• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Kuba zase usnul,já trochu poklidila-vyřazovala jsem věcičky,co už nenosíme...až dorazí domů taťka,tak jedeme na nákupek,tak co nejvíc odpočívám,abych tam pak mohla chodit :grinning:
Byla jsem se ukázat u dokyho a dobrý-ťukťukťuk,žádné krvácení nic,šití vypadá taky dobře,už to nemám ani oteklé,tak pořád ještě mazat a večer vždy poledovat :slight_smile:
13. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
@jaru30 néé opravdu nechci strašit....jen prostě mé tetě doky řekl to,co jsme se i dočetli na netu-že jak je voda v břiše,je to špatný...ona jí měla snad 3litry,pak měla teprve chemošku a ještě vím,že po odsátí se jí trochu vody udělalo,ale už jen malilinko. Ale každý člověk je individuální.
13. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@baradisk to je právě ono...jedna paní povídala :stuck_out_tongue_closed_eyes: drby neposlouchej
13. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
@baradisk tak to je hrozný, radši na takový věci ani nemyslet, my máme taky monitor dechu a je pořád zapnutej, ale i tak v noci, když slyším jakýkoliv zvuk, tak hned koukám, co se děje
13. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@marhulinka teda ty si taky musíš vytrpět, ale snad už to bude dobré, ne?
13. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
u nás se taky sluníčko teď schovalo, ale dusno je na chcípnutí, Martinka teď na chvilku usnula, tak sem umyla nádobí a dávám si vychlazený meloun
13. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@yes79 tak jedna dírka už snad bude v cajku,ikdyž znovu se mi prodlouží doba hojení,tudíž i trochu bolesti,ale to člověk vydrží...ted ještě dát do kupy tu druhou,pro mě důležitou :grinning:
13. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
a takhle laškovala s polštářem kočičkou
@yes79 já teď měla zmrzlinku-Calippo a krásně mě to osvěžilo...jinak tady je taky na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@marhulinka ale teď už to udělají určitě pořádně a hlavně dobře a tím pádem se to bude hojit i líp, a my ženský něco vydržíme, i když vím, že to musí být dost nepříjemný
13. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@yes79 :grinning: :grinning: A tak malá laškovnice :dizzy_face: :dizzy_face: Oni mají moooc rádi nějaké vzory,naši mají takovou tygří deku a taky pořád na ni čučí... :grinning:
13. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@yes79 jj tohle se dá ještě vydržet,na občasnou bolest si člověk - teda ženská - zvykne :grinning:
Jen té plastiky se teda upřímně hodně bojím :frowning2:
13. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@marhulinka já si uvařila čaj na večer, aby mi vychladl, nic teplýho se nedá pít ani jíst, vždyť já ani nevařím, manža je stejně v práci, tak se nají tam a já si radši dám ovoce nebo nějakej salát, na jídlo stejně člověk nemá ani pomyšlení
13. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@marhulinka s tou plastikou se ti ani nedivím, že se bojíš, nevíš co tě čeká, ale uvidíš, teď už to dají do pořádku a pak si budeš užívat co hrdlo ráčí :wink:
13. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
boze tady je na umreni to dusno to se uz neda vydrzet,a nezaprsi ani prd nic .
13. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
Dneska nám přišlo lehátko, tak jsme se pustili do testování. A zatim se nám líbí :slight_smile:
13. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
@jaru30 lehatko je krasny tak at se mates spokojenej.
13. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
holky prselo teda vubec nekde???tady ani kapka ale za to neskutecny dusno. :unamused:
13. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky..
tak tady dnes taky hrozné dusno, ségra mi volala že se vrátili z dovči v Tunisu a že u nás ve Zlíně prší, přítel je na Slovensku a tam taky pršelo...ale tady ve východních čechách nic...
jaru, moc pěkné lehátko, určitě se bude matýskovi líbit..
pěkný večer, zítra nakouknu..
13. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
ahoj holky, tak další parak za náma a horká noc bez spánku pred náma :angry: tady ani kapanek nebo náznak bourky :frowning2: my se byli podívat v madarsku v Brendone co tam mají a za jaké ceny, t.j. byli jsme na výzvedách :slight_smile: mm je z toho horka hotovej chytá ho nejaká horečka, a ja? potím se jak kun :confounded:
@jaru30 pekný lehátko tam by se i mne líbilo :wink:
@baradisk kašli na drby, i když podstatná je ta vec co se stalo a to je moc smutný :cry:
@marhulinka holka tak víš jak to chodí, za jednou dirkou jde druhá, tak šup na to, abys mela funkční obe :wink:

@yes79 kočka laškuje s kočkou :wink: :slight_smile:
@sophie je super že miminka jsou v porádku, na mne to čeká v pátek :wink: gratuluji :wink:
13. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
sorry sophienko já sem krááááááááva nekonečných rozmeru, já z toho tepla chtela napsat sarik a napsala tvé jmeno(myslela sem na tebe, že se neukazuješ), omlouvám se holka :confounded:
13. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
ahoj holky, neee marhu placatila sjem se v bytě, k vodě není jít s kým a samotný se mi nechce... :frowning2: tady bylo dopoledne krásně a i sprchlo a pak se to najednou roztáhlo a zase pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted to jde, tak snad se vyspíme...ráno nás pro změnu budí dělníci na lešení, zateplují nám barák...

mrcha furt nic marhu, dnes trochu špiním...už je to 39dní!!! jestli nedorazí do víkendu, obědnám se na úterý k dr. na vyvolávačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo se na tu dovču nedostanu nikdy :confounded:
13. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
ježiš šilhám z vedra - objednám...
13. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@baradisk @danda78 holky, tak tady ani kapka, přitom tu ráno bylo tak krásně zataženo...a já se tak těšila na pořádnou bouřku.....
Díky za pochvalu lehátka :slight_smile:

@sophiejane bacha na dělníky. Oni rádi čučí do oken :wink: :slight_smile:

holky, mam ode dneška novou zábavu :grinning: Zkoušim dělat něco jako koláže...teda, zatim mi to nejde a je to takový kýčovitý, ale až se to naučim.... :wink: Tak vám jí udělám taky, ju? :grinning:
13. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
ahojda, tak u nas sprchlo v poledne, byla to pětiminutova akce :confounded:
@jaru30 proč kyčovity? je to hezky :dizzy_face: a lehatko super :wink:
@sophiejane :grinning: to si kluci daj, zateplovat v tomhle počasí :grinning:
@monika71 vy furt někde jezdíte po vyletech :confused:
@danda78 ty jsi z vychodních čech? to mi nějak uniklo, a odkud?
@marhulinka to je fakt hrozny co my žensky musíme vydržet :fearful: tak hlavně at se dobře hojíš :dizzy_face:
@yes79 :grinning: jak malo stačí dětem, na co my kupujem drahy hračky? :grinning: nikče třeba stačí když mam pruhovany kratasy a nespustí z nic oči :grinning:
14. črc 2010 v 00:00  • Odpověz
@danda78 ahoj dando???ty jsi z vychodnich cech???a odkud presne????
14. črc 2010 v 07:23  • Odpověz
@jaru30 jaru to je moc hezky jakypak kyčččččččččč!!!ja chci taky :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 07:23  • Odpověz
@dadous ahoj dad,u vas prselo???ja koukala ze bylo nad trutnovem cerno ale tady ani prd,tady to vzdy smete rozkoš
14. črc 2010 v 07:24  • Odpověz
@sophiejane ahoj sophi tak at se mrcha uz konecne dostavi at muzete vyrazit,jak ja ti zavidim dovcu :frowning2:
14. črc 2010 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno, všechny vás zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak jsem dnes ráno už po krmení nešla spát, jsem vzhůru od 5h, a už jsem udělala takový práce. Teď chvíli odpočívám, než se malá vzbudí, nakrmíme a vyrazíme ven, než bude zase pařák.
Jinak Leontýnku musím pochválit, už pěkných pár dní je docela zlatíčko. Spinká skoro celou noc, budí se až v 5h a někdy stačí jí dát dudlíka a spí ještě hodinku. Když se napapá, stačí jí lehátko natočit proti poličce, kde mam plno kravinek a vydrží koukat hodinu, nebo si povídá s hračkama na lehátku a k tomu mě taky nepotřebuje. Tak jsem moc ráda, že se od ní konečně můžu kousek vzdálit. A už ani tak strašně neřve, občas jí to chytne, ale už se nechá uklidnit nějakou hračkou nebo povídáním(dřív řvala a nic nezabíralo). I ty vedra zvládá docela dobře, docela i spí, hlavně když jí necham jen v plínce, to spokojeně spinká. Jen jí někdy říkam, že kdyby nebyla tak strašně zvědavá, že by se nám oběma dost ulevilo. :slight_smile: Ona totiž je někdy strašně ospalá, očička jí padají, ale zvědavost jí nenechá spát, tak jí musím vzít do náručí a chodíme a koukáme. Když jí hodím na rameno, tak vydrží koukat opravdu dlouho, až mě už bolí ruce. :slight_smile: Včera jsme byli na procházce u řeky a na zpáteční cestě se naše frajerka musela nést, taťka vezl kočár prázdný.
Přeji všem hezký den, neupečte se a zdravím dětičky. :slight_smile:
14. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.