• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 no právěže na wc je to docela v poho-švestkové kompůtky a laktuloza to jistí,ale prostě se to ne a ne zahojit.
Mám to tam na dotek-což teda druhý porod byl :stuck_out_tongue_closed_eyes: -né úplně o.k.,doky říkal,že to tam,kde to mám šité,my to nejspíš prostě pořád praská,takže by to tam chtělo něco poupravit :frowning2: Takže jespíš to nebude jen jukačka...a každopádně rozhodně ne celková narkózka,takže jsem zvědavá,co se mnou provede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
brrr marhu ty jsi chudák...
9. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
holky a kde je dad? nějak to tu flaka:slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@sophiejane holky jsou určitě venku u bazénku :grinning:
@sophiejane no vyloženě mě to už se.e...nemůžu mít nic normálně...ale pak se vždycky podívám na Kubíčka a řeknu si,že za něj to všechno stálo :slight_smile: Spíš se pak bojím té plastiky :frowning2: doky říkal,že budu muset být několik dní v nemocnici...
9. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
@marhulinka úplně se mi ježí chlupy :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad ti to aspoň důkladně umrtví!!!! A doufám, že pak už budeš mít konečně klídek!! teda, fakt tě zmasakrovali hrozně :angry: :angry: :angry: ještě že u druhého budeš už mít císaře. Škoda, že ti to nevyšlo i u kubíčka. :angry: Císař neni tak hroznej, jizva bolela jen ty první dny a teď už je to ok-
9. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
@jaru30 věříme,že ok to pak vše bude....to by mě jináč kleplo.
9. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
to jo ten císař je v tomhle fakt výhoda...
9. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@sophiejane výhoda,že dirka zůstane tak jak má :grinning: :grinning: včera jsme si dělali s manžou srandu,že mě by ani nemohla zarůst pavučinou,páč pavouk by tam nevlez :grinning: :grinning: nic jiného nezbývá než si to odlehčit humorem
9. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
@marhulinka ahojda,prosimte co to ctu???ja uz myslela ze to mas ok!!marhu musim se zeptat meli jste uz sex???boze ja te tak lituju to musi bejt hruza!!
9. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@jaru30 ahoj jaru,Mates ma 56cm???a kolik vazi????to je dost dlouhej vid???ja sem zvedava kolik ma tomik a kolik ma kg??jdu v pondeli na mesicni!!
9. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
Tak Kuba usnul,snad mu to vydrží v tom kraválu co tady je...brzo na ty přistěhovalce vlítnu a uviděj to čóro!!
9. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
Copak jste všechny dělaly?? Dad koukej se alespoň večer ozvat,jak se vám daří :slight_smile:
9. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
@baradisk no nevím,jestli se tomu dá říkat sex,ale museli jsme už od osmého týdne :slight_smile:
My jdeme taky v pondělí do poradny a na očkování...v tom vedru to bude šílený!!!
9. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky, já chcípu vedrem a je mě líto těch miminek... já jako dospěla v těch teplech nemůžu usnout natož ti malí miminka.... snad se ochladí já ted baštím salát a jdu si dát nohy na trnoš a studenou sprchu....
9. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@sarik1 jo to usínání je teď docela děsný...Kuba nemůže vůbec zabrat...usnul teď byl vzhůru,tak dostal cucnout čajíku a chvíli jsem ho chovala a zase usnul...snad mu to vydrží
9. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
hojda, ja nevím, ty naší pipce asi fakt začínaj rust zuby :confused: je v klidu a nejdnou během vteřiny řev jako blazen, věčně narvany ruce v papule a slinta jak slimak :fearful:
9. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@dadous my taky šíleně slintáme,řekla bych,že tak dva dny už spíš i odkapáváme :grinning: ruce věčně v puse a to většinou za řevu-ikdyž dneska to jde,včera večer to bylo šílený!!! Jsme uspávali 4hodiny a já myslela,že mu ty zuby snad vážně rašej...ale dneska zase klid,tak asi prdky
9. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
@marhulinka no nikča jede vkočarku, kouka a chechta se a najednou šílenej rachot :angry: tak jsem teda koupila ten gel co se dava když rostou zuby a uvidíme :confused:
9. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@dadous aha tak to se jí něco nelíbí,že by žuby :grinning:
9. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
:grinning: že by to byl tygl :grinning: no asi jo , pže mě nic jinyho nenapada, sere jak amina a baští ted snad po dvou hodinach :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
@dadous tak to já se modlím,aby Kubovi žuby nerostly,páč to bych byla asi bez bradavek :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
@marhulinka hele v srpnu mi končí mateřska, až pujdu žadat o rodičak tak nevíš jestli potřebuju nějaky papíry sebou?
9. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
@dadous mě přišel papír teď od účetní,že mi bude končit mateřská,pak mám ještě vybrat dovolenou a pak nástup na rodičák...nic s sebou nepotřebuješ,jen rodný list a občanku :wink:
9. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
nooo to budem mít hooodně dovoleny vid :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
@dadous ty wago mám vybírat 25,5dne dovolené :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
kolik mate dní dovoleny v praci? to bys měla mít víc dní ne? taky marodíš od července?
9. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
@marhulinka a jinak teda ja nebudu nic vybírat, skončí mi mateřska a hned nastup na rodičak a dovču mi proplatěj :confused:
9. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
V práci máme 5týdnů dovolené já jsem doma od konce června 09
9. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
@marhulinka :confused: no tak to bys měla mít víc ne? za letošek 25 a za lonskej se to nějak kratí ale za ten pulrok by to taky nějakej den mělo hodit, teda jestli sis ji nevybrala už loni
9. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
@dadous nene já právě už dovču loni vybírala...měla jsem ji v červnu :grinning: :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.