• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Sohpie však jsem říkala,že se už pěkně pronese...a to ještě nemá moc!! S námi co tam byli dětičky stejně staré,tak měli i 5,20kg :fearful: :fearful:
22. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Takže jsem si spočítala kolik že to tahám kilíček do schodů,když jdu s Kubíkem i s pejsanem ven...nesu tašku s dekou,ta taky něco váží...plus 3,20kg pes a 4,60kg Kuba :grinning: :grinning: Tywago já budu svalovec :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jaru mrkvičku si dávej třeba i strouhanou!!! Mám ji na dnešek udělanou-dětičky jsou pak i krásně sněďoučký :wink:
Celer bych asi nejedla ani tak...já prostě rizoto dělám teď bez zeleninky a dávám si k tomu kompoty :wink:
Jinak já v těhu se cpala čerstvoučkým pečivem a Kuba to jediné nesnese-ani tři dny staré pečivo...takže co se v těhu jí...a pak při kóju to nevadí...u mě to neplatí :grinning:

Kach pořiď na kontrole,těším se na zprávičky :dizzy_face:

Moni jen se kochej a vybírej,co pak pořídíte drobečkovi :dizzy_face:

Jinak s tím,že někdo musí udělat místečko nové generaci - to bylo to první co mě napadlo,když jsem se dozvěděla o tetě,nedávno i o dědovi...nevím proč,ale tohle mi jde na mysl pokaždé...brrrrrrrrr
22. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
Baru upřímnou soustrast :frowning2:
22. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Dneska je to tu smutný :frowning2:
U nás to je taky smutný,navíc já jsem plná zlosti a nejraději bych jistou osobu chytila i pod krkem-myslím,že to dlouho trvat nebude,protože už to dlouho nevydržíííííííím!!!!!!!!!!!
22. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
dekuju marhu,ja musim na chvili k vam ,ja chodim od niceho k nicemu.porad to nechapu porad jsme si vsichni rikali ze se stoho dostane nebo proste neco a ono to dopadlo takhle.a co u vas se deje marhu jestli se muzu zepat a nevadi to.
22. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
copak marhu?
22. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
necham ji udelat aspon krasne venec na pohreb,vic uz udelat nejde.ale toho pohrbu se desim uz ted.
22. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
a já tu holky sedím jak na trní a a si se seberu a vyrazím busem do prahy za mým drahým, cournu po obchudkach a přijdu na lepší myšlenky, stejně musím koupit něco tátovi na zítra k narozkám
22. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Aaale to je na dlouhé povídání....zlobí jedna z tet-nejraději bych ji plivla do obličeje a řekla svoje!! Raději ať se mi vyhýbá teď obloukem!!! Můj taťka se chudák už málem neudržel a o víkendu se mohl stát mord :angry: Zrovna prý v ruce měl sekeru a měl s to chutí ji použít...Dělá strašné zle,nechápu jak může patřit do naší rodiny-všichni jsou strašně hodní,citlivý-prostě mají srdce a ona?? Ona srdce nemá,nevím co jí tam uvnitř pumpuje,ale srdce to není...je strašně zlá a způsobuje jen bolest...ale já jí radím,že jestli se někomu kvůli ní stane-třeba jako mojí mamče,ona z ní měla už málem mrtvičku,tak ji normálně pohřbím za živa!!!
22. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
a jak to mas daleko do prahy sophi???kde vubec bydlis??
22. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Já chců taky do Prahééééé
22. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
a o co ji jako jde??,co to je za zloducha???proboha to je jak ta nestvura kamila mama fuj takovy lidi by meli zmizet s povrchu zemskyho.
22. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
kousíček, autem tak 20min, busem tak 40min...bydlím ve slaném, je to směrem na ruzyn
22. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
jdu se dát do kupy a frčím, tady dnes prostě dřepět nebudu :wink:
22. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
aha,tak si to uzij pa a dobre nakup
22. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Sophie pořiď :wink:
22. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
Bari ona je prostě strašlivě závistivá zlá ženská-myslím si,že to už hraničí s chorobou :angry:
Ona by nejraději všechny rozhádala-však když se vdala,tak rozhádala celou rodinu od manžela,že se ani doteď nestýkají!!!
Své vlastní děti jí jsou vcelku putna,bratránka zkazila-že ženský jsou mrchy a jdou jen po penězích-no tak si bratránek bydlí sám,opuštěný ve svých nějakých 35letech nebo kolik mu je. A sestřenka? Ta raději co nejdříve mohla,šla z domu!!
No a ona prostě nemůže překousnout,že mí rodiče jsou spolu pořád tak strašlivě šťastní-oni se totiž vůbec nehádají,je vidět,jak se mají rádi a jsou šťastní že mají děti takové jaké mají...však se pořád scházíme,v létě spolu na chaloupce trávíme spoustu času a ona to nemůže asi snést,že u ní to tak není-ikdyž si za to může sama. Ona totiž má bohužel chalupu přímo vedle mých rodičů a ještě tam není mezi nimi ani plot,který ovšem už brzičko bude :grinning: už se naši naštvali...
Ono jí jednou za čas rupne v kouli a přijde něco žvatlat...teď napadla moji mamku,že ona přenechala starání se o nemocnou sestru /jejich/ na ní,že ona to nechtěla-ona je v důchodu,moje mamča maká,za tetou jezdí,dělají ji nákupy,můj ta´tka ji vozil do nemocnice a taky mamča jezdí za vnoučkem...nemůže se rozkrájet...no a teta je v důchodu a sama se nabídla-teď jí to asi už obtěžuje!! Však to nemusí dělat,když nechce,jenže ona je vypočítavá...víme,proč se toho chopila...kvůli majetku,protože nemocná teta toho má dost....takže asi tak.
22. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
no tak tomu se neda nic rict,zla jedovata zenska to je ale to mame v rodine taky ,ale ji nikdo nesnasi a ani se sni nikdo nestyka protoze ona nikoho nema rada vlastne snad ani sebe samotnou,no to mozna jo ,a zavidi kazdymu ze ma tolik a tolik penez.a memu brachovi rekla ze videla Baru s nakym chlapem v aute Bara je ma svagrova a to vis ze prisel domu nasranej a byl tam cirkus a pritom bara v ty dobe udajne kdy mela bejt s chlapem byla s Nikym u doktora,takova je to svine.
22. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
A víte co řekla mé mamče?? To prostě nikomu hlava nebere!!!
Ona se mí mamči zeptala,no zeptala,prý pomalu ječela,proč jako za mnou pořád jezdí,co mi jako je!!! Chápete to?? Mamča jí řekla,že se mnou není nic,že jezdí přeci za vnoučkem!!! Ale že ona to v životě nepochopí,protože je zlá,bezcitná a sama se vnoučat díky své výchově v životě nedočká!!! No prostě kravka všech kravek!!!
Moje mamča kvůli ní strašlivě brečela,že ji rozeštvává s tetou,co je nemocná....ale ono se nakonec ukázalo,že je to i jinak!!! Ona jezdí tetu totiž psychicky deptat!!! Já bych jí nejraději zprerážela haksny,teta je vážně nemocná,má už jen 40kg,je slabá a ona jí ještě chodí otravovat!!! Teta totiž volala v týdnu mé mamče,strašně brečela,jestli by mohla přijet-a moje mamča šla dřív z práce a jela k ní...tam se to dozvěděla,že se tam ta kravka přiřítila hnedka v pondělí ráno a začala ječet,že naši jako tam chtějí postavit plot-na svém pozemku to si dovolují,co? Že moje mamka by se v životě o ni nestarala a takový žvásty...No ale teta jí opnovala,že naši rodiče se o ni starají vlastně celý život /ona je sama,bez dětí,bez chlapa/,naši ji vždy vozili celý život na chalupu,dělali opravy,nákupy...
22. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
Bari vždycky se někdo takovýhle najde....takovým lidem jedině naplivat do obličeje!!!!
22. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
jezis to je svine,marho omlouvam se ale ja to musela napsat.co ji je po tom kam tvoje mama jezdi????no ja uz bych ji jednu vrazila na mou povahu uz by ji mela.
22. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
nejak holky přestávám potřebovat pásek do kalhot :slight_smile: myslím že půjdu omrknout těhotenský džíny do HM a kdyžtak je v úterý po kontrole koupím a už se na to děěěsně těším, koupím si hned i těhušortky na léto :grinning: už jsem tam po tom koukala :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Sophie budeš krásná těhulka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
ale marhu ono ji to vse docvakne az bude potrebovat pomoc a kazdej ji posle do prdele tak pak mozna pochopi i kdyz takovyhle zlodusi asi ne,sophi no vidis ze kynes
22. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
no ja uz zas musim jit,uz to na me zas jde takova ta litost tak ahoj
22. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
Bari udělej si nějakou radost,ano?? Už kvůli Tomáškovi :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Já se taky loučím...jdu připravit oblečeníčko,pak nakrmím pejsana a Kubíka /pejsan teda nedostane kozenku,ten bude mít papu z misky :grinning: / a budeme čekat na taťku a razíme na nákup-včera jsme totiž nebyli,protože musel zůstat v práci :angry: :angry:
22. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
A kde máme Dad s Nikčou??? :fearful: :fearful: :fearful:
22. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám jobovku..... sem z toho celá vyklepaná. Moje milá 35-letá bezdětná sestřenice, která žije ve Švédsku tak byla v nemocnici a má objevenou genetickou vadu, která se přenáší a která způsobuje potraty a neměli by se brát vůbec estrogeny.... fakt super... tak mě to teta volala... Hnedka sem volala zpátky do Gennetu a objednala se na genetickou konzultaci... Genetiku mě a manžovi samozřejmě dělali a nic nenašli, ale mám strach... čeká mě 9 týden a v 11 sem před tím potratila... ach jo.... na krev jdu mezi 10 - 14. květnem a genetickou konzultaci jdu 27.10.
22. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.