• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@marhulinka tady bude taky tak, už ted začína být dusno, darmo v noci sprchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
Jojo jsou to hlídači,běda jak jim někdo vstupí do jejich teritoria :grinning: K nám třeba pomalu nemůže ani nikdo cizí a řekla bych,že to dělá od té doby,co je Kubínek...strašně ho hlídá...Kamarádky,které zná,tak v poho,ale měla jsem tu kamarádku,kterou moc nezná a málem ji sežral :grinning: Tak hold nikoho cizího sem nepouštíme :grinning:
16. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
@marhulinka poznám, poznám a jsem moc ráda že ho mame, on je náš malý člen rodiny.ježííííííííííííííš ted se smeju.Happy je ve svem bunkru, a Adonis se šel jeno na nej kouknout, a to si mela videt happy vystartoval a Adonis tak padlil odsud že se mu nohy popletli a uklouzl na parketách, a ted jen od rohu se na nej díva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i ho lituji, on by se hrál, ale pan pes je už velký a hrát si nechce :sweat_smile:
16. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
@monika71 :grinning: :grinning: :grinning: náš pejsan si taky nechce s pejsanama hrát-za to s koťatama jo :grinning:
16. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
Holky co máte k obídkům? Já si udělám nějaký těstovinový salátek,ale nevím co na víkend...Zítra teda vařit naštěstí nemusím,slavíme,tak budeme mít bašty tam
16. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj já se připojuji také ke hlasování já jsme pro Adama, my ho chceme takéé :slight_smile: :sunglasses:
16. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
@marhulinka no a Sari ti skrížila plany :fearful:

@sarik1 ja myslela že budeš hlasovat za Filipa, když vy chcete Adama :wink:
ja nevarím, mm není doma a ja si dám nejaké ovoce, nemám v tomhle horku vubec chut jíst neco vareného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
@marhulinka Filip
@ginak Filip
@dadous Filip
@kach82 Filip

@sophiejane Adam
@yes79 Adam
@jaru30 Adam
@danda78 Adam
@sarik1 Adam
16. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoooj ženy :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
jsem teď volala na gyndu, kvli prohlídce po šestinedělí, a oni jsou na dovče a čas budou mít až za měsíc :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no toto?
16. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
v tom případě se sama uznávám zdravou a můžu se koupat :wink: :grinning:
16. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
16. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
ahojte, ja vam tu len tak vhupnem a zase padam :slight_smile: hlasujem za Filipa :sunglasses:
16. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
FILIP - marhulinka, ginak, dadous, kach82 , pifina

ADAM - sophiejane, yes79, jaru30, danda78, sarik1
16. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
16. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
Byla jsem venku a je tam šíííííleně...A a Kuba se akorát budí:slight_smile:
16. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj.Taky vas sem vlezu a hlasuju za FILIPKA!!!!
Vsechny zdravim!!! :grinning:
16. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
FILIP - marhulinka, ginak, dadous, kach82 , pifina, petluska

ADAM - sophiejane, yes79, jaru30, danda78, sarik1
16. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@marhulinka Já mám 3 body, hlasuju i za ty dva mrnousek co nosím, ha ha :grinning:
16. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
to by člověk nevěřil, kolik holčin nás tajně sleduje a napíše jen při anketách :grinning: :grinning: :grinning:

@sarik1 tak já hlasuju i za Matýska, ten chce taky Adama :slight_smile: Jo a to mé druhé já (jsem ten blíženec) chce taky Ádu :slight_smile:
16. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
to by člověk nevěřil, kolik holčin nás sleduje a napíše jen při anketách :grinning: :grinning: :grinning:

@sarik1 tak já hlasuju i za Matýska, ten chce taky Adama :slight_smile: Jo a to mé druhé já (jsem ten blíženec) chce taky Ádu :slight_smile:
16. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
Tak Kuba,manža a Beník chtějí taky Filípka :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
Taaaaaaaaaak a bylo cachtáníčko :dizzy_face: Pak se Kubulínek nabaštil a usnul jako špalek :grinning: Beník to zalomil vedle něj :slight_smile: No a odpolko bude opáčko :grinning: Já musím vymyslet,co upeču na zíra na chaloupku...vůůůůůůůbec nevím co :frowning2:
16. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@jaru30 ja sa ospravedlnujem za "smirovanie" :slight_smile: ale ked som sa registrovala, nejak mi vasa tema padla do oka :grinning: no a postupne ste sa stali mojimi hrdinkami (ako z telenovely) :grinning: a som zvedava, co mate nove a ako deticky a buduce deticky :slight_smile: a ked viem v niecom poradit alebo treba zahlasovat, tak sem-tam nieco pisnem :wink:
16. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
@pifina to je naprosto v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: Jen mě to pobavilo. Klíďo si tu s náma piš častejc, než jen při anketách :slight_smile:

tak a jdu žehlit. V tomhle horku to bude chuťovka :sweat_smile:
16. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
@jaru30 dik za povolenku :slight_smile: ja som zehlila vcera a bolo to ako za trest, tak Ti vobec nezavidim :unamused: ale inak mam zehlenie rada :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
@jaru30 tywago žehlit v tomhle?? Jaru ty máš úpal!!!
16. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
@marhulinka tak holky sem tady, všem dik za hlasy ale ešte počkám snad se nekdo pridá a hlavní rozhodce Marhu ešte neudala konečný datum kdy se hlasování uzavírá :grinning:
dnes poradna dopadla v poho, maly se má k svetu, a v uterí ho čeká velký UZV, ja se tomu nerozumím ale asi to bude neco co musí být protože to nebude delat moje dr. ale prý dr. co se tomu rozumí a je z Bratislavy a dela i tady na klinice u nás. takže s výsledkama plodovky pak navečer mám jít na ten UZV, a prý když oba výsledky budou ok, tak by to už do konce melo být v porádku :sweat_smile: já nevím ale po dnešku sem trošku více optimistická. Dost sme se dr. nasmali, mela fajn náladu tak i prohlídka byla supr, a já odcházela s usmevem :slight_smile:
jo aahoj šmírovnice :wink: :grinning:
@jaru30 :grinning: :grinning: :grinning: samodoktor :grinning: :grinning: :grinning:
@sarik1 máš teda nápady :grinning:
16. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
@marhulinka jak sme na tom teda? já se strácím :confused:
16. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
@monika71 Hlasování se uzavírá do příjezdu tm domů :slight_smile:

JJ velký utz se dělá teď a pak ještě jeden ve 30tt :wink: Tam se prostě kontrule vše-vnitřnosti,měření,plodová voda :slight_smile: V pořádku to už je teď a bude!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.