• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak já už dělám gulášek /na zítra/,na dnešek peču masíčko a udělala jsem těstovinový salát a mám upečenou bublaninu :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
A Kuba mi už přes dvě hodiny s pejsanem chrupkají v posteli :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
@marhulinka jeeeeeeeeeej ty si teda kuchtička :sweat_smile:
jj a nechceme aby se to jméno mohlo komolit na neco co by mu mohlo ubližovat, deti skomolí vše, takže ješte premýšlíme, ale zatím vede Filip(Filípek)ale jak ríkám není jisté :slight_smile:
tak já musím na nepovine povinnou návštevu :frowning2: taaaaaaaaaaaak se mi nechce, ale už sem slíbila ve slabe chvilce, co už, tak zatím papa a hezké odpoledne :wink:
7. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
Tak jsem dala soutěžit Kubíčka,tak kdyby hodné tety chtěly dát hlásek,pošlu ván odkaz do IP :wink:
7. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
@marhulinka
díky Marhu, asi kapičky pořídím taky!!!! snad pomůžou i jemu.
S mým hlasem určitě počítej!!!!!! tak mi písni :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
@monika71 a jaký bude malej příjmení? my ti poradíme, který jméno je nejlepší :grinning:
Takhle podobně jsem to před pár měsíci udělala na facebooku. Dala jsem do placu několik vybraných jmen a přátelé hlasovali pro to nej :slight_smile: Teda, já Matyáška měla jako favorita a oni mi ho vlastně jen potvrdili. Ale ve finále to byl pádnej argument pro přítele, kterej se furt zdráhal :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
@marhulinka kurňa Marhu, jak vždycky žasnu, kolik toho stihneš. Nejsi ty chobotnice? já mam dvě ruce a ty už mám teď permanetně obsazený :sweat_smile:
7. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
@marhulinka odhlasováno :wink:
7. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@jaru30 chobotnice nejsem,ale dneska je Kuba nějaký velký zlatíčko...po každém hamání si na dvě hodinky schrupne,pak si hodinku dvě hraje...chovat chce taky,ale naštěstí ne dneska pořád,tak mám volné ruce :dizzy_face:
Děkujemeeeee
7. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
holky jsem smutna :frowning2: :frowning2:
7. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
@marhulinka posli me to taky at tam hodim muj hlasek
7. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
@marhulinka kdybys vyhrála, to by bylo super! Jednou z cen je i focení od www.fotoprome.cz....Nad jejich fotkama už 14 dní teskním, jak jsou krásnýýýýýý. Škoda, že jsou až v Praze. Dojeli bysme tam..ale s takhle mrňavým mimi radši ne....ale fotky maj bezkonkurenčně nejlepšííííí :slight_smile:

Matýsek před půl hdkou konečně taky usnul, tak rychle dohánim, co potřebuju....momentálně se zase dojím :grinning:
7. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
copak baru? chceš jít ven a nemůžeš, viď? :pensive:
7. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@baradisk Pročpak jsi smutná? Nebuď!!!
7. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@jaru30 jj taky je sleduju,fotečka mají nejlepšííííí!!!!
7. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
ne jaru to ne ale s toho lukase,ja uz se, z nejj fakt vyflusana ma salmonelozu skurvenou vis a do toho jeste chytil anginu mal horecky 40,5stupne katasrofa.
7. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
@baradisk ježkovo zraky :confused: chudák malej.....z čeho jí chytnul, víte?
7. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
byl na koupalisti a tam mel 2 parky v rohliku a zmrzlinu tak na infekcnim rikali ze to asi bude stoho-
7. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@jaru30 ale hlavne me rekli ze je to vysoce nakazlivy tak se modlim aby to nechytil tomik jeste a vlastne ani my dva s kamilem
7. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
no to je fakt, je to nakažlivý ....tak to je síla....dávejte na sebe a na mrňouse pozor, u takhle maličkých miminek by to mělo ještě těžší průběh :confounded:
A to si vem, jaká by to byla fuška, kdyby to skolilo vás...starat se o miminko, když se nehneš ze záchodu :unamused: Ať je brzy fit a vy se tomu vyhnete!!!!!!!!!!!
7. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
@jaru30 no jaru a to si predstav ze ho v nedeli poslali domu ze je velkej ze by to uz mohl ustat doma a jen mu dali kapacku protoze vlastne nic nepil tak byl dehydrovaneja tak sme na nej 2hod cekali ve fakultce a je ale u mami ,ja tam nechodim a mam nechodi sem.kazdy den s nim kamil jezdi na infekcni na penicilinovy injekce kvuli ty angine,protoze jak vse vyblil tak by neudrzel leky v sobe tak mu to davaj v injekcich a dnes byl uz na treti a mama me volala ze uz je to o hodne lepsi a i doktor prej rikal ze by uz nemel mit teploty ma to uz 3 davku antibiotik,ale mama jde zitra uz do prace musi a ja nevim co bude,musi uz domu a tak bude muset byt jen v pokoji a vse musim dezinfikovat nebo ja uz nevim.
7. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
@jaru30 ja sem si teda myslela ze kdyz ma clovek infekcni onemocneni tak musi byt v nemocnici,nechci aby to vypadalo ze sem ho tam chtela dat ale ja se tak strasne bala aby se mu neco nestalo,kdybys ho videla on se neudrzel ani na nohach v nedeli,ho kamil musel z auta nist.
7. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
ja se bala tech horecek protoze je mel takhle vysoky porad,delala sem mu zabali a cipky do zadku a mama taky,paralen v sobe neudrzel a cipak taky ne tak zbyli jen zabali a ty mu to na chvili srazili a za pul hodku znova skoro 40horecky,no sileny,ja se bala ze mu neumime pomoc v nemocnici preci jen vedi co a jak.
7. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@baradisk ty já nevim, s tímhle nemám zkušenost. Určitě by to chtělo nějak desinfikovat třeba příbory, hrnečky a tak. A spíš ho držet někde stranou....poraď se s doktorkou. Zvlášť když máte miminko.....
Já ti rozumim. Když byl v nemocnici, mohlo to vypadat, že ho tam člověk odložil, ale zase na druhou stranu je pak v klidu, když ví, že je v dobrých rukách, tam si ví se vším rady....
Ale je to hroznej pohled když se vlastní dítě trápí, nebo je nemocný a ty bys mu tak ráda pomohla, ale nevíš jak. Já už to taky poznávám. Mě stačí jen to, že teď mrňous pořád blindí, až z nosu mu to stříká, a když vidim jak je z toho pokaždý nešťastnej a naříká, tak mě to trápí... prdelka naše. A to je jenom pitomý blitíčko, salmonela s angínou je mnohem horší :unamused:
tak ať je mu brzo dobře!!!!!!!!!!!!!
7. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
naše malé noční Karate Kid
7. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@marhulinka taky chci hlasovat :grinning:
@jaru30 Hrušovský :grinning:
@baradisk :frowning2: :confused: a nemužeš jim rict v te nemocnici že máš doma malé miminko a že by bylo lepší ho tam nechat a pozorovat ho? preci jenom ta kombinace.... a oni by ho tam vedeli lepe ošetrit a vyléčit :confused:
@yes79 :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
jj a takhle to je každou noc na dvě až tři hodiny, prostě se chce bavit, asi bude mít ráda noční život po mě :grinning:
7. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
ahoj
tak nakonec ty kila mám stejné jako předtím, vážím se vždy ráno,takže dnes váha ukazovala 55.7kg takže opravdu +2kg od začátku těhu... není to moc málo?? nevadí to mimi?????
jinak baru, to je děs,snad bude brzy v pořádku,ale možná by opravdu bylo lepší,aby si ho tam nechali aby nenakazil ještě i vás...
já dnes pracovní den,teď jsem doprala alespoň 1 pračku prádla z výletu a pověsila a zítra budu pokračovat..
dnes už půjdu jen s pesanem ven na procházku,ale tak na hodinku a pak si sednu k tv...
už se mi nic nechce...
všem vám přeji pěkný večer..
d>
7. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
holky to ja vim ze by to bylo lepsi kdyby si ho tam nechali ale oni ho pustili domu stim ze je uz velkej a muze to zvladnout doma,a ze mam tomika sem rikala hned tak sem jen musela koupit takovou dezinfekci a to je vse.
7. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
@baradisk tý jo, nevim proč ho tam radši nenechali, ale je to chudáček, zase takhle trpět, ach jo
7. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.