• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@marhulinka no ja uz to vidim,v sobotu mu bude mesic.kamil zas jede s tim lukasem na tu injekci a dnes budou vysledky s ty stolice.tak sem zvedava,holky jestli ste si to uz precetli tak ja to smaznu ,nechci aby to cetl kazdej jo
8. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
Tak copak dneska všechny máte v plánu? Venku bude opět teplíčko..my odpolko jedeme na oslavu,tak teď dělám pomazánky,jednu už mám hotovou a ještě mě čeká jedna...pak patlámo patlámo na chlebíčky :grinning:
8. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
ahooooj,
jsem tu.....uspávám hada a druhou rukou odsávám a píšu :grinning:
Do poradny jdeme až v jednu, naštěstí to mám za barákem, takže nemusim v tom vedru nikam daleko....
Potřebovala bych si ale dojít do města prp fotky (vyvolávala jsem po 10 letech, tak jsem na to zvědavá), ale nejsem sebevrah. V tomhle horku s Matesem nejdu. Pošleme tam přítele..... :grinning:
8. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
@marhulinka víš co mě marhu napadlo? ty fotky od profíka nemusíš scanovat. Vyfoť je svým foťákem :slight_smile: takhle jsem to dělala se snímkama z ultrazvuků :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
@jaru30 No tos vymyslela dobře!! Jen hezky vyšlete přítele!!! Ty jo po 10ti letech a kolik jich bude?? :grinning: :sweat_smile:
Nojo to by šlo,ale já nemám tak dobrý foťák,tohle by mi asi moc nevyfotil :frowning2: Chceme kupovat nový,páč tenhle jako na potvoru začíná zlobit-vůbec mi nejde přibližovat,fotky jsou pak rozmazané...tak si nadělíme nový,chtěla bych k Vánocům,tak uvidíme,jak to tenhle vydrží :grinning:
8. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
Jdu to zkusit...
8. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@marhulinka Zatim jen pár, vyvolávám je pouze kvůli Matýskovi, jinak bych to neřešila a dál nechávala jen v počítači. Jenže tenkrát se nám podělal a o spoustu fotek jsem přišla. Nemůžu riskovat, že bych přišla i o toho našeho potomka :slight_smile: To jsou cenný fotky, protože to už se nebude opakovat. Když přijdu o fotky z výletů, tak mi to až tak nevadí, protože se tam člověk může kdykoliv vrátit.
Fotky z celýho počítače vyvolat ani nemůžu, protože jich mám přes 4000 :grinning:

A jakej chcete foťák? malej kompakt? nebo už zrcadlovku? kolik do něj chcete investovat?
8. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@jaru30 :frowning2: tak mi to nejde...takhle z blízka mi to nevezme a jinak není nic vidět...
My třeba chtěli o víkendu vyfotit vlaštovičku,jak sedí na šňůře u stanu a zaboha jsem to nepřiblížila,prostě čáry všude...
No s investicema se ještě uvidí,chceme si ho nadělit pod stromeček-ikdyž to možná bude dřív,jak tak na to koukám...tam musíme šetřit :grinning: Jinak určo od Nikonu a asi kompakt.
Joo taky nechávám postupně teď fotky vyvolávat,protože ty s Kubíčkem jsou vzácné...taky se nám stalo,že jsme o spoustu fotečk v pc přišly :frowning2:
8. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@marhulinka to je škodaaaa :pensive: Nikon chválím! dobrá volba! :slight_smile: Jinak jestli máte trochu naspořeno a víš že budete fotit hodně, vyplatí se pořídit si zrcadlovku. Fakt. Ty fotky se nedají srovnat :slight_smile: Přeci jen je to památka na celej život :dizzy_face:
8. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@jaru30 taky jsem chtěla zrcadlovku,ale jaký to je pořád se s tím tahat? Já měla půjčený foťák a pořád jsem nevěděla kam s ním :grinning:
8. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
@marhulinka no blbý...je to další zavazadlo, který musíš hlídat, ale to si zvykneš :slight_smile: Ty fotky ti to vynahradí a ještě ráda se s tou zrcadlovkou budeš tahat :grinning: (i když jí myslim, že jí ve finále stejně bude nosit manža).
Ale fotky jsou z ní jako víno :dizzy_face:
8. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
Zkouška bazénku na sucho :grinning:
8. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@jaru30 no ty naše fotky jsou horší a horší!! A to nám ten hajzl foťák začal takhle dělat právě,když nám zkonžila záručka!!! To nasere
8. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: joo a u té první fotky se manža pořád řebil,až pak jsem viděla čemu...tssss
8. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
ježiši a teď teda když to vidím,tak já mu tu vodu nejspíš pak vycákám až tam vlezu :grinning:
8. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
@marhulinka jooo, to tak bejvá. Taky už se mi to stalo, většinou do tejdne po záruce to jde do háje :sweat_smile:
Hele, ten bazén je boží!!! Včera jsem ho tu viděla u některé z holčin, v albu. Říkala jsem si, že je parádně duhovej :slight_smile:
To bude čvachtáníčko...to bude rochňáníčko :grinning:
8. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
@marhulinka myslíš těm ztopořeným vlasům? :grinning:
8. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@jaru30 nojo těm vlasům...ještě,že jsem je neměla rozpuštěné :grinning:
Je supeeeer jsem ráda,že se tam vlezeme všichni :grinning:
8. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Nejvíc se to líbilo pejsanovi,v tu ránu byl uvnitř a pak si ještě došel pro hračku...nechtěl pak vůbec z něho ven :grinning: To bude ale koukat,až tam hupsne a bude tam voda :grinning: :sweat_smile:
8. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
Čekám,kdy se probudí Kuba....už dvě hodinky chrupká :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@marhulinka u nás už je asi probuzeno :confounded: to tomu spánku moc nedal. No jo, už nabírá k řevu
8. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
@jaru30 :grinning: :grinning: My jsme ještě zalomený,ale taky to čekám každou chvilenkou...
8. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky.... přeju hezky den..... tak nějak nic necítím od ponděli... jen mě jakoby ztěžklo vnitřně bříško... já chci pohyby :( chytám nerva..
8. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz

@sarik1
Ahoj sariku, ještě vydrž, pak si toho užiješ až až. Já taky bláznila a pak to přišlo...někdy ke konci 20tt a ted kopou a melou se jak blázen.
8. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahoj děvčátka :wink:
8. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
bara čtu o tve salomonele (lukášově) - prý je dobrý umývat v myčce na nejvyšší teplotu nádobí...to ti teda nezávidím!
8. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
marhu tak kám mám mému favoritovi kubulovi poslat hlas,no???
8. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
no a co veru? má potvrzené těhu,ne??
8. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
ahoj
tady je dnes pěkné vedro, byla jsem teď s pesanem přes hodinu venku, te´d právě obědvám a peru ještě 2 rpačky z Krkonoš a pak půjdeme asi zase ven k rybníkům,ať alespoň pejsek se vykoupe...
dopolko bylo pracovní a ješště mě něco čeká..
marhu bazének je super a určitě se bude Kubajzovi líbit..
a možná i pejskovi.
sarik, neplaš, máš tam 2 mimi,tak nemají tolik místa a ty pohyby tolik necítíš..
já tam mám jen 1 a stejně nic, ale čekám že během týdne už to snad taky začne..
dnes jsem potkala známou, je podruhé těhotná,tentokrát přirozeně a termín má o 3 týdny dýl jak já a už i bříško má větší,..... takže taky jen čekám,kdy se to trošku hejbne..
pěkné odpolko, večer nakouknu..
d,
8. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen na chvilku pozdravit. Nějak už začínám být nervní, na ten UZ jsme objednaní až na 26.7. Doufám, že Vám mimísci krásně rostou a užíváte si krásného počasí, já jsem pořád zalezlá doma, protože jak vylezu na sluníčko dělá se šoufl . . .
8. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.