci, je venku pěkně v chladku pod stromem :dizzy_face: konečně už do těch svejch volšovejch ruček začla brat hračky :sweat_smile: začla jsem ji říkat brendo :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
asi tak :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
@dadous :grinning: :grinning: :grinning: je fakt užasná, miluju jí i takhle na dálku :grinning: :grinning: :grinning:
tak já pomalu jdu, čeká na mne synátor aby mi zamával pres monitor :grinning:
zatím pa pekný dníček preji :wink:
6. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
tak ted pravě nastala ta vteřina :grinning: ta mizím :dizzy_face:
6. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@monika71 Právě že pohyby tak nějak divně... první bublinky 28.6. a v pátek řádili to bylo teda tóčo, ale on neděle je tak moc necítím takže chytám hodně nerva a na UZ jdu až příští úterý....
6. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
tak já jsem naspátek, vše oki, voda doplnena, malej v porádku :slight_smile: :sweat_smile: dr. se mne ptala na pohyby tak sem jí rekla co sem cítila, v nedeli a že podle mne to byli pohyby, a ona že, od te doby denne? a ja že ne, tak prý to nebyli ešte ty pohyby co mají být, tak nevím :confused:
@sarik1 vše bude oki, to já se uklidnuju šmírováním mimča :grinning:
6. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@monika71 já angelsounds nemám... ten týden už to vydržím... ale také ty bublinky nemáš denně? Já je měla 3 dny po sobě a pak ticho po pěšině... tak nevím.. já ti závidím, že jsi zase viděla miminko a víš že je v pořádku
6. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@sarik1 ne nemela, jenom tak sem tam, a pak ríkám, takové 2x štouchnutí a nic, tak já ti nevím, to bude asi asi když porádne kopne až se prohneme bolestí, nebo se nám vyrýsuje ručička nebo nožka na briše, že? :grinning: ja sem moc byla vdečná za angelsounds, když mi brali plodovku a bála se o miminko, tak mne to moc uklidnilo že je vše ok :slight_smile: jo a poradnu mám 16.7. takže tam zas uvidím, škoda že uzv neexistují domácí, vid?ja bych na to koukala jak na tv :grinning: a ty neboj jsou ok, jenom tam mají ešte dost prostoru aby plavali a nenaráželi nebo se nemuseli odpichovat :grinning: je jim fajn u maminky, se vsadím :wink:
6. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahoj kočky, se taky hlásím :slight_smile: volno si užíváme, až dnes samá přeháňka...

veru, to je teda hcg!!!! to tedy čučííííí, a mooooc gratuluju a závidím.... i když ted v těch vedrech ani zas tak ne :wink:

jinak mě mrcha pořád vyčkává, měla přijít už v pátek a zatím a ni náznak, spíš mi min.týden přišlo, že teprve ovuluju :angry:
6. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
jo a předevčirem jsem byla poprve od lonskeho zaří na kole, asi tak přes 25km lesem, ale dobrý, jen teda prdel mě bolí ještě dnes, ale už bych jela zase :slight_smile: pak jsme to zakončili upocení pivkem na zahrádce:slight_smile:
6. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
@sophiejane Ahoj, tak sis užila prodloužený víkend, to je super... já mam nateklá lýtka a jsme ráda, že dneska prší... jinak ohledně vveru, to je HCG co???? to vypadá ale fakt na trojčata.... normál je kolem 200 +- a já měla 500 při dvojčatech a vveru má přes tisíc... to je fakt mazec...
6. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@monika71 tak je to asi normální... občasný škubnutí a sem tam bublinky... :slight_smile: už aby bylo příští úterý...
6. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
ahoj holky,moc vam vsem dekuju za prani :slight_smile: dala sem zas par foto ale ja to neumim dat sem jako to delate vy!!!!se jeste musim ucit. :grinning:
6. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
@sarik1 ahoj sari tak ty uz mas pohyby???to to leti vid!moc gratuluju a uz sem strasne zvedava jak budou vypadat. :wink: :wink:
6. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
@sophiejane sophi tak ty si takhle uzivas na kole??tak tohle ti zrovna nezavidim :grinning: ale to pivko joooooooooooooooo :grinning:
6. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@monika71 moni super zpavicka ale ono to ani jinak dopadnout nemohlo :wink:
6. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@marhulinka k tem fotkam neni co dodat,opet prekrasnej :wink:
6. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
Čau holky, tak mi sme si byli dát italskou kuchyni na večeri, já ji zbožnuju a dostala jsem na ni takovou chut že mm nijak jinak nemohl jenom jít se mnou na véču :grinning:

@baradisk malej je úžasný :sweat_smile:
@sophiejane tak to bych já nezvládla tolik km na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: patrí ti muj obdiv
@sarik1 neboj ani se nenazdáš a uterý je tady coby dup :wink:
6. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.