• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
taky oběma martinkám vše nej nej :slight_smile:
17. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
Hezký večer jdu nakouknout...
17. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
Všem díky za přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jaru30 já tě asi moc neuklidním-bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: Jsem ráda,že nejsem sama,která si takhle užívá :grinning: Kuba by nejraději už asi běhal,co dělá :grinning: :grinning: :grinning: Dneska se u babičky v náručí chvíli nechal chovat,seděl a pozoroval dění kolem,ale dlouho nevydrží a začne se šponovat a nejradši by "utekl" :grinning: :sweat_smile:
17. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
hezkou neděličku,
dneska jsem tu první? :confused:

@marhulinka Už jsem sondovala ohledně té hyperaktivity a byla jsem uklidněná, že tohle to opravdu není. Že to dělá většina dětí...a pak že se uklidní.
Sousedka měla to taky to samé a zase její kamarádka jí uklidňovala, že cca v roce se uklidní. A taky že jo. Její Kájík je ten nejhodnější a nejvychechtanější kluk široko daleko :slight_smile:
takže se nebojim! :grinning:
18. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky, moc děkuji za Martinku za vaše přání a dodatečně přeji marhu k svátku, včera jsme první delší cestování, ale Martinka to vzládla na jedničku, jo a konečně se ochladilo, super, zítra razím na chajdu jen sama s Martinkou, takže dámská jízda, tam nás čeká moje sestra a o víkendu jedem celá rodinka na jinou chajdu, tak nevím jak se tu objevím, tak přeji všem krásný týden :slight_smile:
18. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@jaru30 tak asi jak které dítko :grinning: Od švagrové byl klučina taky takový-a hyperaktivní a holčina je teď úplně to samé...prostě někomu to zůstá někomu zmizí...takže uvidíš :grinning: :dizzy_face:
18. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@yes79 užijte si dámskou jízdu :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
Já byla ráno u kadeřnice,pak mě vyzvedl manža a jeli jsme na nákup-Kubíček byl od rána u babičky a dědy...no a my tam pak dorazili...
18. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
Ted to jdu tady pofackovat a večer nakouknu
18. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
zdravím :dizzy_face: opožděně přeju oběma Martinkam, vše nej nej nej :dizzy_face:
18. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
@marhulinka čím to je...čím to je, že poslední dny jsem z tvých odpovědí tady, týkajících se miminka, tak nějak v rozpacích :wink: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
ahojte holčiny. Právě se stěhujeme. Máme to trochu náročné. A pak budu nějakou dobu bez netu. Vůbec nemám čas dočítat :frowning2: . Jen sem tam mrknu. Martinkám dodatečně vše nej ke svátku :dizzy_face: .
18. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
@dadous a @bamsmudla děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:

@jaru30 :grinning: :grinning: :grinning:nééééé proooooooooč
18. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
Konečně se ochladilo a je dýchatelno.... :dizzy_face: :dizzy_face: Kubulka usnul,snad se už teplíčkem tedy budit nebude...Já jdu hodit spršku a udělat si ještě něco k véče...

Holky nemáte některá teď nízký tlak?? Já už s tím začínám mít problémy a tak jestli některá nemáte tipy...
18. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
Nikde nikdo :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@marhulinka vse nejlepsi k vcerejsimu svatku :wink:
18. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
@yes79 martince posilam pusinku k svatku at krasne roste :wink:
autor
ja jsem tady :sweat_smile: mam neteř ve vaně, tak mam chvilku klid :grinning:
@marhulinka dej si kazdy rano silny kafe turka ale bez mlika to pomaha.
18. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@baradisk děkuji :slight_smile:
Nojo turka bych asi neměla...zatím jsem se dočetla,že rozpustné kafe napůl s mlíkem,jen brzo ráno...pak už zase bez kofeinu...
Musím zítra cinknout dokymu...

@dadous hlídáš??
18. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
@marhulinka no jo hlídam :grinning: furt by chtěla tahat nikolu :grinning:
18. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@marhulinka nevim ,me vzdy doktorka rekla ze si mam dat turka ale bez mlika.sem dnes naka nasrana a vztekla celej den ale vubec nevim proc a s ceho. :unamused:
18. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
@dadous tééda a ty jí ji nechceš půjčovat,co? To víš,živá panenka je vždycky nejlepší :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@baradisk nojo jenže když kojím,tak je to něco jiného...to se musí opatrně...
18. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@dadous vcera jsme jeli pres trutnov z janskych lazni a zrovna jsme dojeli do trutnova kdyz tam byla ta prutrz mracen,to byl mazec nam to nebralo ani sterace.jak to tam vypadalo byla bourka???
18. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
@marhulinka aha proc???nesmi se kafe ???to vubec nevim a piju ho .jezis jetse abych neco pokazila.
18. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
@marhulinka no ja bych pujčila, ale se bojím aby ji nehupsla na zem :sweat_smile: ale zas nikča ma faldíky tak ji to ani nebolelo :grinning:
@baradisk jee to jste se měli stavit, to jste jeli okolo nas :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@dadous fakt??ale vy nebydlite primo v trutnove nebo joo????
18. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@baradisk když se kojí neměl by se kofein :wink:

@dadous tééda to víš,že by jí to bolelo :fearful: nojo musí si ji jen šmajchlovat,když hajá :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
@baradisk ne ale jak jste jeli z janek, tak jste jeli přes svobodu okolo hotelu prom
18. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.