• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@marhulinka hele marhu, nesmutni....jak řekl Polívka v Pelíškách "šukání je pro děcka" :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ať to Kubíček zvládne! :grinning: Já si tak říkám, že až s Matýskem půjdu já na očkování, že mě to bude bolet snad víc než jeho...prdelka, budou mu ubližovat :pensive: :sweat_smile:
Furt přemejšlim, jestli ty rotaviry joooo nebo neeee
12. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
jinak zdravím, zase pěknej hicák dneska bude :sunglasses:
12. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
12. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
12. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
@yes79 ahoooooj :slight_smile: jojo, my už ani nelezeme do obejváku, kam to teď pere jako blázen. Jsme pěkně zalezlí v ložnici na sever....tady je ještě báječně! :slight_smile:
Přemejšlim, že bysme ještě pár dní počkali a pak zkusili Matýska vyčvachtat v nafuk. bazénku. Já vim, že je ještě malej...ale když vidím, že v tomhle věku už se třeba chodí plavat s děckama do baezénu, tak si říkám, proč neee :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
@jaru30 nám pere sluníčko teď do ložnice a odpoledne do obýváku, ale zatáhnem žaluzie, tak je líp, v pátek jsme byli u mého bráchy a cachtali jsme se v bazénu, ale Martince se to asi ještě moc nelíbilo, namočili jsme ji nohy a ječela, jak kdyby se do ní píchalo vidlema, tak si ji vzal zase taťka do stínu a já se cachtala se synovcem,ale chystáme se k vodě
12. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@jaru30 však já jsem veeeeeeeeeeeelké děcko!!! Já si chci taky pohrát :grinning:

no já jsem posledně byla z toho očkování zpocená až na perdeli :grinning: Kuba si poplakal,když mu to mudra píchala,pak jak jsem ho vzala do náruče,tak se hnedka zase tlemil na sestřičku :grinning:

My rotaviry nedávali...máme známého dokyho,co dělá na dětské klinice v nemocnici,tak jsem se ho ptala a říkal,ať ho tím nezatěžuju,jelikož je to zdravé miminko...většinou když je třeba mimčo už nějak nemocný,po operaci,tak pak ano.
12. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@marhulinka to sem chtěla slyšet o tom očkování, taky proti rotavirům nebudem očkovat :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@jaru30 doma ho vyčvachtej klidně...do bazénu bych s takhle mrňavým nešla...zase něco co je pro a proti :wink: strašně se to rozmohlo,ale ono to teda tak báječný pro všechny dětičky rozhodně není!!! Např.u dětí,kde v rodině je astma,alergie by se nemělo spěchat... :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@yes79 tééda,tak že by Martinka neměla ráda čvachtání?? No určitě tomu ještě na chuť přijde :wink:
12. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
tak my taky nebudeme očkovat. Marhu rozhodla :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@marhulinka ono přeci jenom ten první moment ta voda je studená a já jak sem si ji vzala do náruče, tak sem ji taky chladila a ona se toho asi lekla, ale v tomhle vedru se vlezem obě doma do vany a taťka nás obě osprchuje a to se jí líbí
12. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@marhulinka já bych s ním do velkýho bazénu ještě taky nešla. A ještě mezi ostatní miminka.....Já myslela právě jen koupit nafukovací a až pojedeme ke skoro tchýni, tak ho tam smočit :grinning:
12. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
o víkendu jedeme k bráchovi znova, tak to zkusíme ještě jednou, ale nechci ji trápit aby z toho neměla trauma
12. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
ajejejej, někdo mi tu začal chrochtat v postýlce a vrtět se...to bude mít asi hlad :grinning: tak to já mizím....ale zasejc nakouknu :slight_smile: tak zatím ahooooooj :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
@jaru30 u nás je to samý, taky se to tady probouzí, ta mě pak sní, protože spí od sedmi hodin
12. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@jaru30 :grinning: :grinning: já myslím,že toho očkování mají až až....vždyť za nás taky nic nebylo a žijeme :grinning: :grinning: Jo pokud bychom byli nějaký nemocný,tak bych o tom samozřejmě uvažovala... Jsem ráda,že můžu dost věcí ohledně Kubulky konzultovat s tímhle doktorem,je to zástupce primáře,byl to náš soused a staral se o nás jako malé,když nám něco bylo :dizzy_face: Takže mu plně důvěřuji :slight_smile:

@yes79 jéé tak ve vaně to musí být super....my se tam nevejdeme :frowning2: máme jen sprchování...takže tam je Kuba sám,ale vodičku miluje-ještě aby ne,když je to rybička :grinning:

@jaru30 jojo v nafukovacím ho taky cachtáme...teda nový jsme zatím ještě neprubli-jsem mu to překazila :frowning2: snad tento víkend budeme moci jet...
12. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
jo a holky v pátek sem byla na gyndě a hupsla sem na váhu a od porodu mám dole 18 kg, což je 12 kg z těhulení a zbytek je bonus navíc, dobrý ne? :slight_smile:
Já se zatím taky loučím,dám vědět až budeme doma,jak jsme velcí :dizzy_face:
@yes79 gratulujiiiiiiii!!! TO je krása,já ještě kilíčka mám nahoře,chci shodit i ty co jsem nabrala před těhu z hormonů :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já chci dát dolů ještě tak 12kg :grinning: Až budu moct,tak mám domluveno,že budeme s kamarádkou chodit cvičit :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@marhulinka děkuji, tak já už vážím míň, jak před dvouma rokama, ještě by se mi líbilo tak 7 kg a byla bych naprosto spokojená, taky plánuje chodit cvičit a pak od půl roku chci s Martinkou chodit plavat tady do plaváčka pro miminka a ty procházky s kočárkem mi taky pomáhají a to jím snad za tři
12. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
tak já taky jdu něco dělat, tak zatim, pak zas nakouknu :slight_smile:
12. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@yes79 no tak paráááda!!!! gratulka i ode mě :slight_smile: jen tak dál.....
plavání taky plánuju, ale klasický cvičení mě nebaví. Už jenom to slovo ve mě vyvolává odpor :grinning: já se spíš vrátim k flamencu, to už je takovej příjemnej pohyb, nebo bych zkusila tu zumbu. To je teď děsnej hit :confused: :grinning:

hele holky, kdy mrňousům úplně zmizelo očkování proti tbc, co dostali v porodce?
12. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
@jaru30 jaru taky planuju tu zumbu,tady si to u nas chvalej tak az budu moct jdu se hned vlnit,sem tlusta jak prase a uz nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
12. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
Tak jsme doma,uspinkaný a já jdu obídkovat :slight_smile:

Kubulínek je nejhodnější miminečko-asi po mamince :grinning: -na očkování vůbec neplakal,až pak při tom druhém,když mu to tam mudra vstřikovala...Tak jsem ráda,že nebudeme u doktorů hysterický a budeme takhle v poho...
Jinak vyrostli jsme o tři cenťáčky a vážíme 5990g :dizzy_face: a jsme pěkně šikovný-odcházela jsem jako pyšná mamča :grinning: :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@jaru30 my jsme byli na kontrole očkování,tam mi řekli,že už je to všechno v pořádku...jinak mizí to hodně dlouho!!! Jen kontroluj,jestli mu to třeba nehnisá!
12. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
@marhulinka no tak paráááda!!!! taky se pěkně vytahuje, kluk jeden :dizzy_face: A ona ho tam dr. nějak zkoušela, jako co všechno už umí a tak?

Mě se právě zdá, že to tam má Mates nějaké divné. Ale to se mu objevilo až teď. Jakoby červenej pupínek s bělavým prostředkem, vypadá to jako uhřík. Že by to bylo začínající hnisání? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky, tak jak? já si vás prečetla, pokoukala albíčka, tem co si zaslouží gratuluji :grinning: :grinning: :grinning: a mrnouskum preji:jen tak dále, delejte radost svým rodičum :wink: tak mi po tom akčním patku sme šli každý den nekam ven, vyluftovat si hlavy, a dnes od rána peru, fuj ale je tady porádnej hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a dala sem nejaké foto do alba :sweat_smile:
12. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@jaru30 mudra se mě vždycky ptá,co už Kuba všechno dělá...ale dneska se předvedl sám :grinning: jak jsem ho položila na změření,tak než k němu přišla,tak už byl na bříšku a koukal na hračky :grinning: Tak si prý mám užívat tohle období,protože pak se už nezastavím...je prý vidět,že je to hodně živé dítko :grinning:

@jaru30 tak to je správné,jak to očkování má být :wink: Nám to pak kontrolovala naše doktorka a vymačkávala...já pak vždycky po koupeli jsem to vymačkala a bylo to za pár dnů o.k. Na kontrole přímo na plicním nám to zkontrolovali,změřili a že to máme všechno v pořádku :wink:
12. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@monika71 straaaaaaaaaašlivě moooooooc ti to sluší,jsi krásná maminka :dizzy_face: Mimísek /Filípek :grinning: / má krásný domeček :slight_smile:
12. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.