• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
jsem zpááááátky, Matýsek se opět probudil po čtvrt hodině :pensive: No to bude dneska noc :confused:

@dadous tak ty fotky nemaj chybu!!! :grinning: Jak se řehtá!!! :grinning:

@danda78 fotečkyyy prosííííme :slight_smile:

Takže Adam jednoznačně vede!!!!! :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@dadous krásný fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
Moni tak vede Adam :slight_smile: Ale mě se stejně víc líbí Fíďa :grinning:
15. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
@jaru30 vid? v těhle verech a takhle vychechtana :grinning:
holky taky vam dneska kun tak pomalu načíta?
15. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@dadous šííííleně pomalu.... :unamused:
15. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
tyvoe, teď ještě pomalejc. Koňovi je vedro :wink: na tohle nemam trpělivost, takže mizím. Zejtra nasepsanou :slight_smile:
dobrooou noooc!
15. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
tak jsem tady holky, ale vám reknu, že ta komplett očista mi trvá čím dale tím dele :angry: a sem se u toho tak spotila fuj, nenávidím teplo :angry:

@marhulinka no, vidíš, takže zatím Adam, ale skus tam nahodit jak to zní s prijmením jak psala Dad,hm..Hrušovský Adam :confused:
@dadous ja bych chtela být taky tak vyculená jak Nikča a hlavne tak peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeknááááá :sweat_smile:
@jaru30 blíženec jo? rozdvojená jo? no neco mi to ríka, ale nevím co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
@monika71 :grinning: jsem měla toho jmena spolužaka :sweat_smile: teda příjmení :dizzy_face: no tak to se mi víc hodí filip :dizzy_face: hele s tou očistou, ti povím že bude huř :grinning:
15. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@dadous jj počítam že to bude čím dale tím horší :angry: a co jinak holky co deláte celý dny krome čvachtání?

@marhulinka máš další na sve strane, dad mení názor, nezapomen zapisovat :grinning:
15. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
@monika71 no bud se prochazíme a to spojíme většinou se zmrzkou, nebo sedím na zahradě a nikča se čvachta :grinning: jako doma se mi kupí pradlo a není čas ho vyžehlit :grinning:
15. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
tak to je fajn, aspon si Nikča užíva leto jak se má :wink:
tak holky ja asi pujdu do hajan, teda jestli se mi bude dát, preji dobrou noc a pekné sníčky :slight_smile:
15. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
dobrou dobrou :pensive:
15. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky, musím vám napsat čerstvý zážitek, protože se tu tlemím jako blbec, tak ať se taky zasmějete. :slight_smile:
Zrovna tu sedím a dočítám vás, při tom odstříkávám a najednou slyším pořádnou ránu. Chvíli nic a pak přišel manžel a povídá mi: neboj, to jsem byl jen já. Já v tu chvíli vyprskla šíleně smíchy, protože mi došlo, co se mu stalo. :grinning: My totiž doma v pokojích dveře běžně nezavíráme, ale on šel dneska brzy spát, tak se v ložnici zavřel, aby ho malá nebudila. A teď šel na wc... Jasně, dveřma neprošel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já dostala strašný záchvat smíchu, tak se ještě naprdnul, že místo politování se mu směju. No asi si dal pořádnou ránu, protože tu seděl a držel se za nos dost dlouho, ale mě od sebe vyhnal, když se řehtam jako blbec. Ale ono to fakt nešlo udržet. :grinning: :grinning: :grinning:
No co, loni si nos zlomil a měl ho od té doby křivej, tak třeba ho teď bude mít už rovnej. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jinak my vedra taky celkem zvládáme. Leontýnka chce čím dál tím víc nosit a koukat a to jí vždy tak unaví, že pak spí tvrdě klíďo 2hodky.Dneska jsme chodili po krámech, tak zase v kočáru ječela, tak jsem jí musela nosit a to má oči vykulený, pusu dokořán a i se řehtá. A strašně se jí líbí ty obrázky, co jsme v zimě malovali a vylepili jí je v pokojíku po zdech. To tam s ní musím stát, koukat. Dneska normálně laškovala s tygříkem, po něm házela úsměvy. Jo a je první, kdo rád poslouchá můj zpěv. :grinning: Normálně řve a když začnu zpívat, tak zmlkne, poslouchá a pak se mi směje. Bych to čekala přesně opačně. :wink: :grinning:

Můžu se přidat k hlasování? Já bych volila Filípka, protože Adámek je ošizený o dárečky, když má svátek na štědrý den. Tak aby to malému nebylo líto.

15. črc 2010 ve 23:09  • Odpověz
autor
tak a kach to rozstřelila, to je pravda že adamek by byl ošisezenej o darečky :sweat_smile: kach to je jak u nas, v kramě v kočarku taky řve, a jen jí vezmem tak se culí :grinning: a u nas na nikču platí, když ji povídam takovym tichym hlasem, poslední dobou u toho docela dobře usína :sweat_smile: placam uplny nesmysly , ale jí se to líbí a zklidní jí to :grinning: zpívat si ji netroufam :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz
@dadous jen to zkus jí zazpívat, třeba budeš překvapená. Já jí teda taky zpívám, jen když jsme sami. :grinning: To je stejně dobrý, že jim teď člověk může povídat cokoliv a oni jsou spokojení. Já jí třeba někdy předčítám Blesk a ona nadšeně poslouchá. Tak máte taky zvědavku zvědavou :slight_smile: my budeme mít ale svaly, jak je pořád taháme na rukou. :slight_smile:
15. črc 2010 ve 23:23  • Odpověz
autor
to mi povídej, už se pěkně pronese a když ji mam na klině tak se furt chce zvedat na nohy :sweat_smile: ta bude dřív chodit než sedět :grinning: ale je to s nima sranda co? taky jste s tatou tak vyplacany, když se mala směje ? :grinning:
15. črc 2010 ve 23:35  • Odpověz
@dadous tak to je pěkná čipera :slight_smile: Jo, je s nima sranda, jsou to zlatíčka k zulíbání. Taky jsme s taťkou celý pryč, když se řehtá. Přijde mi, že taťka ještě víc, protože s ní celý den není, tak je pak večer úplně paf, co všechno už umí. :grinning: Já jsem vždycky úplně pos.aná, když jí mam na rameni, ona mi dá ručky kolem krku a tvářičkou se opře o moji. To bych jí ulíbala,fakt. :slight_smile:
15. črc 2010 ve 23:48  • Odpověz
Hezké ránko,tak jak je u vás? U nás teda zatím snad nejhůř za celou dobu...doma dneska zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 07:33  • Odpověz
@monika71 Podle mého názoru se k příjmení jednoznačně hodí Filip :wink: Chlap to má na celý život /pokud si to sám nezmění :grinning: / tak bych dobře vybírala :slight_smile:

@kach82 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudáček,ale taky bych byla k neutišení a smála se :grinning: :grinning: :grinning:
U nás pomáhá na zklidnění pískání :slight_smile: :wink: Zpívá občas manža a to musím na něj vždycky vlítnout a říct mu ať je zticha,nebo bude mít Kuba psychickou újmu :grinning:
16. črc 2010 v 07:38  • Odpověz
@marhulinka Filip

@ginak Filip

@sophiejane Adam

@yes79 Adam

@jaru30 Adam /tééda takhle to změnit!!!/

@danda78 Adam

16. črc 2010 v 07:40  • Odpověz
@marhulinka Filip

@ginak Filip

@sophiejane Adam

@yes79 Adam

@jaru30 Adam /tééda takhle to změnit!!!/

@danda78 Adam

@dadous Filip

@kach82 Filip
16. črc 2010 v 07:41  • Odpověz
Sakriš kdo ještě nehlasoval?? Je to remíza!!!
16. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
Joooo já zapomněla,že vlastně Jaru to může zase změnit :grinning:
Ještě nehlasovala Sari :dizzy_face: A Moni ty by sis vybrala tedy jaké?
16. črc 2010 v 07:53  • Odpověz
@marhulinka noooooooooooooo vidíš? ale to Dad zmenila z Adama na Filipa, když videla prijmení :grinning:
Kurna holky rozhodnete už :grinning:
@kach82 tak já bych se taky neudržela :grinning: :grinning: :grinning:
U nás byla v 1.30 taková bourka konečne, že jsem pootvírala rychle všechny okna aby se ten vzduch pročistil trochu, ale vypada to že pres den bude zas hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes si hraju na operku, mamka mi sem dala hlídani jejího pejska (malé telátko) musela pryč a s velkym ho nemohla nechat (otec a syn), tak kam jinam by ho dala než ke mne?takže mam o zábavu postaráno. jestli se mi podarí cvaknout tak ho cvaknu když se mi nevejde do fotáku :grinning: , tak je cvaklej na strance http://www.clumber.sk/news.html :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 07:55  • Odpověz
@marhulinka ja nevím a proto se dištancuju a nechávam to na mm ale ten se spolehá na vas :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
Sarik asi dá Filipa, má Adama v plánu :wink:
16. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
@monika71 ježiši a nesežere ti Happyho? :grinning:
16. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
No tady v noci asi třikrát zabouřilo a bylo z toho prdaljs....no a teď tu máme od samého rána příšerně-totálně nedýchatelno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
@marhulinka nesežere, Happy je tvrdej, on se ho spíš bojí má pred ním respekt,( nevím jestli si se dívala na stranku ale ten menší je to a ma jenom 4 mesice), sama máš yorkiho, tak víš jaci jsou nervní, a náš obzvláščť chráni si sve teritorium a ja se smeju, že je 10x menší ale o to silnejší :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.