• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@dadous kaďaček se snad hojí...dneska jsem byla po dvou dnech na záchodě a tak to zase pořádně cítím,ale už jsem si na to tak nějak zvykla.takže ok :wink:
18. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
@dadous taky se potí,vždycky má hlavinku vzadu mokrou...zase v postýlce bych řekla,že mu je nejlíp,ale třeba když leží v kočáře,v autosedajdě nebo v posteli u nás,tak je durch :angry:
18. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: no ja bych ji taky dala do postylky, ale ona tam prostě nebude :grinning: to u nas byla asi zbytečna investice :grinning:
18. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
@dadous no my taky postýlku moc rádi nemáme :grinning: :grinning: nejraději se chová :dizzy_face: ráno si v ní vydrží tak hodinku hrát,pak už chce ven..na zemi na dece je spokojenej,občas mi usne v lehátku,ale jen dopolko...ale celkově nemá polohu ležmo moc rád
18. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
@marhulinka no řeknu ti že ji ani ten kolotoč moc nebere, jak ho zapnu tak začne řvat :grinning:
18. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@dadous že by se ho bála?? :grinning: To Kuba se pod ním pořád řebí,povídá a cestuje v postýlce...teď se natahuje na hračky,ale nedošáhne :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
Tak já jdu spát,už tu půl hodiny kňourá Beník,ať jdu chrnět...tak pa
18. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
tak se hezky vychrupněte a užijte si chladek, pže už se zas blížej ty pařaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
Tak dnešní noc děs běs,ale se mnou...mě šíleně pobolívá hlava a je mi špatně na zvracení,teď ráno jsem myslela,že ani nikam nedolezu...Kolem páté jsem si udělala to kafčo,ale teda účinek žádný,spíš mi je víc na zvracení...tak teda nevím,co to mám :frowning2:
19. črc 2010 v 07:11  • Odpověz
Manža si dělá srandu,že jsem snad vážně v tom :sweat_smile: No to by mě piclo...přes prášky a ještě s mojí dírkou :grinning:
19. črc 2010 v 07:12  • Odpověz
Tak snad to bude o.k. a nebudu muset volat manžu domů...on se zase bojí,abych tu sebou neflákla...tak dneska raději Kubu moc tahat nebudu
19. črc 2010 v 07:13  • Odpověz
Jinak ochlazení super ne?? Mě byla večer až zimička :grinning: :sweat_smile: Takže to jistily fusekle.
Copak máte v plánu??

Holky budou mít kontroly,tak na ně mooooc myslím :wink:
Ahojda holky, můžu se zeptat? Uplně mě přestaly pohyby jako bublinky, ale každé ráno cítím takové jedno nebo dvě dloubnutí v bříšku, docela to bolí, je to jen ráno pak celý den nic... jsou to pohyby, myslíte?
19. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
@sarik1 já myslím,že pohyby to jsou :wink: taky to ze začátku bylo nepravidelný...třeba ráno nebo jen večer a přes den nic...postupně budou víc přidávat :grinning:
19. črc 2010 v 08:48  • Odpověz
No zítra jdu na ten velkej UZ ve 21 tt tak budu klidná.... a taky si měla třeba jen jedno dloubnutí?
19. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky,tak sem zas nervni ale urcite zbytecne,mama vcera vecer jela s lukasem do nemecka,z prahy autobusem a v noci sem ji psala a rano o pul sesty taky a odepsala a ted sem ji psala o pul 9 a stale to je nedoruceno,tak sem zas namrtvici jestli se neco nestalo ale to ne ze ne????treba se ji vyb.ten blbej tel!!!!urcite jo.
19. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@marhulinka jinak marhu mam otazecku,prosimte do kdy Kubik spal v zavinovacce????
19. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,

@baradisk všechno je v pořádku. Kdyby se něco stalo, třeba nedej bože bouračka autobusu atd., tak už by o tom dávno psali na netu.
Třeba nemá jen aktivovanej rooming :wink: nebo to prostě zlobí, když se odesílá sms do zahraničí, tak to někdy nejde....A co jí zavolat?
19. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
@sarik1 jo třeba většinou večer jsem ze začátku cítila jen jeden kopaneček...pak jsem nic a někdy třeba byla i dva dny pauza a je to úplně normální :wink:

@baradisk když je to nedoručeno,tak to jen trvá,nebo má vyb.mobil...určitě jsou v pořádku :wink:
Kuba měl zavinku jen v porodce,doma už ne :wink: On nesnesl mít kolem sebe těsno...to mi pořád řval a tak jsem se na to vyprdla,a na zavince jen hajal a najednou byl klídek :dizzy_face:
19. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@marhulinka Děkuju za odpověď :slight_smile: oddychla sem si.... zítra se možná dozvím, co bude to druhé miminko, jestli neukáže paní doktorce zadeček :slight_smile: :wink:
19. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@sarik1 nemáš zač...já když jsem ty dva dny nic necítila tak jsem hrozně plašila,uklidnila mě i moje mamča,že to taky tak měla a pak mi to potvrdil i doky...
Jůůůů já jsem taaaak napnutá,jestli se ukáže :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@marhulinka já sem taky napnutá.... :slight_smile: mě to právě nikdo neřekl, že může být i dva dny třeba klid.. :( moje mamča si to už moc nepamatuje...
19. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
@jaru30 jaru aktivovany to ma,vzdyt me uz psala ,ja si tady rikam ze ho ma urcite vybytej,to vis ze sem uz koukala rychle na net ,maj bejt v koline o pul 11 tak se snad od tety hned pak ozve.ja krava nemam ani cislo na tetu.
19. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@sarik1 taky jsem to nevěděla,až když jsem to řekla mamče,že nic už druhý den necítím a bojím se...Ono ze začátku jak to není ještě tak hodně cítit,tak to prý může být,že miminka se hýbou v noci,když spíme,proto si pak myslím,že nic necítíme :grinning: Tak mi to řekl doky...no a je fakt,že Kubulka pak,když už cítit teda byl pořádně,byl v noci nejživější :grinning:
19. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@baradisk oni jsou taky dneska určo kolony,tak prostě můžou někde stát :wink:
19. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
@marhulinka My jsme v noci zatim kliďasové...to ráno když vstanu, a třeba se sehnu, tak to je teda pěknej dloubanec :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
ja uz sem volala a ted zas psala i sms ale nic,.no me tady zas klepne nez se ozve.
@marhulinka no tak tomik zas bez zavinovacky spatne usina,ale uz se do ni tak za 14dni nevejde , ty kubu prikrejvas normal perinkou???a mas jeste tu postylku podlozenou???on kdyz neni v zavinovace tak sklouzava dolu.
19. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@baradisk Bara neboj. nic se nestalo..... vidím to také na vypnut mobil a nebo tam je někde špatný signál..
@sarik1 ahoj sari,to je ok ja taky ze zacatku ho cejtila jen nekdy.a taky sem plasila jestli je vse ok.bud v klidu jsou v poradku oba.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.