• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@marhulinka Tak ahojda a hezkou prochajdu.... venku je příjemně...
19. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
A čtu že je to plně hrazeno VZP na předpis...
19. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
no a ja uz sem totalne na mrtvici,jeste porad to je nedoruceno.za pul hodky by meli bejt na miste,nez dojedou k tete tak to taky chvili potrva ale pak se uz kurva musi prece ozvat.
19. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@baradisk Neboj, dej jim ještě trochu času...
19. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
No jdu se dát do kupy.... tak zatím ahoj....
19. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@sarik1 sari ahoj a jeste by to chtelo sem hodit foto s briskem!!!!!
19. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
Tak jsme obešli blok a jsme doma...pejsan hnal domů,byli jsme spolu ráno a tak už se mu nic nechtělo :grinning:

@sarik1 je víc velikostí a mamča nám je kupovala v Hanny :wink:
19. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
@baradisk já když psala tátovi do chorvatska, tak bylo "nedoručeno" až do druhýho dne :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
@jaru30 no ale jaru ja uz i snad desetkrat ted volala a ma schranku.tyvole ti rikam ze ty nervi to je kurva vec,ja jeste ani nejedla vubec nemuzu.no zas hystercim jak debil fakt.ted uz by tam meli bejt.
19. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
@marhulinka Sem se dívala na jejich stránky a může ty je předepsat pediatr a neplatíš nic..
19. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
čus holky :slight_smile:
19. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
19. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
konečneě je trochu "normálně" co...v pátek večer to tu bylo peklo, takové horko jsem dávno nezažila...chtěli jsme večer na pivko a museli jsme obejít půl města, všude bylo plno :slight_smile:) včera jsme byli v Praze na Hradě na výstavě šperků od Cartiera, to bylo teda moc pěkný...
19. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@sarik1 jj nám je mamča koupila ještě,když jsem byla těhule a nakonec jsme je vůbec nepotřebovali,je lepší nespěchat...

@sophiejane ahooooooooojky jůůůů a copak sis přivezla za šperk :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
haha marhu ty jsi vtipná :slight_smile: to navíc nebyla prodejní v´ýstava ale historické kousky :slight_smile:) které už někdo vlastní...
19. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
@sophiejane tak šperky....hmmm.....ty sis byla občíhnout terén co? :wink: :grinning:
19. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@sophiejane no však kdo říká,že bys něco kupovala?? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
jo táááááááááááááák jo to by asi nevyšlo, tam to hlídali jak magoři, nic si dovnitř nesmíte vzít :slight_smile:
19. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@sophiejane kdo taky říká,že dovnitř :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
holky ja vas tim nechci otravovat ale ja se uz tady zblaznim,ona se me porad neozvala a ja nic nevim
19. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
ja od rana hlidam tel nebo nett!!uz zacinam bejt fakt v prdeli
19. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
holky volala sem ted do studentagenci jestli nahodou se neco nestalo a ta husa me rekla ze mam volat za pul hodiny ze se nemuze dostat do tech spoju ze jim to vypadlo.
19. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
tak uz me volala mama,vse je v poradku,mela vyb.tel.holky ja sem ale magor ze!!!vite jak me spadnul ted kamen ze srdce!!!fakt ja uz sem normalne zrala na chocholouska
19. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
a ted se muzu jit v klidu najist.lukas prej spi unavenej z cesty.a je tam prej vedro 33stupnu.
19. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
@baradisk no nervní by byl každý...hlavní je,že je vše o.k.!!! Teď se koukej pořádně napucnout!!!
19. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@marhulinka holky ja vas vsechny miluju :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: no komu ja bych to vse psala jeste ze tu jste
19. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahoj holky,
tak vás zdravím po víkendu a budu dočítat...
vůbec jsem se sem od pátku nedostala,protože jsem byla v práci, v sobotu se k nám vehnala ta bouřka a v provozovně jak čekáme na střechu,tak nám to tam skoro celé vyplavila, takže včera jsem tam byla od 7-15.00 a uklízela, ještě nám dělali nové odpady, protože bordel ze střechy je ucpal...takže nádhera...
dnes jsem byla na ultrazvuku v Gennetu, v tom 21.tt jak se dělá...
mimi jako vždy bylo zády k nám, a schoulené do klubíčka, tak se nechtělo moc ukázat a nemohli ho změřit, musela jsem si lehnout na bok, to nepomohlo, tak pak jsem šla na chodbu, kde jsem 15min. chodila a pak znovu na utz...
tak máme kolem 20cm, vážíme už 390g vypadáme zdravě, a s největší pravděpodobností čekáme CHLAPEČKA!!!!! tak jsme byli moc rádi, já pak sedla na vlak a jela domů a přítel zůstával pracovně v Praze...
tak teď už jen se dohodnout na tom jménu, na holčičce jsme se shodli,ale u kluka přítel by chtěl Kryštofa a já kvůli příjmení raději Sebastiana,tak uvidíme..
pomalu konečně budu moct začít nakupovat,ale opravdu pomalu, protože teď jdou všechny peníze do střechy, stavby, oken..
pak doma chceme alespoň to malování a v září to snad rozjedu a už budu něco mít...
měla bych být tak v tom 21tt a nahoře mám cca.3kila ale teď to půjde asi rychleji nahoru...
tak pěkný večer všem, jdu dočítat a u toho večeřet..
vstávala jsem dnes ve 4.30 tak budu brzo ko...
d.
19. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
@danda78 moc gratuluju k chlapečkovi!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže bude druhá anketka o jméně? :wink: hoď sem příjmení (jestli to není tajné) a my ti rády poradíme :wink: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
díky jaru..
ještě to není 100% protože se mu opravdu moc nechtělo ukázat,ale říkala jen,že by to spíš viděla na chlapečka, tak uvidíme, příští i ten další týden jdu zase na utz tak třeba nám to potvrdí...
příjmení je Šifra, Šifrová...
Mně se líbil Kryštof, Sebastian, Samuel a Šimon, ale nejvíc ty první 2 akorát s tím Kryštof si nejsem jistá s příjmením aby to vůbec dokázal vyslovit, co když bude náhodou koktat?? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
jinak holčičí jsme měli - Viktorie, Rozárka, Amálka, Barunka - to první se líbilo oběma....
díky za anketu a hlasování, ale na mého chlapa to asi mít vliv nebude...
19. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
ahojky holky, dando, já jsem pro Sebastiana :wink:
dneska jsem taky byla na kontrole. Zatim jsem se nic nedozvěděla, výsledky budou až 20. 9. :angry: :angry:
Mezitim prý můžeme bez pláštěnky, se nám oběma ulevilo :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem se jí ptala na ty kozeny, že mi z nich teče, tak to chtěla ukázat a řikala přesně to, co marhu-nejspíš zvýšenej prolakin. Marhu, ty si mudra a ani na to nemusíš mít školy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.