• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
vidíš marhu a švagrovka má taky atopák a jedině v lovele bez aviváží, a prala v tom i pro jejich malou od narození
16. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
k rybníku nakonec ne, ono to tam chvilku trvá dojet, tak jen vypadneme někam cournout do stínu a na pivko :slight_smile: k rybníku bych zítra ale mají přijít nějaké hrozné bouřky
16. črc 2010 v 18:01  • Odpověz
@sophiejane taky bych šla někam na zahrádku a na pivko :sunglasses:
16. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
tak pojd yes, pokecáme :slight_smile:
16. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
@sophiejane no jen, kdybych to neměla dak daleko :unamused:
16. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
yes odkud ty jsi?
16. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
@sophiejane z Bystřice nad Pernštejnem, je to kousek od Žďáru nad Sázavou a není to ani daleko od Brna
16. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
hmmm, tam ůže být hezky,ne??
16. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
@sophiejane určitě, tady na Vysočině je hezky, je tu krásná příroda, hrady, zámky, zříceniny, jen na to kolo je to tu docela drsný, nic pro mě :grinning:
16. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
to by bylo něco pro mýho chlapa :grinning: na kolo :slight_smile:
16. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
tak já padám někam ven, měj se! pusinku martince :wink:
16. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
@sophiejane to určitě, já na kole jedině na rovinkách, třeba v polabské nížině, pěkně podél Labe, na takový krásný cyklostezce z Nymburka do Poděbrad, tam k soutoku Labe s Cidlinou na zahrádku do hospůdky a pěkně zpátky :grinning:
16. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
@sophiejane vyřídím, taky určitě jednu posílá, ale teď zrovna spinká, tak papa
16. črc 2010 v 18:14  • Odpověz
@marhulinka to jo aspon tady mam nekoho na odkazy kdyby neco :wink: ale vy ste se chystali nekdy sem na madari, a? bude z toho neco?
@marhulinka doprčic to teplo mela sem na mysli ARIEL :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 18:46  • Odpověz
sorry ten začatek prispevku byl na
@jaru30 :grinning: :grinning: :grinning: teplo ničí mozgové závity :angry:
16. črc 2010 v 18:47  • Odpověz
Teda já asi chcípnu!!! Jsem se ospršila a už ze mě zase teče....Kubínek taky nespinká a pejsan se lepí na zemi na zeď,aby se trochu ochladil...Já chci radši už zimu!!!!! To se můžeme ustrojit,zatopit,ale takhle?!
16. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@marhulinka já chci už taky zimu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
no holky, to vedro je hrozný, dneska je z toho rozmrzelá i Martinka, chudinka
16. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
To vidím na bezesnou noc...Kuba stále kope nohama rukama a haleká si,ke spánku se rozhodně nechystá...je mu teplíčko....
16. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@marhulinka u nás to samé, na dnešek spala ukázkově a dneska to bude něco, teda
16. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
tak to jste měly holky vidět našeho Matesa.
Teď nám odešla návštěva. Matýsek ji skoro celou probrečel :frowning2: Takže je vám jasné, že za chvilku byla ve vzduchu cejtit pěkná nervozita typu "ježiš, tak už ho uklidněte". Takhle krátkou návštěvu jsme už dlouho neměli :sweat_smile:
A když mě pak dotyčná moudře poučila, že řve, protože ho bolí bříško, jelikož dostal napít mlíka dřív jak za dvě hodiny :angry: tak už jsem si i já neodpustila jízlivou poznámku. A bylo po náladě :grinning:
Tyvoe, to nemám ráda. Někdo vidí naše dítě poprvý a už je nejchytřejší. Už poznam, jak se kroutí, když ho bolí břicho. A dneska to tim fakt není. Je mu prostě vedro. Celej hicuje :frowning2:
16. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@jaru30 to ti verím, to s tema moudrejma návštevama poznám, všechno umej líp, všechno znaj, všude byli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kašli na ne, je to tvuj syn a ty ho vychováš jak nejlépe umíš k obrazu tvemu, a ty ho poznávaš od počatí, tak a tolik k tomu jáááááááá Monika :grinning: :grinning: :grinning:
@marhulinka
@yes79 tak moc ty malý stvorení lituju, my si aspon zanadávame a každy ví co nám je, ale oni ešte neumí rici co je trapí :frowning2: chci jim pomoct a nevím jak :fearful:
16. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@jaru30 takový lidi jsou nejlepší, naše Marťa teď taky skoro pořád brečí, ted dneska, ale to je z toho vedra,nejlíp ji bylo ve vaničce a když byla nahatá, ale spát nahatou ji nemůžu nechat, ach jo, taky mi je těch prcků líto
16. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
tak já se pro dnešek loučím a preji dobrou noc a hezký sny všem :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@yes79 Martince přeji všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face: Hlavně zdravíčko,štěstíčko a lásku :dizzy_face:
17. črc 2010 v 07:12  • Odpověz
Spali jsme s přestávkama,kdy se Kubulínek budil teplíčkem...spal skoro nahatý a pěkně byl teploučký....vždycky vzadu na hlavince byl úplně zpocený... Nesnáším tohle počasí,my se snad na zbytek léta odstěhujeme do nějaké jeskyně!!!
Jdu zabalit a razíme na chaloupku.
Mě je teda buďto z toho tepla,nebo z včerejšího melouna pěkně špatně,chce se mi pekelně blindit,tak snad nebudeme muset zastavovat u příkopů :grinning:
Mějte se super
17. črc 2010 v 07:15  • Odpověz
@yes79 pridávam se k Marhu a také preji vše nejlepší Martince k svátku :wink: :slight_smile:
17. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
A na Marhu jste zapomněly . Taky je Martina :wink: Takže oběma Martinkám i my přejeme alles gute!!!! :grinning: Já & křikloun Mates.

Holky, začínám se té jeho hyperaktivity skutečně bát :pensive: On je nějakej čiloučkej. Já si ho třeba položím na sebe, aby si po jídle odkrknul...a on se mi zapře o stehna a postaví se na nohy a fakt stojí :confused: takhle vydrží i několik minut. A přitom se hrozně mrská. Jak kdyby chtěl zdrhnout :unamused: A když se ho snažím zkrotit, tak kope nohama a vzteká se. No nazdar.... :pensive:
Uklidněte mě, že to je normální a že to dělaj všechny děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
jéééééééééééé to já nevedela, Takže Marhulinko všechno nejlepší k svátju a ať te potrkáv v živite jen to nej co ti dela radosti, Kubíčka už máš :wink: :slight_smile:

@jaru30 to nevím jestli to delají jine deti, ale nediv se, jestli je z divých vajec, tak to te pak ešte čekají veci :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
Marhulinko i já se přidávám s Davídkem a přejeme ti jen a jen zdravíčko ostatní máš ale zdravíčko se koupit v žádné apatice nedá
17. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.