• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@dadous ale houby jenom využívame čas kdy sme spolu, protože ted mne čekají 2 týdný kdy budu sama včetne víkendu, mm bude mít samou služebku :frowning2:
@jaru30 to je heeeeeeeeeeeezkýýýýýýýýýýýýýýý :sweat_smile:
@danda78 a kde byl na Slovensku tvuj pritel že tam pršelo? protože tady nic :frowning2:

@baradisk tady taky nic a ani na dnešek to nevypadá jinak :frowning2:
14. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@kach82 ahooooj mamino, ta mala Leontýnka je rozkošná a ty šatičky..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
Všem přeji hezký den...já tu měla od rána kamarádku a teď jsem dodělala poleženíčko na balkóně,tak až se Kuba vzbudí,půjdeme tam relaxovat...má tam i bazének /nový-taťka včera koupil :grinning: / tak uvidím,jak bude a kdyžtak se může smočit :dizzy_face:
No a sranda-já chtěla hupsnout do plavek,ale ejhle,chybička se vloudila...ty vršky mi asi někdo vyměnil :fearful: asi nějaká trpaslice či co,páč teda to je tak na zakrytí bradavek :grinning: :grinning: není možná,jaký mám kozeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda přitažlivost zemská funguje,nějak tam tíhnou :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak asi až půjdu na plastiku,řeknu ať to vezmou i s tím vrškem :grinning: :grinning: :grinning:
Takže si musím koupit nové plavky...ale přemýšlím o nějakých jednodílných,abych schovala ten břuch a ty popraskaný boky :frowning2: bikinky budou muset počkat na příští rok :grinning:
14. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
@jaru30 lehátko je super věc :wink: teda dokud v něm chtějí dětičky být :grinning:
14. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
U nás teda taky nesprchlo,ale večer pofukovalo,tak jsme byli na balkóně :wink: Jen teda mě sere,že v určitou dobu musíme zalízt....zabednit,protože kretýno kornůto hulej :angry: :angry:
14. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
@danda78 jééé no mě taky zajímá odkud jsi?! My jsme tu taky z vých.č :wink:

@sophiejane taky nerada někam sama...ale teď bych teda asi ani nikam nevylezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude něco,když se svleču na chalupě :grinning:
Tak kdyžtak injekce to jistí a v srpnu budete moci vyrazit!!

@dadous :grinning: :grinning: :grinning: Kuba má taky rád,když si na sebe vezmu něco pestrého...a teda včera večer nás dostal-nevím co z něj teda vyroste!!! Já ho šla houpat v lehátku a on se najednou začal nahlas smát-mno a čučel mi na kalhotky!! Manža byl totálně mrtvý!! Já měla takový hezky barevný s obrázkem,tak se mu to asi líbilo :grinning: :grinning: Sprosťáček!!
14. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@kach82 krásný nový fotečky :wink: :dizzy_face:
To je dobře,že Leontýnka má řvací období za sebou....ono už bude lépe,prostě jak se zajímají o svět a tak... :dizzy_face: Kuba taky rád pozoruje :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@monika71 tyjooo dva týdny budete doma jen tři,jo??

14. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme se v neděli vrátili z dovči. Co vám budu řikat, byla to nádhera. Pak přidam nějaký fotečky. Jinak jsme v po byli na tý imunologii, tak nám vzali krev a příští tejden tam jedu znova na výtěr ovulačního hlenu :confused:
Co jsem četla, tak teď tam budeme asi pečený vaření. Myslim, že minim. jednou do měsíce budeme muset na ko :confounded:
Jinak vám děťátka pěkně rostou a jsou všechny úžasný :wink: :wink: :wink:
Chtěla jsem sew zeptat, jestli vám před těhotenstvím vytejkal z prsu takovej maz (nevim, jak jinak to mam nazvat).
Mně se dneska totiž objevil a nevim, co si mam myslet. Napadlo mě, že by to mohlo bejt z kys. listový. Začala jsem brát Femibion a i vitamín E :confused:
14. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
u nás včera večer sprchlo, sice tak deset minut, ale za to pěknej chcavec :grinning:
14. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
@ginak jééééé tak hurá z dovolené... :dizzy_face: na fotečky se těšíme.
14. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
ahoj, tak sem dneska byla na kontrolní glykemické křivce a naštěstí je to v pořádku, takže cukrovka není, super :grinning: , hned sem si dala zmrzku :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahoj ahoj tak snad je to s mou nrchou nadějný, začala jsem špinit a trošku boli břicho...už si dělam z mýho chlapa srandu jestli nejsem zase těhotná :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
ginak to je divny ty prsa...nejsi v tom? :slight_smile:) mě z porsou nic neteklo ani v těhu, a vitamíny jsem taky jedla...kdyžtak si s tím zajdi k dr...někde jsem četla, že žádný výtok z prsou normálně být nemá....
14. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
marhu, můj chlap radí at si koupíš na balkon kytky a poooořádně zalejváš :slight_smile:) to by nesnesl můj táta, ten by to s nimi vyřídila raz dva....pod náma bydlí baba, a taky občas hulí, no a jde to samo nahoru a ještě větrá do chodby...a jednou jsme byli na dovče, otec mi tu zaléval kytky a trochu přelil, baba hned přilítla že ji to teče na hlavu a on že aspoň ji to snad típne cigáro :grinning: takže na blby se musí takhle, já bych jim teda něco řekla!
14. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
@yes79 tak to je super zprávička a rozhodně odměna stála za to..mňaaam

@sophiejane jůůů tak mrška se blíží? Takže můžeš zasednout a vybírat dovolenou!! Jupííííííí
14. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
@sophiejane jj na příští rok kytky pořídím,protože už mě vážně serou!!! Posledně jsem jakoby zalívala neviditelné kytky,když tam měli peřiny :sweat_smile: No sice je to sviňárna,ale já mám smrad v celým bytě,když nestihneme zavřít balkon nebo okno!!!
Jo a říkat nemá nic cenu-ona je divná :stuck_out_tongue_closed_eyes: když se sem stěhovali,tak jsem je byla spucovat,protože dělali jádro a nevím jak,ale my měli v bytě úplně bílo od prachu!!! Navíc to ani nebylo oznámeno na nástěnce-my oba alergici a málem jsme se tu udusili...no a ona mě prostě asi nemá ráda,mno...Taky jak jsme na ni jednou zařvali,že zavoláme sociálku!!!
14. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jéééééééjej to už je hodin!!! Já musím s pejsanem na stříhání a Kubula si tu chrní-nahatec nahatej:slight_smile: Chrní už tři hodiny s pětiminutovou přestávkou!!! To mi teď bude v kočáře asi pěkně vyvádět... :grinning:
14. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
klidně jí peřiny zalívej dál, megeře :slight_smile: třeba nějakou pěknou starou vonavkou :slight_smile:
14. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
sophi, těhotná si myslim že nejsem. Poslední mrcha byla 4.7.(samo, že jsem jí dostala druhej den dovolený) a po ní jsme měli sexík jenom jednou a to ještě s kondomem, to bude náš třetí parťák do postele. Teď mi taky malinká kapička vyteče, ale musim jí vymačknout
14. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
@marhulinka jj dnes celý den do večera v hlavním meste, od zítra do nedele ve Slovinsku, pondelí doma i to asi, utery zas slovinsko do štvrtka, pátek asi do soboty když ne do nedele Praha.pekný že?tak doma bude jen na skok sem tam, i výročí svadby asi oslavím sama :frowning2: udel muj, čím sem si to jen vysloužila :confused:
14. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@sophiejane no co kočeno, už vybíráš dovolenou?já bych taky rada, ale asi až za rok :confounded:
@ginak jo takže tu čepičku už ovládáte?
14. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
moni čoveče popravdě moc ne. Byli jsme na tý kontrole a tam nám řekla, že sex jenom s kondomem. Tak jsme šli hned do lékárny a manža chtěl abych je koupila, že si jdu ještě pro vitamíny, tak to vezmu najednou. Já mu řekla, že si každej koupíme to svoje. Tak manža šel první a já dělala, že k němu nepatřim a šíleně jsem se mu hebila, jak to tak potichonku tý lékárnici řikal. No a přijeli jsme domu, tak že je hned prubnem. Ale ejhle, on mu byl malej a úzkej. Takže jsme oba měli výtlem a museli jsme jenom na krajíček. Chudák manža byl pak pěkně okroužkovanej a já z toho neměla nic. Takhle jestli to pujde dál, tak nebudeme vědět, co je to sex. Teď se musíme podívat na nějaký nadměrný velikosti :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
14. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
tyjo ginak nadmerny velikosti jooooo :slight_smile: doporucuju durex :slight_smile: drahy ale vsecky ujdou :slight_smile: my teda nadmerny neshanime :grinning:
14. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
@ginak s velikostma ti neporadím, u nás to kupoval mm, ja se jen svezla :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
ja to taky nekupuju ale zajdete na drogerky ne do lekarny, do nejake kde si muze sam vybrat :slight_smile:
14. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
do dorogerky ja pisu jako trotl v tom hicu
14. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
drogerky sakra
14. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
@sophiejane jo to teplo, ze mne teče , nestačím pít :frowning2: asi vlezu pod sprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.