• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ahoj holky,
co to tady dneska čtu?? samé negativní a smutné zprávy...
baru,je mi to moc líto, upřímnou soustrast..
marhu,taky to nemáte v té rodině jednoduché co??? ale asi všude je něco.
a jak tady píšete, že jeden život skončí, aby nový mohl začít,tak v naší rodině to docela sedí, když mi byly asi 3 měsíce,umřel mi děda, když ségra porodila první dítě, za měsíc na to umřel druhý děda a teď když jsem našla na testu //,v ten samý den umřela babička a máma mi to ráno volala...není to pravidlo,ale stává se to docela často...
jinak u nás dnes svítí sluníčko,ale fouká tam studený vítr a tak je tam pěkná kosa, žádné jaro teda zatím...
byla jsem v práci,teď teprve obědvám, půjdu s pesanem ven a pak si asi na chvilku lehnu....
jsem odpolko vždy nějaká ko...
sophie, to je dobrý, prý že už nepotřebuješ ani pásek, to já mám na kile sice zatím pořád stejně, ale rifle už nosím všechny rozeplé tak,aby mě to netlačilo...
sariku neboj, to bude dobré,musí.... přece nemůžeš mít takovou smůlu několikrát za sebou...
přeji hezké odpoledne a večer nakouknu.
d.
22. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahojte holky,
teda taková témata. Baru je mi to moc líto. A hlavně mysli ma malého. Marhu vždycky se někdo v rodině najde. Nejlépe ho ignorovat. I když se to někdy nedá.
Já teda taky extra veselou náladou nehýřím. Včera jsem měla zvýšenou teplotu a jsem pěkně nachcípaná. Takže malá si to určitě ještě s narozením rozmyslí. Ale udělala jsem si radost a koupila si kojeneckou podprsenku. Je moc krásná, taková růžová. Měla jsem ji objednanou, tak jsem pro ni musela zajet. A malé jsem koupila takovou dečku do autosedačky. Už má druhou, ale tahle byla hezčí :slight_smile: . Prostě blázen
22. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
ahooj, včera jsme byli v poradně a važí už 4160g říkam že je to buřt dneska jsme byli na kyčlích a potkala jsem tam holku co jsem s ní ležela na pokoji, tak říkala že mam asi místo mlíka smetanu :grinning: zítra rano jedem do ikey, tak se těším až se tam vyřadím b :dizzy_face:
22. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem dnes taková bez nálady, prospala jsem celé odpoledne :unamused:
baru, je mi to moc líto a uprimnou soustarst, ale ty se hlavne ted zameruj na malé aby mu ten stres neublížil, je to težké ale zkus to :wink:
dadus, kvalita mléka se nezapre, dtto marhu, dobre maminy jen dobre mléko mají :wink: tak pumpujte dál ať malým prospíva :wink:
sophie porid neco pekného :slight_smile:
sari, neboj, vše bude ok :slight_smile:
tak a ja jdu zas do pelechu nejak mne to tahá :frowning2:
tak zatím ciao :sunglasses:
22. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
ahoj holky,tak sem se pred chvili vratila od tety,no tak vam muzu rict ze je to taaak smutny.ach jo.a stavila sem se dnes v lekarna a koupila sem tu odsavacku do nosu Tomikovi,ona stala 355kc,ja nevedela ze je tak draha.a jeste sem si koupila ten bepanthen.jo a prosimvas vy jste tu pili nejakej caj ale ja nevim jak se jmenoval tak poradte diky,pili jste ho myslim ty marhu pred porodem.
22. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj Baru,
před porodem se pije maliníkovej čaj :wink:
Já dneska taky kupovala čaj - fenyklovej. Na ty prdíky :slight_smile: A hned jsem si přibalila Gravimilk, tak se těšim, až ho ochutnam. Ještě ale počkam. Teď už mrňouska nechci moc vyživovat, aby to nebyl cvalík. Začnu to pít až po porodu. Až budu o tom chlebu a vodě, abysme měli nějaké vitamínky.........
Jakou jsi koupila odsávačku?
Včera nám na kurzu říkali, že si máme koupit rektální rourku. Že to miminkům hrozně uleví, když se nemůžou vyprďánkovat. A dneska pani lékárnice z toho málem měla mrtvici. Prej už se to dávno nepoužívá a hlavně je to prej nebezpečný. Když mu člověk zasune tu dlouhou hadičku do zadečku, nikdy neodhadne jak moc, takže mu může ublížit :pensive:
22. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Tak jdu nakouknout a popřát krásný večer...já mám zase zkažený večer,jsem už ze všeho hotová a unavená,už nemůžu!!! Se z toho mýho zadečku už asi zblázním :angry:
22. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Dad tak naše smetánka jim prostě chutná :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska je den blbých zpráv. :frowning2: Jsem byla v poradně a vyšla z ordinace se slzami v očích. :cry: Nejdřív na mě dr. vyrukoval s tím, že taky musím mít všechno, že jak minule dělal nějaký ty stěry, tak že mam streptokoka s citlivostí jen na penicilín. Jsem se ptala, co to jako znamená, jak je to pro mimčo nebezpečné a on mi ještě vynadal, že samozřejmě že je to pro dítě nebezpečné, že pro srandu se to neléčí. Tak už jsem se víc neptala, ale říkal něco o tom, že do porodnice budu muset ještě před termínem a že před porodem dostanu nějakou kapačku na vyléčení toho streptokoka. Pak mi pomačkal břicho a že prý je prcek pořád šikmo, že není ve správný poloze. A asi na povzbuzení mě upozornil na to, že je to nebezpečné, že je potřeba to pohlídat, protože se může stát, že kdyby si mimčo vzpomnělo, že chce v téhle poloze ven, tak že mu může jít o život a následně i mě. Tak jsem měla taky dost, jsem si musela dát skleničku vína na povzbuzení. :frowning2:
22. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Kach, teda to máš pravdu, to je dneska den!!!! :frowning2:
Co to je za vola, proboha? si myslí, že jako známe všechno? Kdybysme to věděli, tak se můžeme dát na doktořinu samy. Hele Kach, streptokoka má spousta ženskejch (i já jich pár znám), dostávaj na to před porodem kapačky. A miminka jsou v pohodě :slight_smile:
A s tím otočením. Ještě nezoufej. Dokud nerodíš, furt je čas. Třeba se otočí zrovna dneska v noci. Nevíš. Znám z vyprávění pár případů, kdy se prcek otočil až na porodním sále, asi dostal strach :wink: A hlavně, ať tě zbytečně nestraší, že mu půjde o život (takový doktory fakt miluju), když se nedej bože neotočí, tak holt půjdeš rovnou na císaře.
Nevěš hlavu :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
ahoj kach,no nekecej???jezis marija to je teda den opravdu joi ale neboj to bude v poradku,tak tam pujdes o dva dny driv no.a neboj urco stim maj milion zkusenosti nejsi jedina.to zas byl doktor jen trochu moc chytrej.
22. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
jaru ta odsavacka se jmenuje BABY-VAC to je ta na tu rymu,je to do normalniho vysavace to musis nandat a pak to vysat,fakt sem neverila ale je to tak ale prej je vyborna.
22. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
a presne tu je napsano,odsavacka hlenu pripojitelna na vysavac.
22. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
a jeste je tu napsano arianna to je asi firma
22. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
koukala jsem na ní a vypadá slušně!!! Ta je teda jenom na vysavač, jestli to chápu správně. Určitě to funguje a dobře funguje. Ta vyčístí nos jedna báseň.
Taky jí plánuju koupit, ale až bude prcek trošku větší. Do té doby budeme používat tu obyčejnou balonkovou. Pro ty nejmenší miminečka prej stačí, pak už je třeba jí vyměnit za nějakou účinnější :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
tak ja ted dokoukala to hleda se tata a mama!!!!tak tohle mozek nebere co to tam je za kravy proboha ,takhle se strapnovat pred celym narodem.
22. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz
já na to koukala taky. Jak tam na něj ve vodě skočila a dělala mu na krku cucáka :sweat_smile: šmarjá. Kolik jí je, ježkovo zraky? ....A pak taková scéna, ostuda.....a kvůli takovýmu chlapovi. Mě je tedy nesympatickej.
22. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz
no vzdyt je silenej,ale oni se tam vsechny chovaj jak kravy pitomi,takovy nesmysly sem nedelala ani kdyz me bylo nact :slight_smile:
22. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz
a ze sem se toho neco nadelala :wink:
22. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz
no povídej :wink: :grinning:
22. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz
a co bys chtela vedet ,jako ze treba sex ve trech :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz
Baruu??? :confused: :confused: :confused: no to je mazec! :sweat_smile: :grinning: A jaký to bylo? tos měla plný ruce práce, ne? :grinning:
22. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz
haha :grinning: :grinning: :grinning: ja vedela ze se chytnes.no ale asi to je dobry,ja nevim fakt :grinning:
22. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz
no už jsem myslela, že jsi taková divoženka :wink: já bych do toho nešla. Jsem poserka.....
22. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
tak ja bych ted doto uz taky nesla ale tenkrat jsem nebyla od toho daleko ale ani uz nevim proc sem couvla.ale asi sem taky posera
22. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz
tak ja si jdu lehnout dobrou noc vsem
22. dub 2010 ve 23:21  • Odpověz
Vy poseroutky :grinning: :grinning: Já teda na některé chvíle ze svých náct raději zapomínám :sweat_smile: :zipper_mouth:

Taky se už pomalu chystám do pelíšku....jsem grogy....tak dobrou a sladké sny :slight_smile:
22. dub 2010 ve 23:28  • Odpověz
Krásné páteční ránko všem :slight_smile:
23. dub 2010 ve 03:49  • Odpověz
dobré ránko holky, tak sem vás po těch několika dnech dočetla, manža byl doma, tak nebyl čas na pc, ale na jiné věci :wink: ale zatím nijak nezabírají :wink:

koukám, že tu pár dní bylo smutno, s prominutím, ještě že jsem tu nebyla, protože by mě asi kleplo, u mého taťky už jen čekáme na konec, tak se teď radši snažím věnovat jiným věcem, ale nejde, stejně k tomu člověk zabloudí, a když se dožije toho, že se nám malá narodí, tak ji stejně ani neuvidí, oslepl

jinak se dnes chystám do poradny, tak sem zvědavá, co se stalo za týden u nás nového, u kach teda taky asi praktikuje fakt výborný doktor, já si na svého fakt nemůžu stěžovat, i když podává špatné zprávy, tak to podá tak nějak, že to člověk v pohodě pobere a snaží se i uklidnit, že se jako neděje nic tak tragickýho

tak se zatím mějte, jdu dát sprchu, nasnídat se a vyrazit :slight_smile:
23. dub 2010 v 06:02  • Odpověz
Dobré ráno,
holky díky za podporu. Že je dr. vůl, který jen straší a od začátku byl proti mému těhotenství, to vím, ale ža mě bude takhle strašit i před porodem, to mě fakt rozhodilo.A když jsem mu říkala, pane doktore, vy mě naháníte hrůzu, tak mi hned řekl a co jste čekala, že to bude jednoduchý? Vy jste vysoce riziková, jste po IVF, nejste zdravá, jste po operaci břicha, tak co chcete. A já si bláhově myslela, že na začátku května umeju okna, s manžílkem si užijeme sexíku a pak pojedeme směr porodka, tam přirozeně porodím krásné zdravé miminko. A ono to možná bude všechno jinak. :frowning2:
Dneska jedu ke svý doktorce do Plzně(kvůli mé nemoci), tak se tu ukážu snad až na večer.
Přeji hezký den a dnes už jen lepší zprávičky
23. dub 2010 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.