• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Hezké ránko všem
12. črc 2010 v 07:52  • Odpověz
ahooooooooj :slight_smile:
12. črc 2010 v 08:02  • Odpověz
dnes jdu na mesicni prohlidku,sem zvedava kolik vazi a meri????ale typuju to tak pres 4kg urcite. :wink: protoze porad papka a papka :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
Baru, tak dobře pořiď a pak dej vědět :slight_smile:
Mates se dneska poprvé začal zajímat o kolotoč nad postýlkou. Huráááááá, ono to vidííííí :grinning: :grinning: :grinning: My mu totiž doma říkáme "číslo 5". Měl ho při porodu napsaný na hrudníčku a doteď mi vrtá, co vlastně znamenalo.... :grinning:
12. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
@jaru30 fakt?????no ja mu ho dala v sobotu ale zatim bez reakce,tak sem ho zas sundala.preci jen mam mimi o celych 6 dni starsi vid a to je dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
@jaru30 ale se me nechce ani k ty dokrorce ,venku bude zas odpor ale musim sem objednana a zrovna na pul 1 to bude nejvetsi hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
@jaru30 napisu ti tajemstvi ale fakt desne tajny tak to nikomu nerikej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my si dnes po porodu poprve hrcli ,to byl rachot teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@baradisk Baru to je mi vás obou líto. Já v tomhle pařáku nevystrkuju nos. Potřebovala bych do dětskýho obchůdku (kamarádka porodila, tak pro nějakej dárek), ale nejdu. Až navečer.
Baru a víš co je prdel největší? že on ho ten kolotoč uspal!!!!!!!!! Tyvoe, já tyhle vymakaný věci zbožňuju. Musim hned koupit hafo baterek do zásoby!!!! :grinning:
Hele, a co je hrcli? :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás na jihu se toto nepoužívá, tak nevím :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
My jdeme na 11,30h ale máme to naštěstí jen minutku cesty pod stromečkama :slight_smile:
12. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
@jaru30 jaru tak po vasem prcli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@marhulinka ja pojedu marhu autem,je to asi deset min od nas.
12. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@jaru30 to uz snad vis co to je ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
@jaru30 anebo jeste lepe byl proste zasun a dobry to bylooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
@baradisk a tak autáka máte někde v chládku,ne? Tak to nebude vyhřáté :wink: Já jsem ráda,že mám doktorku hnedka tady,by se mi nikam tahat nechtělo v tomhle počasí a hlavně ještě chudák Kuba po očkování...takhle jsme za pár vteřin doma :dizzy_face:
12. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
Ještě to tu doma trochu ochlazuju,pak se zabedníme... :grinning:
12. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
no mam ho v garazi,jinak vcera sem ho mela venku a jela sem jen do vecerky a bylo tam 48stupnu,sem myslela ze zdechnu.
12. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
a to mam jet s lukasem v utery zas do fakultky na infekcni,to nepojedu musi kamil,nebudu tahat tomika po tech vedrech
12. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
@baradisk baruuuu, už chááápu, prcat....na to si matně vzpomínám!!!!! :grinning: A dobrý jo? zem se zatřásla?...ukázalas mu sedmý div světa? :grinning:
12. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
@baradisk já se probudila v noci a měla jsem v ložnici příšerně...manža spal s pejsanem vedle a měli puštěný větrák...

12. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
Holky neprovokujte!!!
12. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@marhulinka já neprovokuju :slight_smile: U nás nic nebylo a nebudeeee :grinning: my jsme prosím večer úplně mrtví....a jsme rádi, že zapadnem do postele. Matýsek jeden.....ten ná dává zabrat :wink:
12. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@jaru30 jaru po ty dobe ukazal sedmy div sveta on me :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tyvole ale byl to rachot po takovy dobe.ale bala sem se a bylo to v poho,normalne se tam vesel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@marhulinka marhu vsak se dockas uvidis a uz to nebude tak dlouho trvat. :wink: :wink: bych tu kravu fakt zabila co te sila pica jedna.sory za to slovo ale slusnejsi na ni neznam :unamused: :unamused: :unamused:
12. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
@baradisk pica? pica se neříká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: řekla bych to slušnějc "genitálie jedna!"
12. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
no nic musim mazat ,kojeni vola :wink: :wink:
@marhulinka dobre poridte a at ho injekce moc neboli chudacka a hlavne at je po ni v poho.
@jaru30 jaru ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj a pozravuj matejicka
12. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
12. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Já vím,že se snad jednou dočkám :grinning:
12. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
Mě před chvílí Kubulka usnul,už mám vše k mudře připravené,tak pak jen nakojim a vyrazíme.
12. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
:grinning: tyvoe Baru, piš tam ty čárky nad písmenkama....já čtu "kojení vola". Tak si říkám, ježiš, ona mu říká vůl???? :grinning:
12. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to mě teď rozesmálo :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.