• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ahoj holky,
tak jsme zpátky z prodlouženého víkendu...
vidím,že tady jsou nové tváře,tak ty moc zdravím a vám ostatním přeji jen to dobré...
baru,snad už lukyho brzo pustí..
madli, ty určitě ještěchvíli vydržíš, vypadá to,že se jim u tebe líbí..
sonko,snad výsledky budou brzy a vše bude ok a příští pokus už bude úspěšný..
jinak před dovčou jsem za váma ani nestihla vlézt, protože jsem měla celý čtvrtek a pátek průjem, ve středu jak jsem byla na zarhadě u babičky,tak mi tam dala melouna,pak nanuka a na to 2 špekáčky, a asi buď ten melooun nebo ta kombinace byla vražedná a celý čtvrtek a pátek jsem strávila na wc...
v sobotu když jsme odjížděli už to vypadalo ok,tak jsem si v Krkonoších dala večer polévku a těstoviny, do té doby jsem jedla jen suché rohlíky a černý čaj no a celou noc ze soboty na neděli jsem opět lítala... tak jsme v neděli dopolko zajeli do lékárny do trutnova a tam jsem si koupila smectu, je silnější než černé uhlí, a jedla ji až do dneška...
ale od té doby ok..) tak snad je mimi v pořádku, zrovna teď mám kontrolu až skoro po měsíci,takže ještě 2 týdny budu čekat než ho uvidím, a pohyby zatím žádné taky nemám....
jinak dovča super, počasí nádhrné, sprchlo nám tam jen včera navečer a dnes když jsme odjížděli..
užili jsme si bazén,vířivku, procházky, přítel golf a my s pejskem s ním chodily,takže večer jsme byli všichni ko a dali si dobrou večeři a odpočívali..
dnes navečer jsme se vrátili, přítel jede ztíra už do práce směr Praha a pak na Slovenkso a a já taky mám spoustu úkolů,co musím udělat, tak alespoň těch pár dnů jsme si orazili...
co tady jinak nového???
pěkný večer.
d.
6. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
Všem hezký večer :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@dadous nooooo my se do bazénku jen vtírli :grinning: takže ani hračky nejsou naše :grinning:

@monika71 jsem ráda,že vše je o.k. :dizzy_face: i to,že jsi viděla prcíčka :slight_smile: Jak je to vlastně se jménem? Máte vybráno?

@sophiejane tak kolo by mě teď asi zabilo :sweat_smile: :grinning:

6. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@danda78 to je moooooc fajn,že jste si dovču užili a hlavně oddáchli :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
tak jsem vás přečetla...
vveru.... potichoučku,taky jen tak pro sebe gratuluju,ale vypadá to zatím moooc dobře..
moni, je fajn,že ko je v pořádku..
sarik, taky už se těším až mrňouse zase uvidím... ale musím si počkat až do 19.7. snad do té doby taky ucítím nějaké bublinky nebo šťouchanečky, ale zatím to byly jen ty střevní....
jinak jsem se teď vážila, stále jsem měla od začátku těhu jen +2kg nahoře a teď i přes průjem a nejezení skoro 4 dny mám asi 3 kg nahoře,alespoň něco...
6. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
neee marhu nezabilo, jeli jsme až nanečer a přijeli v devět a v lese bylo fajn, ušlo to...dnes jsem chtěla zas ale pršelo...musím si trochu rozhýbat ty moje líný rozkydlý kejty :grinning:
6. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
dandi tomu říkáš přibírání,jo :slight_smile: musíš víc jíst, když tak pořád někde lítáš :wink: to já naopak potřebuju to dát dolů a nějak to nejde, chci se vejít do gatí :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
moni a taky jsme měli večeři po italsku, to já můžu furt :slight_smile: a včera dělala máma poprvý tiramisu a bylo luxusní, dojídali jsme ho dnes, no a pak mám hubnout, žejo :grinning:
6. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@sophiejane no já bych hlavně asi nemohla ani sedět na sedadle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brrrr jen ta představa a už mě všechno bolí :fearful:

Já taky miluju italskou kuchyni mňaaaaaaaam a tiramisu je žůžo dobrodrůžo!!! Mě strašně chutnalo na konci těhu....a po porodu jsme na něj taky šli-to už ale Kuba neměl rovnou do bříška,ale přes mlíčko :grinning:
6. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@jaru30 no tak zatím něco z videí jsem dala na FB...ale oni se tam můžou dávat jen ty,co jsou do 2minut a těch teda moc nemám :grinning: :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
Hezké ránko...já čekám až se mi vzbudí Kubík,abychom mohli zajít na nákupek.
7. črc 2010 v 08:35  • Odpověz
Dneska je tam příjemně,pofukuje a je dýchatelno :dizzy_face:
7. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
Cák máte všechny v plánu?
7. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
@marhulinka ahoj marhu,my nic nemuzu ven tkze domov to jisti :frowning2:
7. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahooj ženy :slight_smile:
@marhulinka já bych potřebovala jít k doktorce, ale Matýsek už 3 dny řádí. Resp. začal nám hrozně blinkat, po kžadém jídle i mezi jídly. Přitom dostává furt stejnou dávku mlíka. Jak se nají, tak se pozvrací, pak se začne hrozně svíjet a brečet, přitom jsem nic nevhodnýho nejedla. Tohle nikdy nedělal.....se vždycky najedl a spokojeně usnul, nebo koukal.
No a už zase řveme, spal 3 minuty? achjo.
7. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
@baradisk my už jsme z nákupu taky doma :slight_smile:

@jaru30 a tak asi nesnese mlíčko,když všechno blindí :frowning2:
7. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@marhulinka ale to začal až teď. Pije to samé už celej měsíc (moje mlíko a dokrmujeme od Hippu), tak že by se alergie projevila až teď? :confused: :confused: :confused: no, dneska máme právě poradnu, tak se hned zeptam.

Holky, zkoušely jste některá ty probiotický kapky?
7. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
ahoj Kočeny :wink:
@danda78 tak ste si to pekne užili, to je dobre že ste si oddechli :wink:
@marhulinka jmeno ešte nevíme ale chceme každopádne český nebo slovenský a ne zahraniční, pro holčičku sme meli ale na chlapečka ne :frowning2:

@jaru30 nemela bys ho vzít k dr?chudáček malinkej :confused:
tak já mám dnes uklízecí den, takže pomalu pokračuju dále :frowning2:
7. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@monika71 moni, jo jo, vyrazíme.
Heleď, neměla bys spíš odpočívat? :wink: ty furt smejčíš... :sweat_smile: Ikdyž na druhou stranu...jestli bude prcek po tobě a bude mít už od mala v sobě kladnej vztah k uklízení, tak se o něj jednou baby poperou :grinning:
7. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
zrovna krmíme, tak jsem zvědavá, kolik toho zase vrátíme :frowning2:
7. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@jaru30 myslím,že jou mlíčka přímo proti blinkání,dr vám určitě poradí...my probiotické kapky máme :wink:
7. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
@monika71 tak jsem napnutá,jak se bude ten váš klučínek jmenovat :wink:
7. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
@marhulinka a pomáhají? :slight_smile: a jak se jmenujou?
7. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
@jaru30 jsou to tyhle - http://www.lekarnakurim.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=238002 nám pomáhaly na prdíky...teď jsme přes týden bez kapiček :wink: Jinak je bral i můj manža a tomu pomáhaly super...
7. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@jaru30 no, ale já mam každou stredu uklízecí den, to uklidím všechno, a pres týden no..sem tam bych radši o tom pomlčela :grinning: spíše snažím se udržovat porádek :grinning: ale ne vždy se to darí :grinning: ešte že ten byt je malý :grinning: :grinning: :grinning:
@marhulinka tak jo mame pár jmen:Filip, Lukáš, Adam, ale není nic rozhodnuto, možno nás chytí uplne jiný jmeno, uvidíme, ale jiste chceme takové ale co se nedá skomolit na hovadinu a hodí se k prijmení, ale když je nejaký nápad tak je možná ho sem nahodit :wink:
Jo, naš hafan zas nejaký problém, má zapaleného pipíka, tak tady byl dr. a dal mu na nej mastičku, tak sem mu jí musela nastriknout dovnitr :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudáček ted jenom chodí a neví si najít místo :frowning2:
7. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@marhulinka zapomnela jsem na Jakuba
7. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@monika71 No tak Kuba je moooooc pěkné jméno :grinning: :dizzy_face:
Jé chudáček chlupáček!!! A neříkal doky z čeho to má? Určitě mu ale budo po mastičce brzo o.k.
7. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
Já teď byla taky s naším chlupáčem venku...je tam teplíčko,ale pofukuje....takže přijemno
7. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@marhulinka prý to muže být z čehokoliv, ale má to zarudlé a oteklé, ale snad mastička pomuže :confounded:
Jeeeeeeeeeeeej vidíš? ja uplne zapomnela že Kubíček je vlastne Jakub :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
@monika71 jsem ti chtěla napsat,že by to mohl mít i ze stříhání ze salónu,ale to už je dlouho co tam byl...mastička určitě pomůže :wink:
Jojo Kubíček je Jakub :dizzy_face: Pro kluka to chce každopádně vybírat jméno,aby se hodilo k příjmení a tak...vždyť oni to mají na celý život...U holek už je to jiná,ty se vdají :grinning:
7. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.