• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@sarik1 asi se jim nelíbí,že je utiskuješ :grinning: No však počkej,nebude to dlouho trvat a neohneš se a jim bude hej :grinning: :grinning: :grinning:

@baradisk Kuba teď spával jen tak,nebo nanejvýš pod plínkou,jinak jsem ho přikrývala španělskou dekou,nebo slabou dekou...peřinu ještě nedávám,to až bude větší...teď na ní leží na zemi :slight_smile: Postýlku jsme měli podloženou do 3tího měsíce,pokud děti blindí tak se má nechat déle,ale mě třeba Kuba neblindil vůbec a tak ji ani podleženou mít nemusel...ale já se raději sychrovala :wink: Nebo stačí ubírat knížky...od druhého měsíce jsme ubrali a na třetím oddělali úplně :wink:
19. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
ja uz plasim jak debil,uz sem volala kamiloj tak me rikal at nesilim ze je vse ok.no ale chapete me ze????o pul 6 psala a ted uz od pul devaty nic.
19. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@marhulinka aha dekuju,no on si rihne a obcas si pak jeste ublinkne tak to jeste teda necham.
19. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@baradisk určitě do 3tího měsíce to nechej,můžeš pak třeba snížit,protože nám Kuba cestoval po postýlce strašně...ale je to vážně pro sichr :wink:
19. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
@marhulinka no to máš asi pravdu.... já chtěla původně ten Angel sounds na šmírování, ale když chodím každé 3 týdny na UZ tak je to podle mě zbytečný, tyhle nervíky má asi každá nastávající maminka.
19. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
@sarik1 jj taky jsem nervačila....a utz každé 3 týdny,pak někdy i častěji,tak to se dá vydržet :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
@marhulinka A jak Ti jinak je, už ses ta nějak dala dokupy po porodu? Jak sem to tak četla, tak si to měla docela dost náročný, to hojení..
19. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@sarik1 no teď to musím zaťukat-po tom opravném sešití to vypadá líp...už to tak nebolí,takže jsem ráda,hojí se to prý pěkně. A s tou plastikou se to dozvím až nějak v srpnu,kdy se půjdu ukázat dokymu...no a pak až dokojím,tak se to spáchá.
19. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
@marhulinka Tak to sem ráda, že to máš lepši.... nikdo kdo to nezaži si ani neumí představím, jak to je nepřijemný.... ale určitě za to Kubíček stál :slight_smile: :wink:
19. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@baradisk my bez zavinovačky ani ránu :grinning:
19. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@marhulinka A ještě kojíte? Už máte nějaké příkrm?
19. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
@jaru30 no to jsem rada ze neni jedinej.ale jeste fakt tak 14 dni a uz se do ni nevejde,uz ted ma nohy uplne na konci.
19. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
@sarik1 Kubulka stál za vše...i za to co budu muset ještě podstoupit :wink: Ikdyž mi je někdy ouvej,tak se stačí na něj podívat,pomazlinkovat se a hned je všechno úplná prdlačka :slight_smile: :wink:
Ikdyž mě dost mrzí,že se to muselo takhle semlít...jen kvůli tomu,že zrovna doktorka byla vystreslá,mi nemusela to takhle podělat :frowning2: :angry:
19. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
@jaru30 a davas mu ty pliny kvuli tem kyclim???ja jetse jo ale ne pravidelne v tom vedru sem mu je nedavala vubec jen na noc.tak doufam ze bude v poradku vsechno.na nozky snim jdu 28.7
@sarik1 jen kojím :wink: Ale teda už mě doooooost kouše auauau
@baradisk jaký máš rozměr zavinky?? My máme totiž dvě a jedna je o dost větší!!! Já když do ní bych teď zabalila Kubu tak jí má akorát,předtím se mi v ní normálně ztratil :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@marhulinka No to teda... bohužel doktora si člověk nevybere... mě čeká ted prohlídka u Mindžáka, protože Kokrdová z pardubické nemocnice má dovču a můžu řict, že sem to hoodně dlouho rozdejchávala, tenhle chlap je dobytek a já se zařekla, že už na sebe nenechám od něj šáhnout, ale co mě zbejvá .( příští středu jdu po druhé na cukrovku, tfujj
19. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@baradisk my nedávali vůbec a nožky máme v pořádku! Myslím,že když se někdy vynechá vážně to nevadí!!!
19. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
Já si vytiskla výbavičku pro miminka a tam normálně měli ortopedické kalhotky na kyčle, které se dávají na papírové plínky... tak to sem teda koukala.. :confused:
19. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
@sarik1 jj strašně záleží,na koho člověk narazí...porodníka jsem měla super,ale pak jak se to semlelo a musela tam být ještě další dr.,mno tak to bylo čóro...
19. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
@marhulinka tak to marhu nemam ani paru kolim ma!!!ale tomik ma ted 55cm a je mu uz tak nejak akurat.
19. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@marhulinka No ted už máš to nejhorší za sebou... díkybohu....
@sarik1 sari ja je mam ty kalhotky.a maj jeste takovou podlozku.
@sarik1 já jsem měla kalhotky s abdukční vložkou,ale ani jednou jsme je nepoužili...menší velikosti jsem už prodala a ještě tu větší mám....
@baradisk oni dělají víc rozměrů,tak se zkus juknout :wink:

@sarik1 jj ta plastika už snad bude v poho :wink:
19. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/9myr/abdukcni-kalhotky-s-ortop-vlozkou-zn-marwell-58/

já měla tyhle,dostala jsem je od mamči,ale pak jsme je nepoužili...jen tu nejmenší asi dvakrát...Kuba prostě nesnesl mít něco mezi nožkama...Ale jelikož on odmalička spinkal pořád s roztaženýma nožkama...tak mi doky říkal,že to dávat nemusím,že to bude ok.
19. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdu ven s pejskem,Kuba spí :dizzy_face:
19. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
@marhulinka tyhle presne mame taky kahotky
19. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
dají se koupit asi ve zdravotnických potřebách, že jo? a ono je tedy více velikostí?
19. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@baradisk my plíny nedávali vůbec. Máme kyčle v naprostém pořadku :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.