• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ááá, Baru jde na drb :grinning: :grinning: :grinning: Tak utíkej :slight_smile:
13. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
@jaru30 boze u nas se stala tragedie,ani to sem nebudu psat.no ja nemam slov
13. črc 2010 v 08:47  • Odpověz
@baradisk tyvoe Baru, povídej! :confused: Já sem totiž taky drbna :wink: :grinning:
13. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
ale to je jen profesní deformace :grinning:
13. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@jaru30 jar u sem to psat fakt nebudu,napisu ti to do ip
13. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahojky všem přeji hezký den,my se jdeme chladit vedle,tam máme příjemně,tady je dneska na padnutí,asi taky vyrazíme na jih :grinning:

@jaru30 s maminkou mi to je líto...tohle by nemělo být :frowning2:

13. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@marhulinka ahoj marhu,tak me cekej u vas na nadrazi a pojedem k jaru s detickama ok!! :wink:
13. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno, tady je zase pařák a sluníčko svítí jak blázen, včera se to taky nakonec zase vybralo.
Dneska máme dva měsíce, to letí :slight_smile:

@baradisk já tohle taky nemám ráda, když slyším sanitku, tak hned mám husí kůži, takovej nepříjemnej pocit, to asi nebylo nic dobrého
13. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@yes79 ahoj yes nebylo ,ja musim jeste zjistit info co a jak se stalo.nemuzu to sem psat protoze mame vsechny deti a ja nikoho nebudu strasit.
13. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
yes tak ze posilam Martince hudlana a dva kdyz ji sou dva mesice :wink:
13. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
@baradisk když se to týká dětí, tak je to o to větší tragedie
13. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@baradisk Martinka moooc děkuje :slight_smile:
13. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@yes79 taky Martince gratulujeme...

My se jdeme chladit vedle...tady je na zdechnutí...opatrujte se a hezký den :dizzy_face:
13. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
@marhulinka já musim jen rychle skočit tady do sámošky a pak zalezem taky a nevylezem dokud se neochladí, což bude asi až na podzim, hm, tak nic :sunglasses: :grinning:
13. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky... jdu Vás pozdravit, včera jsme byli v poradně a vše OK, udělala bleskovej UZ a srdíčka u obou bijou.. uff.. to sem ráda... jo a v neděli si dal manža ruku na bříško a mrnous ho nakopnul. ha ha.... to má za to, že říká tomu většímu miminku kudlanka prej utlačuje toho menšího, což je chlapeček.... to sou teda výrazy ... :angry: příští úterý jdem na screening ve II trimestru.
13. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
@baradisk to je strašlivý :confounded: :frowning2: od ted poctivě zapínam monitor dechu!

@marhulinka myslíš, že doktor kecal? :frowning2:

@yes79 potřes za mě Martince pravicí a dej pusinu :slight_smile:

@sarik1 no vidíš, a pak že nekopou!!! :slight_smile:
13. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@jaru30 no jo, ale když já dam ruku na břicho tak nic.... :( jen manža to cejtí to je naprd...
13. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@jaru30 Jinak jsem ráda, že mamče se to zmenšilo s tou vodou... tyhle vedra je fakt mor.... at hezky odpočívá a čerpá sílu. :slight_smile: a co matýsek.... japak Ti spinká?
13. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
@jaru30 jaru ja hned sem toho myho maliho grazlika chytla a opusinkovala ale se mu to asi nelibilo pac rval az stoho usnul :wink:
13. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@sarik1 ahoj sari,no vidis jaky cekam silny deticky hlavne at jsou oba moc moc zdravi.
13. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@jaru30 ale jaru ja to nevim co se stalo treba to nebylo tohle,tohle napadlo jen me.
13. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
@baradisk Každopádně se to stalo během spánku, takže monitor dechu by jí včas upozornil.
Co se stalo, to se třeba dozvíme z netu :frowning2: Chudinka malá.....
No nic, já mažu. Kámoška je tady. Bude se fotiiiit!!! :slight_smile:
13. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdu nakouknout a přeju dobrou chuť k obídku :slight_smile:

U nás už naštěstí taky ta žlutá koule zalezla za mráčky,ale je dusno...Kuba naštěstí spinká i v tomhle póču a ťukám ťuk ťuk ťuk po očkování nemáme ani zvýšenou teplůtku...takže je nám fajnově :dizzy_face:

@yes79 :grinning: :grinning: já se včera večer už normálně modlila ať je září!!
Manža si stále ještě nebere dovču,až prostě nebude takhle,to bychom nikam nemohli...chystáme se na nějaké výletíky :wink: a do ZOO tam se moooc těším :dizzy_face:

@sarik1 jsem mooooc ráda,že jste s miminky o.k. Letí to viď? Máš polovinu těhu za sebou :wink:
13. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
@jaru30 já tě přeci nebudu ničím strašit!!! Určitě dr.vědí co a jak
13. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
Holky a hrůzostrašnýma příběhama a bohužel skutečnostma se netrapte!!! To vám pak na klidu teda moc nepřidá!!!
13. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
Sophie-sluníčko moje,kdepak jsi?? Určitě se placatíš někde u vody,viď?? Co mrška,už dorazila??
13. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
@marhulinka ahoj marhu,tady je uz taky zatazeno a zveda se pekne vitr ale je neskutecny dusno uplne na padnuti.
13. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@marhulinka jo v zivote se dejou fakt desny veci nekdy,me se to teda netyka ale uplne me to rano rozhodilo.ae byla sem u nas v obchode a ty pipky v duchodu co se tam kazdy den slejzaj tak uz prisly s dalsi zpravou co a jak se u tech sousedu stalo.a ted co s toho je pravda???to si pak vyber jedna rekne to a druha tamto,jen jedna vec stoho je pravda umrelo sousedce v noci 5mes.holcicka ale vic nevim.
13. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
@baradisk to dusno je před bouřkou....já se na ni teda už celá klepu,bouřky mám ráda :dizzy_face: a hlavně pak ten vzdoušek!!!
13. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@marhulinka tak tahle odpověď je jako bys mě už postrašila :confounded:
13. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.