• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Yes krásnou kontrolu a ať už se třeba něco chystá :dizzy_face:

Kach tobě přeji taky ať pořídíš a na dokyho se vykašli!!! Co já bych teď za to dala,kdybych rodila císařem než tak,jak jsem rodila :grinning:
23. dub 2010 v 07:03  • Odpověz
autor
teda marhu, vy jste ranní ptačata :sweat_smile:
jinak krasny rano všem :dizzy_face: jsme od šesti vzhuru a pipka ted usnula, tak až se vzbudí , tak razíme směr Praha :dizzy_face: jsem na ni zvědava jak to zvladne :confused:
dočtu vas asi až zítra, tak se mi tu opatrujte :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 07:15  • Odpověz
Dad to jen já dneska straším...nemůžu spát :grinning: Za to Kuba chrní jak o závod...snad mu to vydrží :dizzy_face:
Dneska jdeme na kyčličky zase my a vy koukejte pořídit v Ikee-závidím!! My se tam chystáme později,až pojedeme ke švagrovcům :dizzy_face:
23. dub 2010 v 07:17  • Odpověz
ahoj, tak už sem doma, rovnou sem obletěla i město a něco nakoupila na víkend, protože čekáme návštěvu :slight_smile:

jinak kontrola nic nového,pořád to stejné dokolečka, prý by bylo nejlepší, kdybych porodila co nejdřív přirozeně, protože když se nebude nic dít, tak 10.5. nastupuju do špitálu na vyvolání, ale snad dobrá zpráva, že se doktorovi zdálo, že je možná čípek měkkčí a trochu se zkrátil, tak uvidíme :slight_smile:

za chvíli budu mít dopranou jednu pračku a hned naplním druhou, venku je krásně, svítí sluníčko, tak to vyhodím na balkon, pak se chystám udělat nepečený dortík a naložit masíčko a pak hodím nožky nahoru a budu odpočívat a zítra trochu poklidím :slight_smile:
23. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
kach bud v klidu nemůže ses tát nic horšího než že tě vezmou do porodnice dřív a když se prcek neotočí půjde císařem, takových holek je, nědělej si s tím hlavu...a ten tvůj doktor to mi připomíná tady doktory na ambulanci, taky proto už tam nechci a radsi si zaplatím a zůstanu v CARu
23. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
tady je dnes nějak liduprázdno při pátku :sweat_smile:
23. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
ahoj sophi, taky na to koukám,nikde nikdo, ale pro mě zas lepší, já bych tu pak seděla a nic neudělala, takhle stačím odbíhat a něco i dělat :grinning:
23. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
to je pravda :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
a jak ti je sophi? už se ti to krátí a půjdeš na kontrolu, že jo? :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
přeji dobrou chuď k obídku :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahojte holky, jen jsem se došla na rychlo na vás mrknout, právě dodělávám štrůdl a valím do města. Yes hlavně, že je vše v pořádku. Mě to čeká až v pondělí a zatím to nevypadá, že bych rodila. Asi si to malá kvůli mému nachlazení rozmyslela.
Kach co to máš za doktora. Fakt vážně bych zvažovala, že bych ho vyměnila. Mě doktor řekl, že i kdybych strepkokoka měla, že to není až tak hrozné. že je důležité to vědět. Dneska nežijeme v pravěku. Určitě budete OK
Jaru a Bara co jste to včera řešili, sex ve 3 hmm zajímavé téma. :grinning:
Marhu to stavání by mě zničilo.
Já jsem dneska jak blbá, nemůžu se probrat. Ráno mě vzbudil chlap, že mi veze balík - asi tak v 7 a od té doby nespím. A idiot ho dovezl až kolem 11. Nechápu proč mě budil.
23. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
Teď mě dostal náš milovaný pejsek. Normálně ležela jak mrtvola, otevřené oči a ani nedýchala. Snad 4 krát jsem na ni volala a ona nic. Opravdu jsem myslela, že je po ní. Uplně se mi sevřel žaludek. Naštěstí to jen hrála. ale to se mi stalo poprvé
23. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
jo jo příští úterý...je mi dobře...akorát včera jsem měla den, nevěděla jsem vůbec na co mám chut a pořád se mi to střídalo - slané- sladké :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
nebo jsem na něco chut měla a za 5min už ne, muj chlap ze mě nemohl :grinning:
23. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
zítra jedeme k našim, táta má narozky a bude po 100 letech udit domácí klobásy...tak se konečně trochu vyvětrám budu sedět venk una zahradě a pohodička...vezmeme sebou asi i našeho domácího kocoura, doufám že nám tam nezdrhne :slight_smile: at si taky užije, tady akorát pořád zlobí, jak se nudí :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj bams

no jo sophi, to je naprosto normální, na to si zvykej a teda tvoje drahá polovička tady, u mě to je stejný a ještě i teď nevím, co bych do tý pusy strčila, mění se to každou chvíli,
tak si zítra užiješ hezkou sobotu, mělo by být i krásné počasí
23. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
já se najedla a než se dopere poslední pračka, tak se jdu na chvíli natáhnout :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
bams, třeba ten váš pejsek jen zkoušel, jak zareaguješ, jestli je to čubinka, tak je to pěkná hééééérečka :grinning:
23. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
23. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky.... tak co sophie.. jak je? Mě netěhotně... nemít UZ nevím že sem v tom, jen občasně mám žaludek tak nějak na vodě...
23. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
mě taky netěhotně:slight_smile:) akorát teda včera to střídání chutí to bylo hustý :slight_smile: a nejsem schopná udělat si normální oběd, na to nemám ani trochu chut, tak jsem si namazala chleby sýrem a se šunkou, to můžu...a najím se až večer...
23. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
to je nám asi stejně sari...ale díky bohu za to!!!!
23. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
jdu se oblíct a vypadnu ven něco pokoupit, chleba, zeleninku a tak...a sobě něco dobrýho :wink:
23. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
koukám že už mi naskočil 10tt ale to asi ještě nejsem, minule byl prcek o tři dny pozadu,ale zatím jsem tro nechala podle ms, uvidíme v úterý...se bojím, aby bylo vše ok...aby neřekl, že srdíčko netluče...toho se teda bojím hodně... :confounded:
23. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
sophie: jo jo taky se bojím a to moc moc moc........ a taky se moc bojím NT screeningu, musí být vše v pořádku doufám v to... a denně mluvím na mrnousky at si tam hezky vegetí a rostou
23. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
toho se taky bojím...ted sjem přišla zvenku a je mi zase šoufl :frowning2: jediný na co mám dnes chut je rohlík a jogurt :frowning2:
23. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
mě šoufl nebylo ale žaludek dneska byla takovej divnej dopoledne, tak sem si uvařila zázvorový čajík....
23. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
já to mám vždy spíš odpoledne :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
sophie: hele, kde máš fotku??? zmizela...... ja ráno... a ted mě nějak bolí bříško
23. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
ahoj sarik a sophi
23. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.