• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@ginak fotečky úúžasný dovču jste si užili,je to vidět :wink: :dizzy_face:
14. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
@ginak to je krásnej psík :dizzy_face: tihle prý mají nejlepší povahu, dobráci jsou to...aspoň to všichni říkaj :slight_smile:

Taky tu mám jednu zvířecí fotku, dnešní první blízké setkání Matýska s papouškem. Asi nevěřil svým vočím :grinning:
Je to focené mobilem, takže omluvte prosím zhoršenou kvalitu obrazu...chyba není na vašem přijímači :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
Všem hezké ránko :dizzy_face:

@jaru30 tééda Matýsek je s papagáje pěkně vykulený :grinning:
15. črc 2010 v 07:39  • Odpověz
Naše cachtando grando:
15. črc 2010 v 07:52  • Odpověz
No vy snad ještě chrupkáte??

Já se dneska probudila a mám úžasný ekzém na krku...svědí to jako das - fakt krasavica :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Copak máte dneska v plánu??
15. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
Tééda všude všichni spěj...Kuba spí,Beník spí a vy taky spíte :frowning2:
15. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
Hezké ránooo :slight_smile:
já nespím už od pěti...
@marhulinka očividně se tam Kubíčkovi moc líbí :slight_smile: Paráda! My aspoň koupeme v kyblíku....on je pořád takovej olepenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

15. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
včera jsem Matýskovi udělala radost :wink: :grinning: aby měl co žužlat :grinning:
15. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
Hele, tady ráno sprchlo. To bylo úúúúúžasnýýýýý!!! To se tak krásně dejchalo. Jen tak dál!
Dneska musíme akorát nakoupit, protože jsme úplně vyžraný. Jsem zjistila, že mě pohled do prázdný ledničky pěkně stresuje..... :grinning:
15. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky, tak já už začínám být nervní, prsa už cejtím úplně minimálně a to podbříško už skoro vůbec, nevím jestli to je dobře, nebo špatně . . . a do UZ daleko, ch jo.

Dneska to vypadá, že venku bude lepšeji, tak si užijte krásného vzdoušku. Pa
15. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
cau holky, tak já pred chvílí vybavila manžu na cestu a ode dnes do nedele sama s pesanem :frowning2:
@marhulinka Kubíček si to krásne užívá, to já bych taky, na jeho míste, tady po dešti ani náznak :stuck_out_tongue_closed_eyes: se už tedka potím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jaru30 teeeeeeeeeeeeda tem je ale prekvapenej z papuška :grinning: a ty dudlajzy fakt originální

@vveru neboj a pri velmi vysoké obave to jistí proužky s čarkama :wink: aspon to uklidní
já mam zítra dopolko poradnu a konečne v uterí si jdu pro výsledky amnio :confounded:
tak zatím pekný den preji budoucím maminám, maminám a mrnouskum :wink: :sunglasses:
15. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@vveru to je ok, já z kraje nemít fotky z UZ tak ani nevím, že sem těhu, prsa sem taky neměla citlivý až ted.... :slight_smile: holt každá holka to má jinak, některá zvrací od začátku jiná vůbec....
15. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
@jaru30 No Matýsek je krásnej na té fotkce z papouchem.... :slight_smile: trošinku vykulene výraz, je k sežrání.. :sweat_smile:

Marhu: To se Kubík má, já si můžu o cachtání a koupání leda tak nechat zdát..
15. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
Sarí, To já je citlivý mám, právě, že boleli jako pra.e a teď už je jen tak občas zacítím, ale jinak nic . . .

Moni, držím palečky určitě to bude v pořádku, uvidíš.
15. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdu nakouknout...Kuba se ráchal v bazénku a pak usnul jak špalek :grinning:
15. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
@jaru30 tady nesprchlo,ale teď zalezlo slunko,tak třeba to sem taky dojde-kéžby!!
Jéé dudínky a dudá??

@vveru žádný streeeees!! To je prostě normální!!! Tahle doba vždy do utz je prostě stresing,tak se na to připrav :grinning: ale neboj,prošla jsme si tím každá :slight_smile:

@monika71 jééé tak to s pejsanem a Filípkem hoodně odpočívejte,rozmazlujte se !!! :dizzy_face:

15. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@monika71 to to uteklo a už budou výsledky!!! Ikdyž všichni víme,že vše je o.k. :wink:

@sarik1 jooo bazének si užívá a já taky :grinning: on cáká a já jsem pak celá mokrá :grinning:
15. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
jaru, tohle psisko je fakt nej. Je to sice voříšek z útulku, ale o to víc je vděčná.
marhu, Kuba je k sežrání. Pěkně mu to rachtání ve vodě závidim :grinning:
15. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@marhulinka tak ty si už rozhodla o jmene? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@ginak taky mu to závidím,do tohodle bazénku se s ním nevejdu :grinning: ale až budu moct,vlezu si k němu do toho velkého na chalupě :dizzy_face:

@monika71 joooo já už mu prostě říkám jménem,ty ne?? :sweat_smile: :sweat_smile: ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
Tak už jsem vážně ale naštvaná,zase jsem narazila na problém...chtěla jsem si objednat něco přes net a podle rozměrů se do ničeho s prsama nevlezu...to jako budu chodit v pytli?? Vrrrrrrrrrrr
15. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
holky ja si dala pred chvilkou melon a jak vám tak ležím a vyfukuju nažranost tak se mi jakoby udelala v briše vzduchová bublina (pocit) a najednou takový kopeček na briše, to byl malý jiste, huráááááááááááááááá ja to videla poprvé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
@monika71 nooooo to Filípkovi buďto meloun moc chutnal a chtěl přídavek,nebo se přecpal s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
manža mne poprosil aby ste mu poradili pry jemu se líbí i Adam a nemuže se rozhodnout Filip vs. Adam? poradte mu, protože jemno je na nem vybrat :wink:
15. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
@marhulinka asi mm rikal že se možná i vyblinkal z melouna když je po nem(on ho bleeeeeeeeeeeeee) :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
@monika71 Já hlasuju pro Filípka :wink:
15. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
si s nim ešte píšu na skypu je v kanclu čeká na šefa a pak jedou(to abych vás nepopletla že jsem ho vypravila na cestu a mezi tím s ním komunikuju) :grinning: :wink:
15. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
tak a vyrazli na cestu, chudák v tomhle horku 6-7 hod. být na ceste, mne stačí i takhle sedet doma :frowning2:
15. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@monika71 ale určo mají aspoň klimošku,ne? No já tady taky jen sedím,skoro se nehýbu,jen kmitám prstíkama a teda pořád lemtám vodu a potím se stejně...je šíleně dusno
15. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.