• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
tak hotovo ze mmne leje jak z fontány, tady máme ešte ted 33° v chládku, mne picne, sem zvedavá jak budu spát v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kde ste všechny?
15. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
@yes79 jasan že nevadí, každý hlas pomuže :wink: :wink: :wink:
a co Martinka? jak snáší to vedro?
15. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
@monika71 no Martinka je kupodivu v pohodě, tak když máme zatažený žaluzky, tak tu není takový teplo a je trochu chládek oproti venku, tak je to fajn, to ti vůbec nezávidim, v těhlech vedrech být těhule, viď? je to náročný
15. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
@yes79 to je, já si to nemyslela na začátku, ešte sem si rikala, ok, vždyť to nejvyšší stadium bude na podzim, ale musím se priznat, je to dost náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je fajn že malá to snáší v pohode, a je z ní nádherná holčička, vypadá tak klidne na fotkách :sweat_smile:
15. črc 2010 v 18:17  • Odpověz
@monika71 moc děkujem, jj, to říkají všichni, že je taková pohodářka, když ji vidí naživo, a neboj, ono to uteče a budeš mít mímo u sebe, nejlepší je nikam nechodit, hodit nohy nahoru a odpočívat, v tomhle se nic jinýho dělat nedá
15. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
@yes79 hm, ale když já sem zvyknutá porád neco delat, sem tak trošku hyperaktivní :grinning: já nedokážu dlouho obsedet na jednom míste.První 2 týdny na PN to šlo, to sem odpočívala a nepoznala konec, ale pak už nastoupila nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu já nemusím vubec :wink:
15. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
@monika71 to se ti nedivím, taky sem doma už nevěděla do čeho píchnout a nejradši bych pořád někde courala, však počkej, s mimčem to bude lepší, tak odpočívej do foroty, aby ti to pak nechybělo, i když jestli jsi hyperaktivní, tak to budeš mít bezproblémů :slight_smile:
15. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
@yes79 ani nevíš jak moc se už teším, jen aby sme byli v porádku ale už jen čekat do uterý a budu vedet a snad i klidnejší o moc malinko :wink:
15. črc 2010 v 18:30  • Odpověz
tak to já jsem na tom podobně jako monika, taky jsem spíš hyperaktivní a dělám vše jako před těhu...takže opravdu zatím moc neodpočívám a když vidím lidi kolem sebe,tak i teď toho za ten den stihnu víc než oni a to jsem těhu....
potím se a je mi teplo,ale jinak vedra zvládám celkem ok..
nohy mi zatím neotékají, dnes jsem např. byla v práci, na nákupu, v bance, v drogerce, pro benzín, vyzvednout zboží, pak jela s papírama na VČE 20km tam a 20km zpět... okoupat psa do rybníka, uklidit doma, zavést něco do provozovny a teď jsem asi 10min. doma...takže zatím se nenudím..
sophie - jména jsem psala už dřív - líbí se mi Kryštof a Sebastian - ty asi vedou... + Samuel a Šimon
a z holčičích - Viktorie, Rozárka, BArunka, Amálka
v pondělí se snad dozvíme co to je a tak pak budu moct začít vybírat napevno jméno + nějakou tu výbavičku pomalu okukovat... zatím nemám stále ani 1 ponožku...
a nahoře pořád jen 2kg, už 2 měsíce... je to normální????
15. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
@danda78 tak ty si superaktivní mamina :grinning: teda jak to zvládás?
o tech jmenech, tady jde o to, že mm vás kočky poprosil aby ste mu poradili ze dvou Filip nebo Adam, nemuže se rozhodnout tak spoléhá na vás :grinning: ja se do toho nepletu :wink:
15. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@monika71 držím palce, ale neboj, určitě bude vše v pořádku a buď ráda, že máš tu plodovku za sebou, pak může být člověk trochu jistější, že je mimčo v pořádku :slight_smile:
15. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
@yes79 já vím a ted už je to ok, po tom odberu, ešte jenom ty výsledky ale to už vydržím, ani nevíš jak moc se chci naplno tešit ale do te doby je to míchanec tešení a obav.a dekuju za podporu :wink: jdu se navečeret a pak do koupelny pod sprchu delat komplet očistu (zítra poradna) :grinning: takže zatím papa a pekný klidný večer preji :wink:
15. črc 2010 v 18:55  • Odpověz
@yes79 achjo, všicí maj pohodářky, jenom my máme uplakánka :frowning2: :wink:

@monika71 co bych dala za to, kdyby se těhu a ten klídek (byť někdy nuda) vrátilo!!! Užívej si to!!!!! Pak už se nudit nebudeš :grinning:
A všechno bude v pořádku, uvidíš :slight_smile: To je hotová věc!
No, jak tak nad těma jménama přemejšlim, tak teď se mi víc líbí Adam :slight_smile:

@danda78 jestli můžu, tak z těch klučicích je fakjn Kryštof a z holčičích Rozárka. Ta by se mi taky líbila :dizzy_face: A to že jsi přibrala 2 kilča je v pohodě. Já to měla až do nějakýho 36 tejdne taky tak :slight_smile: Aspoň pak budeš mít havaj při shazování :slight_smile:

15. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
@jaru30 ale neboj, to se spraví, to je tím počasím, taky jednu dobu byla taková, že furt brečela, to při těch minulých vedrech, teď už si asi zvykla nebo co
15. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
tak jdeme koupat, tak zatim :slight_smile:
15. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
Kubíček už spinká,tak jdu nakouknout :dizzy_face:

@ginak mňaaaam tak ten jahůdkový pohár bych si teď teda s chutí dala!!! Sem s ním!!!

@danda78 děkuji :dizzy_face: Jj večer jsem to taky krásně cítila,jak se miminečko hýbe :wink: Zatím si to užívej,až tě bude v noci kopat a donutí tě vstát a chodit :grinning: :grinning: Ikdyž třeba budeš mít v bříšku hodné miminko a nechá tě vyspat :wink:

@monika71 jo ty dva malý jsou kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
@marhulinka Filip

@ginak Filip

@sophiejane Adam

@yes79 Adam

@jaru30 Adam /tééda takhle to změnit!!!/

15. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
@marhulinka to víš Marhu, blíženci...dva lidi v jednom. A perou se ve mě. Dneska zrovna vyhrává ten, co chce Adama :grinning:
15. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
@jaru30 jj já vím!!! Ty ty ty...Takže Moni,zítra to třeba u Jaru změním :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@jaru30 jakýpak jste dneska měli s Matýskem den? Už spinušká?
15. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ježiši to je hic...už mě to nebaví!!!!!!!!!! Vrrrrrrrrrrrrrr
15. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@marhulinka dneska celej den nezamhouřil oko. Fakt. Jestli je to tou změnou počasí. Za celej den spal dohromady tak 2 hodiny, jinak pořád koukal a hodně brečel. Přitom byl najedenej, přebalanej, bříško ho nebolelo, páč se nekroutil. Byl prostě pěkně mrzutej. Teprve teď snad pořádně zabral, tak rychle odsávám....ufff.
Ale zase předevčírem měl pro změnu spací den. Celej den prochrápal :slight_smile: A pak se v něm vyznej...
Co jste tvořili vy? byl zase bazének? :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
@jaru30 Nojo dětičky jsou jako to počasí :grinning: Kuba dneska taky řval,vždycky úplně z ničehonic a rval si pěst do pusy...tak podezřívám,že se snad chystají žuby :sweat_smile:
My bazénkovali a jinak ven nevylézali :dizzy_face: Navečer jsme měli návštěvičku-babička a děda přijeli za Kubínkem...no a už se ukázal jako pěkný mamánek :grinning: Když ho babička chovala...tak začal natahovat na brekot a najednou mě uviděl a natáhnul ke mě ruce,že chce vzít!!! To bylo taaaaaaaaaaaaaak krásný,až jsem měla v očích slzy...prostě ho miluju...a taky to jak mě začal chytat za ruku,jakmile se k němu přiblížím a jak mě něžně drží a přejíždí ručičkou,jako kdyby mě hladil!!!
15. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
dandi já tě nechápu,já bych to taky nezvládala i netěhule :slight_smile: a já přibírala tak 0.5kg týdně celkem spolehlivě a nějak moc jsem se necpala...
15. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
jee marhu to je hezkyyyyy
15. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
dandi a kdy nám hodíš nějakou tu fotečku????? :slight_smile: noooo?
15. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@sophiejane jooo však počkej jak si o tom za rok a něco budeme společně psát-tohle je to,pro co stojí za to žít a bojovat!!!
15. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
zdravím :dizzy_face:
@monika71 mě se líbí Adam, ale jabych vybírala i podle příjmení :dizzy_face:
jinak teda nikča ma ted poslední dobou problem večer pořadně zabrat, usína na třikrat :angry: a konečně objevila že dva prstíky jsou v puse lepší než cela ruka , takže vesele žužla a slinta jak slimak :grinning: a pořad se cachtame v bazenu, pže je furt ulepena :grinning:
15. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
marhu,tak to musí být nádherné... závidím,snad se taky tak dočkám...
marhu,zapomněla jsi tam napsat pro moniku můj tip - já bych raději Adama, psala jsem to výše z jakých důvodů....
teď jsem se vrátila s pesanem z procházky, byly jsme skoro hodinu a teprve teď tam je docela příjemně..
tak dobrou noc všem a zítra ahoj.
d.
15. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
já taky zítra nakouknu až navečer, protože mám práci, nákupy, pak jdu asi po 8 měsících k holičce...takže budu až dýl...
mějte se fajn..
dobrou.
d.
15. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.