• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ale teď jsem si musela sednout a odfrknout, páč mi pot skapává z čelíčka na to žehlený prádlo :sweat_smile:

@pifina mě to taky nevadí, pokud neni takovej pařák a když tam nejsou košile. Ty já nerada :grinning: Když jsem ještě bydlela doma a žehlila bráchům košile, tak jsem naštvaně říkala mamce "hlavně ať nemam chlapa, co bude často nosit košile". No a mám chlapa, kterej dělá obchoďáka a košile nosí denně do práce :grinning: To je jak za trest :grinning:

@marhulinka dyť jsi to četla na Facebooku. Byla jsem chvíli venku a po návratu viděla i bílý myšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: horko jako blázen, připálená hlava, uvařený miminko...hrůza. Kdybych nepotřebovala vlhčený kapesníky na prdíznu Matýskovi a další nezbytnosti :wink: tak bych se na to vyflákla.

Hele holky, v čem perete ty děcký věcičky? já mám lovelu a pere na prd. Nevypere ani fleky od umělýho mlíka :rolling_eyes: Zkoušela jste některá ten Persil sensitive? nebo kterej je ten pro miminka........
16. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
@monika71 Já myslím,že by to měl být Filípek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
@jaru30 já peru v Persil sensitive a je úplně super,krásně vše vypere - co teda Lovela nee /tu mám taky,ale Kuba měl na ni jako malinký alergii,teď už v poho/
16. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@monika71 no gratulka!!!! :slight_smile: vidíš, že to dopadlo dobře. Vždyť jsme ti to říkaly :dizzy_face:
A máš fotečku Filípka nebo Adámka? :grinning:
16. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@marhulinka ty hele Marhu a nevypadala ta alergie jako červená krupička????
16. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
@jaru30 mělas vyrazit až večer,prdelinka by to vydržela :grinning:
16. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
@jaru30 jj měl krupičku,takže jsem naběhla koupit Persil a pak to hnedka zmizelo,to jsem poznala,že to měl z toho.
16. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
@marhulinka když já potřebovala i vložky do podprdy. Mě tu teče mlíko :grinning: a je to nepříjemný :sweat_smile:
16. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
@marhulinka no tak to máme taky!!!!!! :confused: :confused: :confused: krupičku bláznivou! A já furt z čeho to má.....
16. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
Nojo to když teče mlíko,tak to jo :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@jaru30 já to vyzkoušela jestli to má na ten prášek...dávala jsem pod hlavinku plínku vypranou v Lovele-osypal se,pak měl nějaký čas vypranou v Persilu-byl v poho a zase jsem zkusila dát tu v Lovele a zase se osypal...
Většinou říkají,že když má na něco takhle malinký alergii,tak pak později už mít nemusí...teď už mu to neva,že to je praný v Lovele /jsem koupila samozřejmě v akci ten největší pytel a gel :grinning: /
16. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
@jaru30 moj mm je tiez koselovy :slight_smile: ale ja zehlim kosele rada - na doske to ide rychlo, len teraz nemam doma zehliacu dosku, som ju zobrala k nasim a nejak som ju tam zabudla :slight_smile: tak zehlim na stole na deke a tam mi to az tak rychlo nejde :wink:
16. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
No já jdu na velký UZ ted v uterý :slight_smile:... tak snad to bude OK, sem si dopolko pustila na internetu na Diagnoza - předčasně narozené děti a normálně u Apolináře zachránili 350 g dítko.. ale to je fakt vyjímka.... jinak zachrání už od 24tt a každý den je OK, já to pustila manžovi, aby viděl, že to je super, co dneska dokážou a ono to mělo opačný efekt, sem si vyslechla asi půlhodinovou přednášku, jak musím být opatrná atd. atd atd.
16. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
Musí mě manža nafotit s bříškem, abyste se taky podívali na ten můj bachorek :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
zatím mám +6 kg
16. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
cus baby, už zase padám vedrem a fotit vám to nebudu :grinning:

ukecávám mého chlapa at dorazí z Prahy dřív že ještě navečer vyrazíme k rybníku, já se teda nemůžu koupat, ale i tak je tam líp...mrcha už se mi rozjela, "hurá" :sweat_smile:

doma klasických devětadvacet :stuck_out_tongue_closed_eyes: trochu moc přetopíno na můj vkus, už se těším zítra na bouřky, i když vyhrožují, že budou zlé...a v neděli hodně ochlazeníčko
16. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
n oty sarinko radsi bud opatrna, ty dvojcata risk jsou...je ty pribiras tak asi jako ja bych. ja nabirala pravidelne pul kila tydne a nejak jsem nechapala z ceho
16. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
dneska me tak napadalo jak už bych zase chtěla být těhulína :confused: i když v těchle vedrech ani ne, přes zimu by mi to ani nevadilo!
16. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
ja bych to hlasování rozčísla tím, že někdo vymyslí jiné jméno :grinning:
16. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
holky lovela je prej dobrá, vyloženě pro alergiky (švagrová v ní musí prát ipro sebe) ale četla jsem, že nevypere vše a na bílém prádle co je dlouho odložené může nechat žluté skvrny...persil sensitive asi ok, taky jsem v něm prala, když jsem byla pul roku obsypana...a avivaže asi miminům vůbec,že? ty já i na sebe používám jen sensitive

já prádlo peru zásadně v persilu, mám color a na bílé gold a jako nemůžu si stěžovat :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
@jaru30 ahoj, já peru v persilu sensitive, ale peru v gelu a jsem spokojená, ale stejně radši to prádýlko před tím namočím na chvíli nebo třeba i přes noc a pak se to většinou vypere
16. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
holky je možný, že by se na mě už chystala mrcha? i když kojím dost často? v podbřišku mě bolí a začala sem už i špinit :frowning2:
16. črc 2010 v 16:46  • Odpověz
tak holky byla sem trošku utrácet, koupila sem si 2x legíny a 4x tilko, nic jiného na mne nemeli :angry:
manža zatím dekuje musela sem mu zdelit výsledek tak se smál :grinning: a že zatím je to tesný tak čekáme :fearful:
16. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@sarik1 Už se těším na fotečku domečka tvých dětiček :dizzy_face:

@sophiejane tak co jste u vody?? Já jsem už totálně rozteklá,jediná výhoda těchto veder a práce u toho je,že se docela shazují kilča :grinning: Ikdyž to je většinou to,co se pak zase nabere zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: O víkendu určo,budeme na chaloupce,bude tam spousta dobrůtek-grilovačka,já upekla perník a štrůdlíky :grinning:
16. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
@sophiejane já jsem alergička a po Lovele jsem se taky osypala :grinning: :sweat_smile: Takže jediné co pomáhá je dát dvojité máchání :slight_smile:

16. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@yes79 možný to je :frowning2: Dost často se mrcha dostane klidně po šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já špinila po šestinedělí taky a pak jsem začala zobat prášky a už zase jako v těhu-úplné nic :dizzy_face:
16. črc 2010 v 17:27  • Odpověz
já peru v Atriel-e :wink: a je pro nás super :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
@marhulinka hm, tak sem zvědavá, já musím teprve čekat na vyjádření hematologa, jestli budu moct brát prášky a tam jedu až 3. sprna, tak sem uvidíme, jen doufám, že nejsem znova těhotná :grinning: :grinning: :grinning: to by mě asi šlehlo
16. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@monika71 to neznám...to asi u nás není :frowning2:

Já prala dřív dost v Lanze,pak jsem musela rok prát pro sebe v prášku z lékárny,protože jsem měla hrozný atop.ekzém :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a teď peru v Persilu a nebo občas v té Lanze,ale dávám dvojité máchání. Jinak mě strašně voní aviváže,ale to dávám jen manžovi,na utěrky...posledně jsem si trochu cvrkla k sobě,když jsem si prala šatky a měly byste mě teď vidět :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vylezlo mi to na celém krku,pomalu se mi to rozlézá až k ramenu,no krasavica :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
tak já ten persil zkusim :slight_smile:

@monika71 je třeba si udělat radost, abys byla krásná těhulka a poté mamina.
Helé, Moniiii...teď už jste tu vlastně dvě ze Slovenska :slight_smile: Ty a Pifina :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.