• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
tak marhu, tady máš přídavek. U nás to hraje všema barvama. Tohle je chodba a ložnice :wink:
19. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@ginak super,taky miluju barevno :wink:
19. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
dad, to si teda užijeme. Předtim se stavíme ještě v IKEE, jupíííííí :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
holky dneska jsem udělala pěknou kravinu, davala jsem nikče na zahradě sosnout kozenku a mezitím mi karel vzal kličku a začal zdrhat, tak jsem na něj zařvala aby nezdrhnul, no a nikča se tak lekla, chudinka si myslela že jsem křičela na ni, a dostala tak příšernej zachvat plače, to bylo hrozny a nešla vubec utišit :cry: mě ji bylo tak strašně líto :cry: však jak jsem ji pak položila tak jsem karla pěkně seřezala a řekla jsem mu že ještě jednou zdrhne tak ho hledat nebudu :grinning:
19. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
@ginak no jo ikea, to je žradlo :fearful: :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
@dadous tyjo ty jsi ho seřezala jo?? A kdo naplácal tobě :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
dad, to si člověk v první chvíli neuvědomí. Až pak si uvědomí, co udělal za hovadinu. Chudince muselo až zaskočit :confused:
19. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
@marhulinka no jako neměl zdrhat, sousedi nemaj dodělanej plot a on bral kličku na silnici :angry:
19. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
Loučím se s vámi děvčata. Zítra mam volno, tak se ještě dopoledne asi nachvilku stavim. Dobrou noc vám i děťátkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@dadous jj jenže tys Nikču vystrašila :grinning: Neboj určitě žádná újma nebude :dizzy_face:
Já se taky loučím,jdu chrupkat...když pak v noci budu teda běhat :grinning:
19. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
no kdybyste ji viděli jak měla vyděšenej vyraz :fearful: a pak začal řev :confounded: no prostě karel s nama nebude chodit na zahradu a basta, když neumí poslouchat :astonished:
19. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
dobrou :pensive:
19. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@dadous nic si z toho nedělej...kdo má doma neposlušný zvíře, tak ví, že to neni žádná prdel...Já už tolikrát houkla na ty naše papagáje a malej už se tolikrát leknul...ale když to s nima po dobrým nejde :wink:
Nikča už si to teď nepatuje :grinning:
19. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@jaru30 nepamatuje :grinning:
19. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
no tyvoe, jsem nějaká zblblá :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
:grinning: no jo nam trochu zamrzly mozky po těch vedrech :grinning: taky jsem si minule napsala :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
joo ženyyy, pěkně ty fotoalba flákáte :grinning: :grinning: :grinning: já tady odsávám a nemam na co koukat. Musim kvůli tomu koukat na cizí alba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz
@jaru30 polepším se, dneska se manža vrátí brzy domů a budu po UZ, tak tam pár fotek naflákám :slight_smile:
20. črc 2010 v 06:54  • Odpověz
Všem hezký den :dizzy_face:
My teď razíme do lékárny...musím koupit něco na ty žuby nežuby...protože Kubovi se to tam asi chystá...to byla noc,nevěděl už co si do tý pusy má narvat a teda mě na kozence už udělal pěknou štěnici aaaaaaaaaauuuuuuuuu
20. črc 2010 v 07:03  • Odpověz
dobre ranko,
@marhulinka marhu ze by uz zuby???je tak hlavne at o zvlada bez dalsich pridavku :wink:
@dadous dad ty blho ja uz tolikrat zarvala na lukase a to neni zvire ze tomik byl pak taky vyplasenej ale prezil a urcite si to nebude pamatovat. jen vam musim napsat jak sem byla ted nedavno tak nasrana a vztekla on to snad normalne cejtil a porad jen rval a rval. :angry: :unamused: oni to vazne nejak cejtej ty deti.
20. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@baradisk jj dětičky všechno tohle vycítí,proto spokojená maminka=spokojené miminko :grinning:
20. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
Jako naschvál Kubulka spí...no když toho v noci moc nenaspal,tak to teď dospává
20. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
Dobrá ráno :slight_smile:
jdu zase nakouknout, co je nového.
My máme dnes poradnu, tak jsem zvědavá, jak zase Leontýnka vyrostla. Pak vyzvedneme babičku a půjdeme na zmrzku, pak babičku vrátíme domu a bude hlídat a my s manžou půjdeme na večeři, poprvé za příšerně dlouhou dobu, tak se už moc těším.
Baru taky jsem už pochopila, že když jsem nervní já, tak malá taky a není možný jí utěšit. Takže dělam to, že jí začnu zpívat nějakou klidnou pomalou písničku a to zklidní mě i jí a za chvíli se obě řehtáme. :slight_smile:
20. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
@kach82 ahoj kach,tak zpivat mu fakt ja teda nemuzu to uz bych ho tuplem neuklidnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my uz byli na vece ale ve trech a kdy pujdem sami tak to si jeste pockam.tak si dej neco moc moc dobryho :wink: :wink:
20. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
Jooo, Baru zpívat nemůže, páč ona zná jen ty hospodský :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak přeju pěkné dopolko! :slight_smile:

Kach, dobře pořiďte v poradně!

Sari, těším se na fotečky!!! :slight_smile:

Marhu, kousátko mu nestačí? pro co jdeš do lékárny? :confused:
20. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
@jaru30 cauky ja a hospodsky???neznam zadny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na zuby sem kupovala lukasoj ten gel a pak takovy to kousatko co se dava na chvili do lednice.
20. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@baradisk gel? :confused: my máme jen kousátko :sweat_smile:
20. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
@jaru30 no tenkrat ho meli tak si myslim ze ted taky ale jak se jmenoval to ti uz nereknu pac a jelikoz uz je to naky ten patek co lukasovi rostli zuby :grinning: :grinning: se zeptej na to.ale stejne mu to moc nepomahalo.
20. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@baradisk hele já taky zpívam jen v sebeobraně :grinning: ale jde o ten klidnej hlas, ten jí uklidní :slight_smile:
@jaru30 dík
20. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.