• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
dobre rano vsem,krasny vikend vam preju a neupecte se.Jo A DNES JE TOMIKOVI UZ MESIC :grinning: :grinning: :grinning: TO LETI.
10. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj
všem přeji krásný sluníčkový víkend..
my byli dnes na zahradě u babičky na obědě a pak jsme jeli vykoupat pejska do rybníku.....
teď doma odpočíváme a lenošíme, večer mám schůzku s účetní a pak jdu do práce,tak bude veselo...
včera večer jsem tam nakonec taky šla, holčině co tam měla být bylo špatně,tak jsem to vzala za ni, byla jsem tam od 19-0.00 ale dalo se to,jen mě bolely nohy,když jsem přišla domů...
mimi se pořád nehlásí, začínám být trošku nervózní, už jsme v 20tt,ale snad se do kontroly umoudří a dá o sobě vědět....
přeji krásný víkend, zítra se možná ještě ukážu,ale až večer...
jdu vás dočíst...
d.
10. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
@baradisk gratuluji k měsíčninám:slight_smile:

@danda78 ty už koukej odpočívat :dizzy_face:
10. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
My dneska na chaloupku nedorazili :frowning2: ještě v noci jsme jeli do nemocnice...takže už mám zákrok za sebou,byla to strašná rychlovka-vyšetření,svolávání týmu a šupem na sál...ale všichni byli moooc fajn. Všechno mě teda strašně bolí,nechci si brát nic na bolest,radši to vydržím kvůli tomu kojeníčku....ale byl to mazec. Jsem ráda,že to mám za sebou a doufám,že tahle "část" už bude o.k. Naštěstí tam byl můj "oblíbený" doky,moc mi psychicky pomohl,bála jsem se,abych nepřišla o mlíčko...no zatím stále je,snad to vydrží...Jen teda ukecat je,abych mohla domů mi dalo strašně moc práce-ale pomohlo citové vydírání a slzy...takže mě má na starost a na svědomí manža :grinning: a v pondělí se musím přijít ukázat.
10. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
Dobrou noc
10. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
@marhulinka no neke, to byl teda fofr :sweat_smile: hlavně že už budeš mít klid, tuk tuk tuk :dizzy_face:
10. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@dadous to doufám,nebo mě šlehne!!
@dadous ještě,že to byla taková rychlost,jinak bych si to rozmyslela a utekla :unamused:
@dadous ono to bylo tím,jak se ve mě doky v pá pohrabal...
10. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
@marhulinka no ted už to snad udělali pořadně a budeš mít klid :dizzy_face:
10. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
hazím jedno foto, jak ma nikča vypaleny ty přiblbly řemínky :angry: a to ji nevystavuju na sluníčko :fearful:
10. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@marhulinka ahoj jezis a co ti delali???no hlavne ze to mas za sebou a bude vse v poradku,ja bych tu doktorku co te sila tak bych ji ted zasila jaaaaaaaaaa ale poradne a natrvalo krava jedna :angry: :angry: :angry:
11. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
ahooooj,

@marhulinka :confused: :confused: :confused: A co ti dělali? a jak to že to bylo tak narychlo? co bylo za problém?
chudinko naše malá :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že už to máš za sebou. Ono je to někdy lepší, když to vezme takovej fofr. Vem si kdyby ti řekli, že máš přijít třeba za tejden. Tak ten tejen budeš hotová, vynervovaná, budeš na to myslet od rána do večera. Takhle si de facto ani neměla pořádně čas se tou chystanou operací stresovat.
Každopádně držim palce, ať už to nezlobí!!!!!!!!!! :slight_smile:

@baradisk bodejť, vezmeme si šitíčko a počkáme si na ní :grinning:

@danda78 nebooooj, určitě se brzy ozve. Zvlášť jestli jsi prvorodička..ty to cejtí pozdějc :slight_smile: Aspoň to všude píšou :sweat_smile:

Dneska jsem jak praštěná palicí. Vstávali jsme ve 4:15 a od té doby Mates nezamhouřil oko a pobrekává, ufffff :confounded: Normálně smekám před holčinama, co maj dvojčata. Mě bohatě stačí to jedno :grinning: Ještě že jsem se při ET nedala ukecat ke dvěma :wink: :grinning:

Tak hezkou neděličku přeju!
11. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky padám vederem na tlamu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude hůř...odpo se jedeme plesknout někam k rybníku...
11. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
Všem hezkou neděličku...pojedeme za chvíli k rodičům,abych mohla lenošit :dizzy_face: Doma se to nedá :grinning:
Doktorku bych taky zašila,na tu si počkám,až jak dopadne to s tou mojí druhou dírkou :grinning: :sweat_smile:
Takže doktor mi to tam poupravil,bylo nové šití,protože tamto jsem neměla o.k.,bylo to prý spíš zalátané,špatně dané k sobě,proto bylo špatné hojení a krvácení...Já v pátek v noci/asi jak se ve mě i dr pohrabal/ najednou ucítila rupnutí,když jsem si sedala na bobek a pak najednou krev po nohách....takže jsme museli vzbudit Kubulku a vyrazit...manža chtěl volat sanitku,ale já ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme to za rohem...No a tak pak to byla už rychlovka...takže mám 6nových stehů :slight_smile: Ale doky si dal určitě záležet :dizzy_face:
11. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
Užijte si teplíčko a šetřete se :dizzy_face:
11. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
no tě pic....
11. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
oni jak asi po tom porodu spěchal tak to pěkně zmrvili :angry: my už měli včera odpo doma 28st obávám se, že trhneme i víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
chtěli jsme s kocourem dnes na kastraci ale nějak ho v tom vedru nechci trápit :unamused:
11. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, přežijte to vedro. Jen jak jste tu řešili váhu a výšku dětiček, tak Martinka měla na 7 týdnech měla 5,39 kg a měřila 62 cm. :sunglasses:
11. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@yes79 no tak vida, to bude taky dloooouháááááá slečna :slight_smile: třeba jednou modelka :slight_smile:
11. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@marhulinka no brrrrr, úplně si to představuju běhá mi mráz po zádech i v tomhle vedru :confounded:
Já si tuhle tady dřepla a taky jsem měla takovej blbej pocit, že mi v břiše něco ruplo, ale nic se nedělo, tak jsem se na to vyflákla :slight_smile:
A co s tou druhou dirkou? :wink: s tou nic dělat nebudou?
11. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky, teda to je vedro co, je to děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky chtěla jsem se zeptat, jak jste to měli na začátku těhu??? Mě už ustávají ty bolesti prsou a cítím trošku podbříšek a dneska jsem měla ráno trošku průjma, tak mám strach. A kdy Vám začalo růst bříško??? U mě je to přeci jen ještě asi brzo, ale mám ho děsně nafouklý, hlavně ten můj špíček :confused:
Jinak posílám pusinku Kubíkovi, Matýskovi, Tomíkovi, Martince, Leušce, Nikolce . . . doufám, že jsem na někoho nezapoměla!
11. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
@vveru Ahoooj Vveru :slight_smile:
mě prsa přestaly bolet po pár dnech do testění, i břicho :slight_smile: Nic mi nebylo, až mi to bylo podetřelý. Holky si možná ještě vzpomenou, jak jsem tu tenkrát plašila, že je určtě něco špatně :grinning: A nebylo. Takže klid, všechno je v nejlepším pořádku :dizzy_face:
Břicho jsem měla nafouklý už od začátku, už od stimulky, takže třeba v 7. tejdnu už jsem měla buch jak v pátým měsíci :grinning: Se podívej.....
11. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
@jaru30 Jaruško děkuju moc za odpověď, jak se nic neděje tak začínám plašit. Na té fotce jsi fakt kočka :slight_smile: a bříško moc hezké :wink:
11. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
Jdu nakouknout...byli jsme u rodičů na obídku,abych nemusela lítat kolem plotny,tak jsme seděli na balkóně a pohodička....Kubínek dost spinuškal :dizzy_face:

@sophiejane doma máme 27-30stupňů podle toho v jaké místnosti,takže chuťovčička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě tohle počasí neba

@yes79 tééééda to bude modelka,taaaaakhle dlouháááá :dizzy_face:

@jaru30 s tou druhou dírkou to vypadá na tu plastiku,tak uvidíme,musím se teď nechat zkontrolovat,jen co mi bude trochu fajn,protože se mi zdá,že tam je zase nějaká změna-už to nejde vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@vveru taky jsem byla od začátku s bříškem,jako Jaru :grinning: Pocity různé...většinou mě pak jen pobolíval podbřišek,jinak jsem byla úplně v cajku-jo a já teda měla od samého začátku na celých pět měsíců zácpu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
vveru neboj to určitě ještě všechno příjde, a já teda takové bříško jako jaru v 7tt nemám ani ve 20tt, takže neplaš, ty máš na všechno ještě čas..
byli jsme u tchyňky na obídku a na zahrádce, pak vykoupat pesana a teďtady přítel i pes spí, já v tom vedru nějak nemůžu,tak alespoň dnes lenoším...
večer budeme koukat na finále fotbalu..
tak pěkný zbytek neděle všem...
d.
11. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
@danda78 @vveru no jasný, každá to má jinak :slight_smile: některá nemá žádné bříško a neni poznat, že je těhulka...jiná má už na začátku břichouna. Neni důvod k obavám :grinning:
Vveru, třeba budeš mít celé těhu naprosto v pohodě :slight_smile: Kdybych neviděla fotky z utz a jak mi roste bříško, tak bych ani nevěděla, že jsem těhu :grinning: nic, žádné potíže, žádné nevolnosti...pro mě bylo tohle těhu nejkrásnějším obdobím v životě a jen těžko jsem se smiřovala s tím, že už skončilo :pensive: :sweat_smile:
11. črc 2010 v 17:56  • Odpověz
Holky já už snad chci raději podzim,než tohle...
11. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
dobre ranko,ja uz sem s Tomikem od pul 6 vzhuru a je uz ted strasny teplo,to bude zas den fuj.uz at se ochladi aspon me by stacilo ted tak 23stupnu.
12. črc 2010 v 06:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.