• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
pokusim se vam vyfotit ty vsechny zpravy od nedele co kazdy den doktori pisou,ja uz sem z nich debil.ale ted jdu koupat tak az budu mit chvilku tak se pokusim ju
7. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
@yes79 :grinning: :grinning: super zaběr :grinning:
7. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
@baradisk holka vy asi nebudete mít nikdy klid :fearful:
7. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
@baradisk to se teda divím,že ti kluka dali domů,většinou přeci nechávají s tímhle v nemocnici a kór,když má ještě k tomu něco-horečky!!
7. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@yes79 :grinning: :grinning: :grinning: tak to je super fotka-ikdyž neměla bys ji moc ukazovat pro případné ženichy,aby se nelekli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@monika71 tak Filip se k jménu super hodí :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
@dadous Copak vy jste dneska s Nikčou dělaly?
7. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jaru jak vy v poradně? :confused:
7. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@marhulinka to máš asi pravdu, ale doufám, že než se vdá, tak se ta fotka nějakým zázrakem ztratí :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@jaru30 tak co Matýsek?
7. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@yes79 :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem si myslela,že se nějaké fotky ztratí a nějakým záhadným způsobem se pak na nějaké rodinné oslavě před mou svatbou objevily :sweat_smile: :fearful: No ale taky jsem se vdala :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@marhulinka no vidíš a jak se říká "sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo" :grinning:
7. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
@yes79 nojo všichni se smáli...to je fakt,jen já teda nejdřív moc nee :grinning:
7. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
však to tak bývá, všichni okolo se baví, jen ten dotyčný chvíli ne :slight_smile:
7. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
A co Martinka? Jak se konečně trochu ochladilo,že večer je příjemně,tak Kuba hnedka líp spí :slight_smile:
7. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj, odsávám a tak jsem tu :slight_smile: Ono to má vlastně něco do sebe. Takhle se nemusim cejtit blbě, že vysedávám u PC, protože přece odsávám a to že u toho stíhám i modrýho koníka, to je jenom dobře :grinning:

@monika71 k vašemu příjmení se báječně hodí Jakub, Adam i Filip. Prostě krátké a dobře vyslovitelné jméno, který parádně pasuje k delšímu příjmení. No prostě jména bez "á", takže Lukáááše nebrat :wink:

@marhulinka dorazili jsme tam a bylo tam milion lidí, takže jsem to otočila a půjdeme zejtra. To tam bejvá prázdno :slight_smile:

@yes79 U nás se má Matýsek jako prasátko v žitě :grinning:
Jen ty babičky a tetičky...ty nám ho rozmazlujou. Například ho učí na chování při usínání (dokážou ho houpat i 2 hodiny!!!!!!!) a před tím nás všichni naši kamarádi s děckama varujou. Že se to rychle naučí a pak neusne jinak, což bude pro nás časem pěknej záhul. A fakt že jo, dneska už to na mě Matýsek zkoušel :confused: Jak jsem ho položila do postýlky, spustil řev....Takže se mi to babičkovství přestává líbit :grinning:

JO a bacha holky, dneska poprvý mi došlo, že jsem máma a zjistila jsem, že ten poklad milujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: končně to došlo i mě!!!! :grinning: ale že to trvalo!!!
Jo a četla jsem parádní článek tady na koníkovi, najdu a zkopčim ho sem. To jsem si pobrečela!!! :slight_smile:
7. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
Tady to je: moc pěkný :dizzy_face:

Děti jsou jako papíroví draci. Celý život se snažíte je odlepit od země. Běháte za nimi, až jste oba zadýchaní - spadnou - přidáte delší ocas - narazí do střechy - vyspravíte je. Záplatujete a konejšíte, upravujete a učíte. Díváte se, jak je nadzvedává vítr a ujišťujete je, že jednoho krásného dne budou létat. Nakonec se vznesou, ale potřebují delší provázek, takže je pořád popouštíte. S každým otočením klubka šňůrky jde smutek ruku v ruce s radostí, protože drak se vzdálí a vy víte, že nepotrvá dlouho a to krásné stvoření přetrhne životadárný spoj, který vás k sobě vzájemně poutá, a vznese se tak, jak se má vznášet - volně a samo.

Teprve pak pochopíte, že jste svůj úkol splnili.

Erma Bombecková
7. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@jaru30 já odsávala většinou u telky a k tomu nějakou mňaminu :grinning:
Tak se těším na zítřejší zprávičky :dizzy_face: My jdeme do poradny teď v pondělí a bude další očkováníčko...Jsem zvědavá na váhu :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@jaru30 gratuluji MAMINKO :slight_smile:
Jj tohle znám,četla jsem od ní pár knížek,píše krásně :wink:
7. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
Všem krásnou dobrou noc a sladké sny :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@marhulinka odhlasovano :grinning: :grinning: :grinning:
@jaru30 jj dik za radu, ale jsem tam kde sem byla nevím si vybrat :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
taky vylezu na postel, sem nejak utahaná, tak dobrou noc a pekný sny :wink:
7. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@monika71 v tom případě Filip :slight_smile:
7. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
holky tak vam sem dam ty papiry od lekaru a pak to smaznu
7. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@marhulinka marhu to sem si myslela taky ze ho tam nechaj.
7. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
jdu od pc sem nervni jak pes,kouse se to,tak tam naky mate a zbytek zitra tak ahoj
7. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
Hezké ránečko...

@monika71 děkujeme :wink:
8. črc 2010 v 07:31  • Odpověz
@jaru30 vy dneska pořiďte v poradně :wink:
8. črc 2010 v 07:31  • Odpověz
ahoj vsem,to zas bude dnes vedro ach jooooooo :unamused: :unamused:
8. črc 2010 v 07:53  • Odpověz
Taaaaak a před čtyřmi měsíci jsem teď ještě jednou zatlačila a Kubínek byl na světě :wink:
8. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
@marhulinka ty blaho to tak leti,to neni ani mozny
8. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
@baradisk letí to šíleně,ale to uvidíš u Tomáška sama :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.