• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 dad to tak u Nikči taky měla,bavily jsme se tu o tom spolu :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@marhulinka no tak to je kluk šikovnej!!!!!!!! čiperka :slight_smile: :slight_smile: Náš Matýsek se taky předvedl. Jak jsem ho tam svlíkla, tak se pěkně počural a ještě si prdnul...ale pochválenej za to nebyl :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

A ta kontrola na plicním je nějaká povinná???

@monika71 no sluší ti to moc, těhulko!!!!! :slight_smile: a fotka mrňouska je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se taky těšim na bříško!!!!!!
12. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@marhulinka dikes :wink: , si už ted pripadám jak velryba a tohle teplo je nesnesitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak Kubíček je akční typ joo?no počkej si užiješ a kila pujdou same dolu a nemusíš ani na zumbu :grinning:
12. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@jaru30 no teda to je ale fuj dr. nepochválit ho za to jak se umí predvádet a jak mu to jde :angry: to já bych mu rekla: no ano Matýsku, tak vidíme, čurání ti jde a na vetry v bríšku taky mame svou metodu, že? :grinning: :grinning: :grinning: anebo:ber to tak že kakal na celý ten cirkus u Dr. tak vám to dal ne vedomí ale jako malý inteligent to udelal v náznaku :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
@monika71 já si to v tomhle vedru neumím vůbec představit....mě bylo i tak teplo v zimě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nojo prý to je akčňák :grinning: tak snad ty kilča pak dolů opravdu půjdou :dizzy_face: Ale cvičit budu chodit pak i s Kubulkou,u nás tu dělají cvičení pro maminky s dětičkama - tak se mooooc těším :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@marhulinka to je supr, jenom aby Kubík necvičil "s tebou" než s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@jaru30 :grinning: :grinning: :grinning: taky jednou počůral doktorku :grinning: ale ona hnedka,že je zvyklá :grinning: Téééda a Matýsek si i prďánknul,no tak alespoň ukázal,že všechno krásně funguje :dizzy_face:
To ho teda mudra pochválit měla!!!
Mě přišla pozvánka,napsáno tam bylo,že je to povinné,ale vím od hodně lidí,že na to kašlou a nechodí tam...my tam zajeli,protože pak jsem stejně kousek odtama jela do práce se ukázat tetám.
12. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
ted mne tak napadlo, príští týden si jdu pro výsledky z genetiky, doufám budou oki, snad jo se uklidnuju :confounded:
12. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@monika71 no na to cvičení jsem zvědavá,ale Kuba má rád různé blbinky,tak snad i tohle ho bude bavit,když ne,tak tam chodit nebudeme :wink: No a já snad nebudu strhaná matka :grinning:

@monika71 všechno bude v naprostém pořádku!!!!!!
12. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
@marhulinka tak jo ty vedmo, když to ríkáš ty tak asi bude :wink: :grinning: ale i tak ty obavy trošku hrají na nervy :zipper_mouth:
holky ja se du trošku natáhnout, nohy mam jak .....oteklý :confused: zatím papa
12. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@monika71 já vím,před každým utz,před každým telefonátem na výsledky ve mě byla taaaak malilinkatá dušička,strašně jsem se bála.
12. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
@marhulinka panečku, to máte ale kluka šikovnýho

@jaru30 no jasně dal najevo, že se na to může v..... :grinning:

jo a nám se z toho očkování nic na ramínku neudělalo
12. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
@yes79 ono se může udělat a nemusí,je to že prostě byla nějaká reakce :wink: Oni si to mudry kontrolují :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@marhulinka aha,tak snad to je taky v pořádku, jj, vždycky ji kouká na ramínko, jestli tam něco nemá
12. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
tady se chvílema začíná sluníčko schovávat za mráčky, tak že by k večeru přišla sprška, bodla by :grinning:
12. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
@yes79 však oni si to mudry kontrolují,nemohli by pak očkovat,kdyby se jim to nezdálo
Jupííííí tady se to taky začíná schovávat...kéžby
12. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
ahoj holky...
tak koukám že miminka krásně prospívají a mají se čile k světu i v těchto vedrech, to je dobře...
moni, moc ti to sluší...
já kdybych to uměla,tak bych taky mohla stáhnout fotky z foťáku do pc a pak se vám ukázat,ale musely by jste mi poradit jak na to...
jinak dnes jsem měla lítání, zařizování, jela v autě... v tom vedru nic moc... ale teď už jsem doma, dávám si oběd, pak si chvilku orazím a ¨navečer půjdu s pesanem na procházku a okoupat ji..
taky bych ráda někam do bazénu,ale nevím zda můžu.. přírodní koupaliště co tady máme to nehrozí, smrdí po něm rybinou i pes,ale teď v těch vedrech tam normálně lidi jsou a docela dost, tak cca. 200 denně.
přeji krásný tropický den a navečer kouknu..
d.
12. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
aho jholky hlásím 33 ves tínu, 28,5v byte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: notebook mi hreje pod rukama no fuuuuuuj borku bourku bourkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
12. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face: to zas byl hnus, se v tomhle počasí vypaříme, ale jedno pozitívum to ma, zhubla jsem dvě kila :sweat_smile: takže to ještě klído vydržím se potit :grinning: jinak nam pupenec po očkovaní vyskočil až po dvou měsících :confused:
12. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
jo a dneska se nikča posrala do bazenku :fearful: a ja ji chvalila jak si tam hezky prdí a když jsem přišla blíž tak plavaly ve vodě míchany vajíčka :grinning:
12. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
ahoj holky,tak sme meli dnes poradnu a ten Tomik uz ma 55cm a vazi 4290kg ale me prijde porad takovej hubenej :grinning: :grinning: jak stazenej kralik :grinning:
12. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@dadous :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@baradisk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda holky..... :grinning:
no a já jen ted zašla dovnitr protože mm šel na oslavu narozenin a my si konečne se sousedkou mohli venku popovídat, jelikož nepari užť sluníčko i když je tedy porád horko jenom 28 ° :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra nás čaká výlet do Trnavy vybavit neco ohledne pujčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže budu zas k.o.
ale vám všem preji na dnešek dobrou noc a pekné sníčky a na zítrek krásný den plný miminkovských zážitku :wink:
12. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
Hezké rááááno :slight_smile:

@baradisk Tomík je hubeňourek, jako ten náš :slight_smile: Já váhu dětiček moc neřešim, dám spíš na to, co vidim. Někdy se třeba narodí mimčo, má dejme tomu necelý 3 kila a přitom je to oplácanej puclík s faldíkama i na obličeji :wink: Někdy se zase narodí mimi, má hodně přes 3,5 kila a je to hubeňourek.....

@danda78 fotky bysme viděly rády :slight_smile: A co ti nejde? ani z foťáku do PC? nebo jen z PC na Koníka?

Dneska je tu báječně!!!! :slight_smile: od rána skoro zataženo, vzdoušek příjemnej, už se sem ženou ty bouřky, huráááááá :slight_smile:
A už se sem taky žene moje kamarádka, která mi nafotí Matýska. Přeci jen, ona to focení studovala , tak by to měly bejt fotky jako víno :slight_smile:
13. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
@jaru30 ahoj jaru,tak u nas slunce uz zas sviti jak blazen,tady se to vyhne tady bourky nebudou,na vychode to nehlasej :frowning2: :frowning2: takze zavidim.
13. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
@jaru30 a kolik mel na mesici matysek???
13. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
@jaru30 jinak dneska noc by byla dobra ale asi o 4 baraky bydlej sousedi a k nim jela v noci sanita houkala jak diva ,tak musim zjistit co se stalo.snad nic vaznyho doprcic tohle ja tak nesnasim.a jaru co mama ???
13. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
@baradisk tak sbal prcka a vyražte se zchladit na jih :slight_smile:

Matýsek měl 4090 gramů a 56 cm, žížalka naše :grinning:

Mamka, nooo.....udělala se jí v břiše nějaká tekutina, tak jí to v pátek odsávali. Prej toho byli 2 litry :frowning2: Doktor sice říkal, že je to normální, že to se dělá...ale já jsem někde na netu četla, že jakmile se udělá tekutina, že to je špatný. Tak teď nevim, co si o tom myslet. Na jednu stranu se nádor zmenšil, na druhou stranu měla břicho nafouklý jak těhule. A od toho odsávání je jí zle, je moc unavená :frowning2: Uklidňuju se tím, že to třeba bylo i těma horkama....kéž by!!!!!

Co chystáš na dnešek?
13. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
@jaru30 doktori vi jaru co a jak a kdyby to znamenalo neco spatnyho tak by vam to urcite rekli.a to teplo ji ted taky asi moc sili neprida.to bude dobry uvidis. no ja se chystam schladit se k vam na jih :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne no prave ze v tom teple se moc delat neda,budu zalezla pod pergolou celej den,tomik v kociku a ja si budu cist.on ty vedra dost prospi diky bohu.a v noci je zas taky dobrej,vztava jednou za noc a pak az rano.
13. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
@jaru30 no jdu vedle k sousedce se zeptat co se stalo u tech vedlejsich sousedu,ona je to takova drbna tak urco uz vi co a jak!!!!tak sem za 5min zpatky :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 08:37  • Odpověz
@baradisk jééé, ty se máááš :slight_smile: Pergolka, čtení....ještě k tomu kávička....no idylka!!! Závidííím.

My vstáváme furt různě. Někdy (třeba dneska) vstal v půl třetí a pak až v půl sedmý.
Včera ale třeba vstával v jednu, ve čtyři, v šest, v půl osmý... :confounded:
Jenže on tu pusu nezavře ani když spí :sweat_smile: On ze spánku furt heká, kňourá, prská, mlaská...no ten dělá zvuky :grinning: Jenže člověk se při prvním zvuku okamžitě probudí, takže si pak ráno připadám, jak když jsem vůbec nespala.....:slight_smile:
13. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.