• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
15. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@monika71 no co co....je hlasování :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
Papa tety :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
@ginak Já so obávám, že ti ten fotoblog adminy smázly :frowning2: Páč jsi tam měla fotky z dovolený a to odporuje jejich pravidlům :pensive: bohužel :angry: Blbý je, že člověka dopředu nevarujou a rovnou mažou. Prostě žádný album už nemáš :pensive:
15. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
marhu napiš ta jmína na papírka a ukaž kubovi, at si vybere a hlasuje :slight_smile:
15. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
jména na papírky sorry
15. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
jaru, tak to už se na nějaký album vy.eru :angry: nechápu, proč by tam nemohla bejt dovolená, když jsme ve volný diskuzi :angry: :angry: :angry: :angry:
15. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
ginak nemůže, tyky mi pořád promazávali album, přečti si pravidla alb
15. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@ginak já ti rozumim. Taky mi vadí ta přísnost a příkazy, co si můžeš dát do svýho alba, ale co naděláš :pensive:
Musí tam bejt jen miminka a vše, co se jich nebo těhotenství týká. Můžeš tam mít myslim 2 fotky vás dvou, jako že jste budoucí rodiče, ale víc ani ťuk :frowning2:
15. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@ginak fotky jedině sem....
15. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
pravidla jsem četla, ale stejně mi to přijde padlý na hlavu. V albu nebudu mít nic a bude to. Co tam má člověk dát, když nemá žádnýho drobečka :angry: :angry: :frowning2:
15. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
Unavinkovaný :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tak jsem teď točila Kubíka v lehátku a najednou se ozvalo: tatatatata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@ginak no, jedině...co miminkovskýho se ti líbí a co pak pořídíte :pensive:
Jak píše Marhu, když je něco mimo, tak přímo sem do diskuze. Stačí dát "přidej fotky k příspěvku" :unamused:
15. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@marhulinka to je jako zblblej z tý reklamy? :confused: :confused: :confused: je příšerná :rolling_eyes: ale svůj účel splnila. Mluví se o tom a lidi ví, že nějakej XXX existuje....
15. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@jaru30 jo z tý debilní reklamy dělá tatatata do plíny.... :grinning:
15. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
tak pár foteček :sunglasses:
15. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
ha, tak ta druhá fotka, to nejsme mi, ale švagrovci, nějak jsem se přeťukla :grinning:
15. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
marhu, kubík je kouzelný..
jaru matýsek samozřejmě taky..
ginak pěkné fotky z dovči, přidej jich víc..
moniko mně se líbí obě jména, měla jsem je taky jako favority,ale je jich u nás dost,hlavně Filipů,tak jsem je nakonec zavrhla.. takže já jsem spíš pro Adama,přece jenom jich nebude běhat tolik..
mně se zdá,že začínám cítit vždy večer když si sednu k tv nebo lehnu takové 1-2 kopnutí a bublinkování,ale nevím zda je to ono.. a pak přes den zase nic..
v pondělí jdu na kontrolu a na velký ultrazvuk do Gennetu,tak snad bude vše ok a konečně se taky dozvíme pohlaví.....
pěkné odpolko..
d.
15. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
@marhulinka kouzelný kluky máš doma :grinning: :grinning: :grinning: jo a dekuji paní rozhodčí :grinning: :grinning: :grinning:
@ginak pekné míisto , nemuseli by mne ani premlouvat abych tam jela :wink:
@danda78 tak pekné porízeníčko v pondelí, už sem zvedavá co to bude :sweat_smile:
@jaru30
@sophiejane
@ginak
@marhulinka ale když tak nad tím premýšlím tak bud mají supr program, nebo jsme ostro sledované, ,ponevaž je tady plno for a mít tolik lidí pod dozorem co mají v albu , hm...... rozmýšlím, rozmýšlím...... a napadá mne porád jedno, jsou na nás nasazení špioni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
@monika71 zdá se mi že je remíza, a zas sem na nule, teda mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
tak si hod eurem moni :grinning:
15. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@sophiejane hm........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to spíš mm, to je jeho záležitost on žádal o radu ne já :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
@monika71 netřeba na to program. Všechny nový fotky se zobrazujou ve fotoblozích na hlavní straně, takže je hned vidět, co tam kdo přidal. A ony adminy denně nakukujou. A když to nezvládnou ony, je tu spousta bonzaček, který to hned nahlásí :angry:
Copak jsme ti nezažily v předchozí diskuzi? všude máš tlačítka "nahlásit nevhodnou fotku" nebo "nevhodné téma". Stačí kliknout.

A to že jsme ve volný diskzui bohužel neznamená, že si můžeme dávat do fotoblogů co nás napadne :pensive: taky mě to štve, ale nenadělám nic :rolling_eyes:
15. črc 2010 v 16:06  • Odpověz
nebo jim někde vyjíždí nově přidané fotky, stačí jen rychle shlédnout, ono toho zase denně není tolik, a hned vidí...
15. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
moni a ty radši adama nebo filipa?
15. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
a co danda, nejake tipy na jména? :slight_smile:
15. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
@sophiejane já ti nevím ja se soustredila na holčičku tu jsem mela jistou "Sophie" :wink: kluka má vybýrat u nás mm, ale ani on si neví vybrat tak me poprosil abych se zeptala vás na váš názor :slight_smile:
@jaru30 no tak já až do toho tak nevidím, ale i tak je to svinstvo, vždyť to jsou fora o detech a rodine, a snažilky jsou budoucí rodiče a treba na dovče zadelavají na miminka, no ne? všechno se vším souvisí :confounded:
15. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
tak a ja jdu pokosit trávu a polít terasku tak zatím holky pa :wink: :sunglasses:
15. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
holky pokud nevadí, tak se taky zúčastním hlasování, sice se mi líbí obě jména, ale se víc přikláním k Adámkovi :grinning:

tady trochu hřmí, tak snad pořádně sprchne a vyčistí se vzduch, ale jinak tu pořád pálí sluníčko a potim se i jen při tom psaní na komplu :frowning2:
15. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.