• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@danda78 Ahojda, díky.... víš asi před 14 dny sem měla pravidelně večer takové bublinky v bříšku.... ale ted to ustalo tak právě to mě děsi...... no počkáme si na UZ
8. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
sarik to už máš za pár ne?? ten další utz?? já jdu taky až 19.7. a to uvidím mimi skoro po měsíci..
neboj, bude to dobré, teď už nemá kam zmizet..taky jsem měla strach, jak jsem měla tu střevní virózu,a přítel mi s ledovým klidem říká: to by jsi asi poznala,kdyby jsi ze sebe vypudila něco co má už 20cm ne???
vtipálek...
8. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
no já mám v ponděli poradnu a v úterý UZ, ale řekla bych že i v poradně mě uděla takovej blezkovej UZ jako posledně..
8. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoooooj,
tak jsme zpět. Jsem se vyndala. Dneska má doktorka poradnu pro zdravé děti, je to tam všude napsaný a stejně se tam v čekárně objevili náký nemocní "inteligenti" :angry: :angry: :angry: to bych jim tu hubu nafackovala. Tak snad nás a ty další miminka nenakazili :angry:
Jinak v měsíci Matýsek měří 56 cm, doktorka říkala, že je oproti jiným miminkům dloooouhatánskej a jednou bude čahoun po tatínkovi :grinning: tak sláva! jsem na ty vysoký chlapy ujetá :grinning:

Jinak bacha, jsem děravá hlava, zapomněla jsem cestou do krámu odsáté mlíčko a tak se nedalo nic dělat, než kojit na veřejnosti!!!! A šlo to!!!! :sweat_smile: Moje poprvé... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@danda78 @sarik1 nebojte, pořádné pohyby teprve budou. Třeba já je cejtila pořádně až po 20 tejdnu :slight_smile:

@vveru nebooooj, všechno bude ok. Tak ať to rychle uteče!!!
8. črc 2010 v 16:30  • Odpověz
tak takhle se řeší ty holčičí věci, když je táta v práci :grinning:
8. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@yes79 špičkový fotky :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@jaru30 děkuju, sice kvalita nic moc, jelikož je to focený mobilem, ale to je fuk :grinning:
8. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem večer zase sedla na kolo, ujeli jsme asi 34km, hodně jich tedy bylo naštěstí z kopce, hlavně ke konci přijeli jsme v půl desátý a dneska jsem jak přejetá tankem
:grinning:
9. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
je yes to je boží, to je fakt jak když klábosíte :grinning:
9. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
sari neboj bud v klídku a nestresuj prcouše...
9. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
u mě mrcha pořád nic, tak ji aspon na tom kole proženu a třeba si to rozmyslí :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
teda marhu dneska nikde jooo???to je nějaké divné :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojky všem :dizzy_face:
9. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@sophiejane Já musela do nemocnice,tak jsem tu až teď...
9. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
@sarik1 Buď v klídku...ze začátku jsou ty pohyby dost nepravidelné...je normální,když teď klidně dva tři dny nic cítit nebudeš!!! Neboj!!! Ještě ráda pak budeš vzpomínat,až ti budou uštědřovat pořádné kopance :grinning:

@vveru ty se o sebe teď hezky starej-nebo spíš někdo o tebe :grinning: Užívej si to...ono to uteče a uvidíš ten poklad co se ukrývá v bříšku :dizzy_face:
9. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@sophiejane tak odkaz jsem ti poslala do IP a za hlásek moooooc děkujeme :dizzy_face:

@jaru30 a vy máte takhle poradnu,že můžeš přijít,kdy chceš? Nás doktorka právě přímo objednává,takže my vždycky přijdeme a nikdo tam není :wink: Jen se vždy s maminkama střídáme,takže super :dizzy_face:
No vy jste teda čahouni!!!!
9. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
@yes79 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: téééééda to se povedlo krása,hmmmmm a u nás je to naopak-tady se řeší chlapský věci a mě vždycky vyhání :frowning2: :frowning2:
9. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
@sophiejane tywago já si na kolo nesednu ještě asi tak rok,jak to tak pozoruju :angry: A to jsem chtěla od září začít chodit cvičit a nebudu moct asi ani to :angry: Už mě to vážně seránkuje
9. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
@sophiejane tak šupky šupky,ať se brzo mrška ukáže a můžeš vybírat dovčů!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaach
9. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
marhu ahoj a jak to s tebou vypadá, už se ti to "dole" zlepšuje nějak výrazněji? :wink:
9. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@marhulinka No jasný, kdy chceme. Já jsem na jednu stranu i ráda, protože s mrňousem neumim přijít včas. Když už to vypadá, že konečně půjdeme, tak si mi vždycky buď pozvrací, nebo brutálně nastřílí do plínky, nebo se stane cokoliv jiného :pensive: Nějak to nezvládám načasovat :unamused: A zrovna já, která si tak potrpí na přesnost. Tak mě to pěkně štve :grinning:
A co říkali v nemocnici?
9. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@sophiejane no nějak výrazněji se mi to dole zase podělalo :frowning2: :angry: Nemít tady Kubu a manžu,tak si to jdu už asi hodit...

@jaru30 :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem na přesnost,naštěstí nám to zatím vychází,ikdyž někdy je to teda honička,Kuba si zase většinou předtím než vyrážíme dopřává kozenku a jako naschvál tahá přehnaně dlouho :grinning: :sweat_smile: Jak když to dělá schválně :grinning:
9. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz
@marhulinka co se děje tam dole??? :confused: :confused: :confused:
9. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
@jaru30 supeeeeeeer videjko!!! Matýskovi to jde,bude to pěkný čiloušek,pěkně vrtí totiž prdelkou a nožkama!!! Jooo hlava je těžká :grinning:
9. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
@marhulinka čiloušek? Marhu, nemaluj čerta na zeď :sweat_smile: jen ať je pěkně v klídku :grinning:
9. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
marhu to je děs teda ti tě fakt zmasakrovali...to ti absolutně nezávidím
9. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
@jaru30 zase jsem začala krvácet a teda bolí mě to pekelně :frowning2: Dokymu se to moc nelíbí,chtěl by se tam příští týden na to juknout... :frowning2:
9. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
@jaru30 no my teda nějak čmucháme,že Kuba je pěkný hyperaktivec,to mě teda čeká ještě pošušňáčíkování :grinning: :grinning: On je absolutně k neutahání!! Včera byl večer tak čilej,že jsem ho uspávala pomalu čtyři hodiny :fearful:
9. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
Navíc ta druhá dírka je na tom obdobně...už nám to nejde vůbec :frowning2: Ale to mám dohodnuté,že jakmile přestanu kojit,tak to s dokym vyřešíme
9. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
@marhulinka a sakra :frowning2: tak to je mi tě líto!!!! To je každé odběhnutí na wc asi druhej porod, co? :confounded: a doktor by se chtěl jen juknout, nebo tam i něco tvořit? :confused:
9. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.